Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Ruth Bridgman
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 6 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Olivia Halcox
Millfield
|
Millfield | 680 | PB | |
2 |
Amy Hortop
Amersham
|
Amersham | 545 | ||
3 |
Kate Lees
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 543 | ||
4 |
Ally Larson
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 538 | ||
4 |
Izzy Shea
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 538 | ||
6 |
Alexandra McGonigle
Sirens Asc
|
Sirens Asc | 535 | ||
7 |
Lauren James
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | 531 | ||
8 |
Amber Cook
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 523 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Kate Lees
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Nicole Brenner
Teddington SC
|
Teddington SC | 5 | ||
3 |
Katie Shoobert
Central Beds
|
Central Beds | 4 | ||
4 |
Katie Dibbs
Amersham
|
Amersham | 3 | ||
5 |
Jessica Kan
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | 2 | ||
6 |
Olivia Ashley-Sparks
Bicester
|
Bicester | 1 | ||
7 |
Rebecca Hill
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
8 |
Emily Sellen
Watford SC
|
Watford SC | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Amber Cook
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 6 | ||
2 |
Lauren James
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | 5 | ||
3 |
Ally Larson
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 4 | ||
4 |
Amy Hortop
Amersham
|
Amersham | 3 | ||
5 |
Sophie Burns
Watford SC
|
Watford SC | 2 | ||
6 |
Abby Matthews
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 1 | ||
7 |
Lauren Goodyer
Central Beds
|
Central Beds | – | ||
8 |
Imogen Cook
Bracknell and Wokingham Swim Club
|
Bracknell and Wokingham Swim Club | – | ||
9 |
Hebe Mendez
Reading SC
|
Reading SC | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Olivia Halcox
Millfield
|
Millfield | 6 | PB | |
2 |
Alexandra McGonigle
Sirens Asc
|
Sirens Asc | 5 | ||
3 |
Izzy Shea
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 4 | ||
4 |
Olivia Phillips
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 3 | ||
5 |
Cordelia Halfhead
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | 2 | ||
6 |
Isabella Boyce Parr
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | 1 | ||
7 |
Emma Green
Teddington SC
|
Teddington SC | – | ||
8 |
Harriet Pugh
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
9 |
Danielle Kidd
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
10 |
Rebecca Saville
Watford SC
|
Watford SC | – | ||
11 |
Ella Ryan
Royal Tunbridge Wells Monson
|
Royal Tunbridge Wells Monson | – | ||
12 |
Maria Rees
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
13 |
Rhiannon Saunders
Witney and District SC
|
Witney and District SC | – | ||
14 |
Amber Restall
Amersham
|
Amersham | – | ||
– |
Rosie Jenkinson
Bracknell and Wokingham Swim Club
|
Bracknell and Wokingham Swim Club | NS | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Frankie Whiting
Sevenoaks SC
|
Sevenoaks SC | 572 | ||
2 |
Kenzie-Leigh Orkney
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 542 | ||
3 |
Anthea Cheung
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 503 | ||
3 |
Charlotte O'Dell
Central Beds
|
Central Beds | 503 | ||
5 |
Daisy Lovegrove
Reading SC
|
Reading SC | 497 | ||
6 |
Jessica Powell
Sirens Asc
|
Sirens Asc | 496 | ||
7 |
Saoirse McClure Fisher
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 492 | ||
8 |
Elena Cogan
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 485 |