Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Joshua Collett
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 35 | PB | |
2 |
Elliot Weber
St Peters Western Asc Inc
|
St Peters Western Asc Inc | 30 | PB | |
3 |
Lachlan Walker
ALSTONVILLE
|
ALSTONVILLE | 26 | PB | |
4 |
JUSTIN LEE
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 23 | PB | |
5 |
JOSHUA STAPLES
St Peters Western Asc Inc
|
St Peters Western Asc Inc | 20 | ||
6 |
Jack Coffey
TSS Aquatic
|
TSS Aquatic | 17 | PB | |
7 |
BENJAMIN COMER
Auburn SC
|
Auburn SC | 14 | PB | |
8 |
JACOB SIMPSON
Revesby Workers
|
Revesby Workers | 11 | PB | |
9 |
Yannik Zwolsman
Southport Olympic
|
Southport Olympic | 8 | PB | |
10 |
BAILEY CREHAN
Wests Illawarra
|
Wests Illawarra | 7 |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Joshua Collett
Knox Pymble
|
Knox Pymble | – | – | PB | |
2 |
Lachlan Walker
ALSTONVILLE
|
ALSTONVILLE | – | – | PB | |
3 |
Elliot Weber
St Peters Western Asc Inc
|
St Peters Western Asc Inc | – | – | PB | |
4 |
JOSHUA STAPLES
St Peters Western Asc Inc
|
St Peters Western Asc Inc | – | – | ||
5 |
JUSTIN LEE
Knox Pymble
|
Knox Pymble | – | – | ||
6 |
BENJAMIN COMER
Auburn SC
|
Auburn SC | – | – | PB | |
7 |
JACOB SIMPSON
Revesby Workers
|
Revesby Workers | – | – | PB | |
8 |
Jack Coffey
TSS Aquatic
|
TSS Aquatic | – | – | PB | |
9 |
BAILEY CREHAN
Wests Illawarra
|
Wests Illawarra | – | – | PB | |
10 |
Yannik Zwolsman
Southport Olympic
|
Southport Olympic | – | – | PB | |
11 |
Beili Axtens
Caulfield Grammar School
|
Caulfield Grammar School | 6 | -0.4% | ||
12 |
DAMIAN CULGAN
Darwin
|
Darwin | 5 | – | PB | |
13 |
BAILEY LELLO
Churchie SC
|
Churchie SC | 4 | – | PB | |
14 |
Ricky Betar
Auburn SC
|
Auburn SC | 3 | – | PB | |
15 |
josh kingston
Campbelltown
|
Campbelltown | 2 | – | PB | |
16 |
Tobias Street
Bond
|
Bond | 1 | – | PB | |
17 |
SEBASTIEN CARVOLTH
Woogaroo
|
Woogaroo | – | – | PB | |
18 |
Charlie White
Bond
|
Bond | – | – | PB | |
19 |
HENRY SOMMERVILLE
Brisbane Grammar
|
Brisbane Grammar | – | – | ||
20 |
ALEXANDER THOMPSON
City of Sydney Aquatic Club
|
City of Sydney Aquatic Club | – | – | PB | |
21 |
HAYDEN WASIAK
Chandler Swim Club
|
Chandler Swim Club | – | – | PB | |
22 |
KADE KNIGHT
Wagga Wagga
|
Wagga Wagga | – | – | ||
23 |
RYAN WOODWARD
Carins Stingrays
|
Carins Stingrays | – | – | PB | |
24 |
Thomas Oates
Newington
|
Newington | – | – | PB | |
25 |
ADAM MCCARTHY
ATLANTIS, NSW
|
ATLANTIS, NSW | – | – | PB | |
26 |
JYE MCLACHLAN
Knox Pymble
|
Knox Pymble | – | – | PB | |
27 |
Matthew Pearce
Norwood Swimming Club SA
|
Norwood Swimming Club SA | – | – | PB | |
28 |
Ben Grima
Ballarat Gold
|
Ballarat Gold | – | +4.4% | PB | |
29 |
Kaiden Hubbard
Miami Swimming Club
|
Miami Swimming Club | – | – | ||
30 |
JACK DUGANDZIC
Churchie SC
|
Churchie SC | – | – | ||
31 |
FINLAY SCHUSTER
Nudgee College
|
Nudgee College | – | – | ||
32 |
Joel Fraser
Flyers Swim Team
|
Flyers Swim Team | – | -0.3% | ||
33 |
William Drew
Mlc Aquatic
|
Mlc Aquatic | – | +1.4% | SB | |
– |
Matthew Magnussen
Nudgee College
|
Nudgee College | – | – |