Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicole Ryan
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Georgia Smith
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 5 | ||
3 |
Sarah Tripp
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 4 | ||
4 |
Ruth Bridgman
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 3 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Rachel Cox
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 688 | ||
2 |
Alicia Wilson
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 685 | ||
3 |
Beth Hunt
Reading SC
|
Reading SC | 681 | ||
4 |
Olivia Halcox
Millfield
|
Millfield | 645 | PB | |
5 |
Sophie Millen
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 643 | ||
6 |
Nicole Ryan
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 627 | ||
6 |
Millie Sansome
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 627 | ||
8 |
Georgia Smith
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 614 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Sophie Millen
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Katie Hodgson
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 5 | ||
3 |
Nicole Brenner
Teddington SC
|
Teddington SC | 4 | ||
4 |
Kate Lees
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 3 | ||
5 |
Olivia Halsted
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 2 | ||
6 |
Katie Shoobert
Central Beds
|
Central Beds | 1 | ||
7 |
Katie Dibbs
Amersham
|
Amersham | – | ||
8 |
Ceri Heard
Watford SC
|
Watford SC | – | ||
9 |
Olivia Ashley-Sparks
Bicester
|
Bicester | – | ||
10 |
Rebecca Hill
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Beth Hunt
Reading SC
|
Reading SC | 6 | ||
2 |
Alicia Wilson
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 5 | ||
3 |
Rachel Cox
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 4 | ||
4 |
Amy Hodgson
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 3 | ||
5 |
Ellenor Rixon
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 2 | ||
6 |
Ally Larson
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 1 | ||
7 |
Amy Hortop
Amersham
|
Amersham | – | ||
8 |
Lauren James
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | – | ||
9 |
Amber Cook
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | – | ||
10 |
Georgina Bradley
Amersham
|
Amersham | – | ||
11 |
Abigail Green
Watford SC
|
Watford SC | – | ||
12 |
Ann Schmitt
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | – | ||
13 |
Sophie Lawrence
Amersham
|
Amersham | – | ||
14 |
Lia Trimarchi
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | – | ||
15 |
Imogen Cook
Bracknell and Wokingham Swim Club
|
Bracknell and Wokingham Swim Club | – | ||
16 |
Chloe Wanless
Bicester
|
Bicester | – | ||
17 |
Ella Simms
Thame SC
|
Thame SC | – | ||
18 |
Alice Dyson
Harpenden SC
|
Harpenden SC | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Millie Sansome
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Olivia Halcox
Millfield
|
Millfield | 5 | PB | |
3 |
Caitlin Mackay
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 4 | ||
4 |
Izzy Shea
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 3 | ||
5 |
Ciara Walsh
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 2 | ||
6 |
Olivia Phillips
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 1 | ||
7 |
Alexandra McGonigle
Sirens Asc
|
Sirens Asc | – | ||
8 |
Jade Campbell
Bracknell and Wokingham Swim Club
|
Bracknell and Wokingham Swim Club | – | ||
9 |
Rosie Jenkinson
Bracknell and Wokingham Swim Club
|
Bracknell and Wokingham Swim Club | – | ||
10 |
Isabella Boyce Parr
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | – | ||
11 |
Emma Green
Teddington SC
|
Teddington SC | – | ||
12 |
Harriet Pugh
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
13 |
Danielle Kidd
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
14 |
Rebecca Saville
Watford SC
|
Watford SC | – | ||
15 |
Celine Markantonis
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Frankie Whiting
Sevenoaks SC
|
Sevenoaks SC | 620 | ||
2 |
Eloise Ross
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | 573 | ||
3 |
Lauren Brantley
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 571 | ||
4 |
Adel Zakrzewski
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 546 | ||
5 |
Anthea Cheung
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 541 | ||
6 |
Renee Somerville
Saxon Crown (Lewisham) SC
|
Saxon Crown (Lewisham) SC | 509 | ||
7 |
Daisy Lovegrove
Reading SC
|
Reading SC | 502 | ||
8 |
Rachel Cornford
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 498 |