Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Ruth Bridgman
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 6 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Millie Sansome
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 575 | ||
2 |
Alexandra McGonigle
Sirens Asc
|
Sirens Asc | 545 | ||
3 |
Maddy Hookway
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 543 | ||
4 |
Ruth Bridgman
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 507 | ||
5 |
Emily Sellen
Watford SC
|
Watford SC | 486 | ||
6 |
Harriet Pugh
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 480 | ||
7 |
Ally Larson
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 460 | ||
8 |
Olivia Phillips
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 443 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Emily Sellen
Watford SC
|
Watford SC | 6 | ||
2 |
Rebecca Hill
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 5 | ||
3 |
Olivia Halsted
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 4 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Maddy Hookway
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 6 | ||
2 |
Ally Larson
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 5 | ||
3 |
Georgina Bradley
Amersham
|
Amersham | 4 | ||
4 |
Imogen Cook
Bracknell and Wokingham Swim Club
|
Bracknell and Wokingham Swim Club | 3 | ||
5 |
Abby Matthews
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 2 | ||
6 |
Lauren Goodyer
Central Beds
|
Central Beds | 1 | ||
7 |
Niamh Armitage
Guildford City SC
|
Guildford City SC | – | ||
8 |
Lauren James
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | – | ||
9 |
Ella Reed
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Millie Sansome
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Alexandra McGonigle
Sirens Asc
|
Sirens Asc | 5 | ||
3 |
Harriet Pugh
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 4 | ||
4 |
Olivia Phillips
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 3 | ||
5 |
Caitlin Winchcombe
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 2 | ||
6 |
India Crawshaw
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 1 | ||
7 |
Amber Restall
Amersham
|
Amersham | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Ellie Cowan
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Kenzie-Leigh Orkney
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 5 | ||
3 |
Eleanor Browne
Witney and District SC
|
Witney and District SC | 4 | ||
4 |
Lauren Richards
Bracknell and Wokingham Swim Club
|
Bracknell and Wokingham Swim Club | 3 | ||
5 |
Lauren Brantley
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 2 | ||
6 |
Ione Buchanan
Saxon Crown (Lewisham) SC
|
Saxon Crown (Lewisham) SC | 1 | ||
7 |
Emma Cvetojevic
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | – | ||
8 |
Rebecca Grogan
Central Beds
|
Central Beds | – | ||
9 |
Fiona Holmes
Watford SC
|
Watford SC | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Ellie Cowan
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 607 | ||
2 |
Kenzie-Leigh Orkney
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 516 | ||
3 |
Erin O'Meara
Watford SC
|
Watford SC | 511 | ||
4 |
Millie Tomlin-Davies
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 507 | ||
5 |
Eleanor Browne
Witney and District SC
|
Witney and District SC | 465 | ||
6 |
Maddie Good
Witney and District SC
|
Witney and District SC | 464 | ||
7 |
Lucy Penton
Reading SC
|
Reading SC | 454 | ||
8 |
Natalia Druett
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | 446 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Millie Tomlin-Davies
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 6 | ||
2 |
Jessica Mayer
Teddington SC
|
Teddington SC | 5 | ||
3 |
Maddie Good
Witney and District SC
|
Witney and District SC | 4 | ||
4 |
Lucy Penton
Reading SC
|
Reading SC | 3 | ||
5 |
Natalia Druett
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | 2 | ||
6 |
Charlotte Pond
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 1 | ||
7 |
Rachel Cornford
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
8 |
Kate Haveron Jones
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
9 |
Ella Calleja Rogers
Sirens Asc
|
Sirens Asc | – | ||
10 |
Ella Murphy
Harpenden SC
|
Harpenden SC | – | ||
11 |
Stephanie Roycroft
Amersham
|
Amersham | – | ||
12 |
Kyra Jade Debono
Sirens Asc
|
Sirens Asc | – | ||
13 |
Iris Ramsay
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | – | ||
14 |
Madeleine Wright
Didcot & Barramundi
|
Didcot & Barramundi | – | ||
15 |
Julia Micallef
Sirens Asc
|
Sirens Asc | – |