Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Riaan Steyn
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 6 | ||
2 |
James Baxter
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 5 | ||
3 |
Hugo Bellamy
Amersham
|
Amersham | 4 | ||
4 |
Benjamin Goldfinch
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 3 | ||
5 |
James Harding
Reading SC
|
Reading SC | 2 | ||
6 |
Daniel John
Reading SC
|
Reading SC | 1 |
Name | Time | |||
---|---|---|---|---|
– |
Alexander Lezard
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
George Mann
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Noah Dean
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 5 | ||
3 |
Vincent Ryan
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 4 | ||
4 |
Scott Barnett
Reading SC
|
Reading SC | 3 | ||
5 |
Charlie Fraser-Allen
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 2 | ||
6 |
William DeVetta
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | 1 | ||
7 |
Ben Kinahan
Witney and District SC
|
Witney and District SC | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Piers Bowden
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Mateusz Szopinski
Saxon Crown (Lewisham) SC
|
Saxon Crown (Lewisham) SC | 5 | ||
3 |
James McFarland
Central Beds
|
Central Beds | 4 | ||
4 |
Ben Rowett
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 3 | ||
5 |
Oliver Inness
Bicester
|
Bicester | 2 | ||
6 |
John Telensky
Harpenden SC
|
Harpenden SC | 1 | ||
7 |
Alex Borisov
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | – | ||
8 |
Benji Moore
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | – | ||
9 |
Benjamen Inness
Bicester
|
Bicester | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Angus Harrow
Harpenden SC
|
Harpenden SC | 6 | ||
2 |
Tom Ross
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 5 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Tom Sansome
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Ellis Morgan
Amersham
|
Amersham | 5 | ||
3 |
Luke Burton
Ealing Swimming Club
|
Ealing Swimming Club | 4 | ||
4 |
Edward Hunt
Teddington SC
|
Teddington SC | 3 | ||
5 |
Matthew Thornley
Bicester
|
Bicester | 2 | ||
6 |
Edward McFarland
Central Beds
|
Central Beds | 1 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Christopher Littleton
Bicester
|
Bicester | 6 |