Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Charlie Bean
Sea Devils Swim Club
|
Sea Devils Swim Club | 20 | – | ||
2 |
Josh Muntifering
Sea Devils Swim Club
|
Sea Devils Swim Club | 17 | – | ||
3 |
Joshua Falkenhagen
New Richmond Are
|
New Richmond Are | 16 | – | PB | |
4 |
Kyle Sorbe
Brookings Swim Club
|
Brookings Swim Club | 15 | – | ||
5 |
Nick Gehling
Black Hawk
|
Black Hawk | 14 | -0.8% | ||
6 |
Jared Mattson
Black Hawk
|
Black Hawk | 13 | +0.1% | PB | |
7 |
Sam Reinart
Black Hawk
|
Black Hawk | 12 | – | ||
8 |
Mark Vanderzee
Brookings Swim Club
|
Brookings Swim Club | 11 | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Charlie Bean
Sea Devils Swim Club
|
Sea Devils Swim Club | – | – | ||
2 |
Joshua Falkenhagen
New Richmond Are
|
New Richmond Are | – | – | PB | |
3 |
Josh Muntifering
Sea Devils Swim Club
|
Sea Devils Swim Club | – | – | ||
4 |
Kyle Sorbe
Brookings Swim Club
|
Brookings Swim Club | – | – | ||
4 |
Brandon Niemiec
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 9 | +7.7% | PB | |
6 |
Adam Vaske
Des Moines Swimming Federation
|
Des Moines Swimming Federation | 7 | -0.4% | ||
7 |
Carter Hauge
South East Metro Sharks
|
South East Metro Sharks | 6 | – | ||
8 |
Cain Lounsbery
Brookings Swim Club
|
Brookings Swim Club | 5 | – | ||
9 |
Jared Mattson
Black Hawk
|
Black Hawk | – | -0.9% | ||
10 |
Mark Vanderzee
Brookings Swim Club
|
Brookings Swim Club | – | – | PB | |
11 |
Nick Gehling
Black Hawk
|
Black Hawk | – | -2.7% | ||
12 |
Carson Niemiec
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 4 | +4.8% | SB | |
13 |
Sam Reinart
Black Hawk
|
Black Hawk | – | – | ||
14 |
Andrew Rottinghaus
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics | 3 | – | ||
15 |
Parker Brown
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | 2 | – | PB | |
16 |
Tom Benacci
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | 1 | -1.6% | ||
17 |
Rafael Dacosta
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | – | PB | |
18 |
Andrew Calcutt
Riptide Swim Team
|
Riptide Swim Team | – | -0.5% | ||
19 |
Gavin Bloch
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | – | – | PB | |
20 |
James Cross
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | PB | |
21 |
Patrick Yang
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | -0.9% | ||
22 |
Jon Robinson
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | PB | |
23 |
Jeff Nebel
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | -1.5% | ||
24 |
Christopher Chen
Fastjets
|
Fastjets | – | – | ||
25 |
Alexander Remus
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +0.6% | PB | |
26 |
Caleb Falkenhagen
New Richmond Are
|
New Richmond Are | – | – | PB | |
27 |
Muneer Hasan
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | PB | |
28 |
Austin Sande
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | +0.3% | SB | |
29 |
Hunter Bauer
Aberdeen Swim Club
|
Aberdeen Swim Club | – | – | ||
30 |
Joshua Henderson
Brookings Swim Club
|
Brookings Swim Club | – | – | ||
31 |
Thomas Thvedt
Brookings Swim Club
|
Brookings Swim Club | – | – | ||
32 |
Aditya Satish
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
33 |
Zachary Remus
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +1.6% | PB | |
– |
Demir Tuken
Black Hawk
|
Black Hawk | NS | – | – | |
– |
Brennan Hirtz
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | NS | – | – | |
– |
Michael Turner
North Suburban Aquatic Club
|
North Suburban Aquatic Club | NS | – | – | |
– |
Jackson Fawcett
Ywca St. Paul Piranhas
|
Ywca St. Paul Piranhas | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aidan Shue
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | 20 | +0.9% | PB | |
2 |
Grafton Parlette
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | 17 | -0.7% | ||
3 |
James Pinter
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | 16 | – | PB | |
4 |
Chris Morris
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 15 | +3.1% | PB | |
5 |
Josiah Dunker
WEST
|
WEST | 14 | – | PB | |
6 |
James Pan
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | 13 | +0.6% | PB | |
7 |
Sawyer Mowbray
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 12 | – | PB | |
8 |
David Sinclair
WEST
|
WEST | 11 | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aidan Shue
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | – | +0.7% | PB | |
2 |
Grafton Parlette
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | – | -3.0% | ||
3 |
Josiah Dunker
WEST
|
WEST | – | – | PB | |
4 |
Chris Morris
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | +1.2% | PB | |
5 |
James Pan
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | +0.5% | PB | |
6 |
James Pinter
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | – | PB | |
7 |
Trent Frandson
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics | 8 | – | PB | |
7 |
Sam Bork
Mid Wisconsin Wave Makers
|
Mid Wisconsin Wave Makers | 8 | +1.5% | PB | |
9 |
Sawyer Mowbray
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | – | PB | |
10 |
David Sinclair
WEST
|
WEST | – | – | ||
11 |
Jackson Brown
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | 6 | – | PB | |
12 |
Cameron Yuran
Des Moines Swimming Federation
|
Des Moines Swimming Federation | 5 | – | ||
13 |
Owen Nord
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | 4 | – | PB | |
14 |
Charlie Klukow
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 3 | – | PB | |
15 |
Nicholas Walker
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | 2 | – | PB | |
16 |
Will Whittington
St. Croix Swim Club
|
St. Croix Swim Club | 1 | – | ||
17 |
Brady Boie
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | – | – | PB | |
18 |
Carson Witte
South Metro Storm
|
South Metro Storm | – | – | ||
19 |
Nick Fu
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | 0.0% | ||
20 |
Gus Marin
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
21 |
Brek Stukerjurgen
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics | – | – | ||
22 |
Brady Basile
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | – | – | PB | |
23 |
Drew Millette
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | -1.3% | ||
24 |
Peter Yi
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | -0.3% | ||
25 |
Logan Griffiths
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | – | PB | |
26 |
Nick Topalof
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | – | PB | |
27 |
Owen Edstrom
Northfield Swim Club
|
Northfield Swim Club | – | – | PB | |
28 |
Knute Wargin
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club | – | – | PB | |
29 |
Nikolas Wheeler
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | – | – | PB | |
30 |
Matthew Walker
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | – | ||
31 |
Ryan Biwer
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | – | ||
32 |
Tommy McCarthy
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | – | PB | |
33 |
Nick Melsha
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | +1.5% | PB | |
34 |
Ethan Hanson
Mako Aquatics
|
Mako Aquatics | – | 0.0% | ||
35 |
Owen Klabough
MoHo Gators
|
MoHo Gators | – | +2.5% | PB | |
36 |
Aidan Choate
Minneapolis Otters
|
Minneapolis Otters | – | – | PB | |
37 |
Drew Reiter
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics | – | – | PB | |
38 |
J.J. Dewing
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | – | PB | |
X |
Zane Shaner
Dowling Riptide
|
Dowling Riptide | – | – | ||
39 |
Connor Gordon
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | PB | |
40 |
Logan Hash
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
41 |
Marcus Satterlee
South Metro Storm
|
South Metro Storm | – | – | ||
41 |
Hugh Hanlon
Mako Aquatics
|
Mako Aquatics | – | – | ||
43 |
Finn Bloch
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | – | ||
44 |
Patrick Horton
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | – | PB | |
45 |
Samuel Sinclair
WEST
|
WEST | – | – | ||
46 |
Christopher Lofts
MoHo Gators
|
MoHo Gators | – | +4.1% | PB | |
47 |
Max Kasal
Riptide Swim Team
|
Riptide Swim Team | – | -2.3% | ||
48 |
John Lilly
Dowling Riptide
|
Dowling Riptide | – | – | ||
49 |
Noble Singer
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | -0.8% | ||
50 |
Aj East
Minneapolis Otters
|
Minneapolis Otters | – | – | PB | |
51 |
Nathan Lange
Mid Wisconsin Wave Makers
|
Mid Wisconsin Wave Makers | – | +0.2% | PB | |
52 |
Benjamin Check
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | – | ||
53 |
Ryan Overton
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics | – | – | ||
54 |
Joshua Deaton
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics | – | – | ||
55 |
Dexter Thielhelm
Mid Wisconsin Wave Makers
|
Mid Wisconsin Wave Makers | – | +3.1% | PB | |
56 |
Tanay Salunke
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | PB | |
57 |
Henry Rosenhagen
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | – | ||
58 |
Martin Zhou
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
59 |
Will Clausman
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | PB | |
60 |
Jake Freeland
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
61 |
Samuel Aaberg
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
– |
Kerry Meng-Lin
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | NS | – | – | |
– |
Artem Demidov
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | NS | – | – | |
– |
Ishaan Gupta
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | NS | – | – | |
– |
Bennett Repice
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | NS | – | – | |
– |
Ben Gill
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | NS | – | – | |
– |
Lewis Fawcett
Ywca St. Paul Piranhas
|
Ywca St. Paul Piranhas | NS | – | – | |
– |
Dylan Yang
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | NS | – | – | |
– |
Tristan Vieth
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Will Hayon
Mid Wisconsin Wave Makers
|
Mid Wisconsin Wave Makers | 20 | -0.9% | ||
2 |
Oscar Best
MoHo Gators
|
MoHo Gators | 17 | +0.9% | PB | |
3 |
Ethan Yao
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | 16 | – | PB | |
4 |
Sven Becker
Mako Aquatics
|
Mako Aquatics | 15 | +0.4% | PB | |
5 |
Vihaal Vellanki
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club | 14 | -1.8% | ||
X |
Michael Phillips
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | – | ||
6 |
Matthew Gendreau
Life Time Minnesota
|
Life Time Minnesota | 13 | – | PB | |
7 |
Nico Leibert
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 12 | – | PB | |
8 |
Isaac Jeffrey
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 11 | +2.0% | PB | |
9 |
Zhaomeng Chen
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | 8 | – | ||
9 |
Cael Elmore
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics | 8 | – | PB | |
11 |
Sam Davey
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics | 6 | – | ||
12 |
Samuel Coufal
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 5 | +6.1% | PB | |
13 |
Ian Novak
South East Metro Sharks
|
South East Metro Sharks | 4 | – | ||
X |
Charlie Egeland
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | – | PB | |
14 |
Klein Brock
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics | 3 | – | ||
15 |
Conner Hogan
High Tides Swim Club
|
High Tides Swim Club | 1 | – | ||
15 |
Jameson Bargfrede
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | 1 | – | PB | |
17 |
Gerrit Riekels
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club | – | – | PB | |
18 |
Colin O'Connor
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | +0.4% | PB | |
19 |
Drew Langner
Black Hawk
|
Black Hawk | – | – | ||
20 |
Kaden Starcznski
Life Time Minnesota
|
Life Time Minnesota | – | -0.8% | ||
21 |
Henry Ross
Life Time Minnesota
|
Life Time Minnesota | – | – | ||
22 |
Kellen Grimes
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | – | PB | |
23 |
Owen Dwyer
South Metro Storm
|
South Metro Storm | – | – | PB | |
24 |
Bastian Mazarguil
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club | – | – | ||
25 |
Evan Binder
Minneapolis Otters
|
Minneapolis Otters | – | – | ||
26 |
Jack Homme
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | – | – | PB | |
27 |
Yash Salunke
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | -2.3% | ||
28 |
Ian Ridlehoover
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | +1.4% | PB | |
29 |
Jacob Guggisberg
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club | – | – | PB | |
30 |
Garrett Paul
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics | – | – | PB | |
31 |
Danton Dale
WEST
|
WEST | – | – | PB | |
32 |
Fynlan Nadel
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics | – | -2.4% | ||
32 |
Tommy Hancock
Dowling Riptide
|
Dowling Riptide | – | – | ||
34 |
Sean Bannon
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | – | – | PB | |
35 |
Joe Hancock
Dowling Riptide
|
Dowling Riptide | – | – | ||
36 |
Brandon Wilcek
Riptide Swim Team
|
Riptide Swim Team | – | +1.6% | PB | |
37 |
Bob Zhang
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | – | ||
38 |
Simon Davis
St. Cloud Area Family YMCA
|
St. Cloud Area Family YMCA | – | -0.3% | ||
39 |
Hung Nguyen
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | +4.7% | PB | |
40 |
Taylor Matter
Mako Aquatics
|
Mako Aquatics | – | – | ||
41 |
Andrew Hanson
Mako Aquatics
|
Mako Aquatics | – | – | ||
42 |
Rohan D'Souza Larson
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | – | PB | |
X |
Jaegar Schirmacher
Mako Aquatics
|
Mako Aquatics | – | – | ||
43 |
Luke Williams
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
44 |
Eric Howard
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | PB | |
45 |
Myonghai Choi
Hopkins Swim Club
|
Hopkins Swim Club | – | – | PB | |
46 |
Carter Lawin
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club | – | – | ||
X |
Tucker Holmes
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | – | – | PB | |
47 |
Jens Kasten
Northfield Swim Club
|
Northfield Swim Club | – | – | ||
48 |
Brayden Slavik
WEST
|
WEST | – | – | ||
49 |
Paul Villafana
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | – | ||
50 |
Jacob Eastman
South East Metro Sharks
|
South East Metro Sharks | – | – | PB | |
51 |
Martin Marine
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | – | ||
52 |
Charlie Folks
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | PB | |
53 |
Connor Overgaard
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | +2.6% | PB | |
54 |
Akhil Perla
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
55 |
Fergus Xu
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
56 |
Tyler Gilbertson
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
57 |
Michael Proper
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | +4.4% | PB | |
58 |
Nathan Sun
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
59 |
Randolph Brunet
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
60 |
Jonas Wagner
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
61 |
Colin Beyer
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
62 |
Jackson Stoppel
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
63 |
Varun Kollipara
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
– |
Nathan Langstraat
South East Metro Sharks
|
South East Metro Sharks | NS | – | – | |
– |
Marc Heide
South East Metro Sharks
|
South East Metro Sharks | NS | – | – | |
– |
Sriyan Reddy
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team | – | – | ||
– |
Graham Fry
Black Hawk
|
Black Hawk | NS | – | – | |
– |
Austin Henderson
Mid Wisconsin Wave Makers
|
Mid Wisconsin Wave Makers | NS | – | – |