Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
HAIG BUCKINGHAM
Sopac
|
Sopac | 35 | – | PB | |
2 |
William Petric
Nunawading
|
Nunawading | 30 | +1.8% | PB | |
3 |
Issac Ballenger
Northcote
|
Northcote | 26 | +3.0% | PB | |
4 |
ALISTAIR GORGIJOVSKI
Wests Illawarra
|
Wests Illawarra | 23 | – | PB | |
5 |
JOSHUA ANDERSON
Brisbane Grammar
|
Brisbane Grammar | 20 | – | ||
6 |
Gregory Kerdemelidis
Surrey Park Swimming Club
|
Surrey Park Swimming Club | 17 | +2.5% | PB | |
7 |
HARRISON BIDDELL
Norwood Swimming Club SA
|
Norwood Swimming Club SA | 14 | – | PB | |
8 |
XAVIER CUOLAHAN
Ambrose Treacy
|
Ambrose Treacy | 11 | – | ||
9 |
Callum Halloran-Lavelle
Warragul Amateur Swimming Club
|
Warragul Amateur Swimming Club | 8 | -0.7% | ||
10 |
Sam Mathieson
Mlc Aquatic
|
Mlc Aquatic | 7 | +0.1% | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
HAIG BUCKINGHAM
Sopac
|
Sopac | – | – | PB | |
2 |
William Petric
Nunawading
|
Nunawading | – | +0.8% | PB | |
3 |
Issac Ballenger
Northcote
|
Northcote | – | +2.0% | PB | |
4 |
ALISTAIR GORGIJOVSKI
Wests Illawarra
|
Wests Illawarra | – | – | PB | |
5 |
JOSHUA ANDERSON
Brisbane Grammar
|
Brisbane Grammar | – | – | ||
6 |
Gregory Kerdemelidis
Surrey Park Swimming Club
|
Surrey Park Swimming Club | – | +2.0% | PB | |
7 |
Callum Halloran-Lavelle
Warragul Amateur Swimming Club
|
Warragul Amateur Swimming Club | – | -0.1% | ||
8 |
XAVIER CUOLAHAN
Ambrose Treacy
|
Ambrose Treacy | – | – | ||
9 |
HARRISON BIDDELL
Norwood Swimming Club SA
|
Norwood Swimming Club SA | – | – | PB | |
10 |
Sam Mathieson
Mlc Aquatic
|
Mlc Aquatic | – | +2.0% | PB | |
11 |
FELIX WILSON
Rackley Swim Team
|
Rackley Swim Team | 6 | – | PB | |
12 |
Lucas Cyrillo
Newmarket Racers
|
Newmarket Racers | 5 | – | PB | |
13 |
KYLE SPINKS
Barker Aquatic
|
Barker Aquatic | 4 | +8.3% | PB | |
14 |
Timothy LI
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 3 | – | PB | |
15 |
Charlie Beech
Bond
|
Bond | 2 | – | PB | |
16 |
JORDAN GREENSILL
Rackley Swim Team
|
Rackley Swim Team | 1 | – | PB | |
17 |
ROBERT NAPOLI
Epping Aquajets
|
Epping Aquajets | – | – | PB | |
18 |
JOSHUA BYRNE
Sunnybank
|
Sunnybank | – | – | ||
19 |
Nicholas Lew
Mlc Aquatic
|
Mlc Aquatic | – | +3.8% | PB | |
20 |
ZANIEL-TRAE COOKE
Toowoomba Grammar
|
Toowoomba Grammar | – | – | PB | |
21 |
ZAHN PERCY
Acacia Bayside
|
Acacia Bayside | – | – | PB | |
22 |
Ryan Moodie
Northcote
|
Northcote | – | +1.5% | PB | |
23 |
KALLEN KERNOT
Marion Swimming Club
|
Marion Swimming Club | – | – | PB | |
23 |
JOSHUA SALES
Hornsby Swim Team
|
Hornsby Swim Team | – | – | PB | |
25 |
Branden Wilson
Shepparton
|
Shepparton | – | +1.3% | PB | |
26 |
Tianyu Ding
Surrey Park Swimming Club
|
Surrey Park Swimming Club | – | -0.5% | ||
27 |
Dominic Tsui
Mlc Aquatic
|
Mlc Aquatic | – | – | PB | |
28 |
Anton Risch
Bond
|
Bond | – | +2.8% | PB | |
29 |
James Summerton
Ec Waves
|
Ec Waves | – | +6.7% | SB | |
30 |
Charlie Heath
Ringwood
|
Ringwood | – | -0.6% | ||
31 |
James Clues
Hobart Aquatic
|
Hobart Aquatic | – | – | ||
32 |
Luca Amore
Essendon District
|
Essendon District | – | +1.5% | PB | |
33 |
Adam Reimer
Southport Olympic
|
Southport Olympic | – | – | PB |