Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Robert Dos Santos
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 6 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
George Smale
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 6 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Ben Prosser
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
George Mann
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 5 | ||
3 |
Marcus Birmingham
Thame SC
|
Thame SC | 4 | ||
4 |
Charlie Fraser-Allen
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 3 | ||
5 |
Matthew Chadwick
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 2 | ||
6 |
Scott Barnett
Reading SC
|
Reading SC | 1 | ||
7 |
Graham Brantley
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | – | ||
8 |
Segev Gonen Cohen
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Alex Armstrong
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 6 | ||
2 |
William Whitley
Bicester
|
Bicester | 5 | ||
3 |
Oliver Inness
Bicester
|
Bicester | 4 | ||
4 |
Alex Borisov
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 3 | ||
5 |
Freddie Whybrow
Bicester
|
Bicester | 2 | ||
6 |
Ennis Barnett
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 1 | ||
– |
Jacob Corre
Reading SC
|
Reading SC | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Cameron Brooker
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Jackson Olin
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 5 | ||
3 |
Oscar Almadin
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 4 | ||
4 |
Alexander Pryce
Bicester
|
Bicester | 3 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Edward Hunt
Teddington SC
|
Teddington SC | 6 | ||
2 |
Ted Gundry
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 5 | ||
3 |
Tom Sansome
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 4 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan Poulton
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Josh Weston
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 5 | ||
3 |
Solomon Williams
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 4 | ||
4 |
Daniel Cox
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 3 | ||
5 |
Dave Eddy
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 2 | ||
6 |
John Finn
Bicester
|
Bicester | 1 | ||
– |
Luca Staines
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – |