Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Ruth Bridgman
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 6 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Amy Hodgson
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 6 | ||
2 |
Beth Hunt
Reading SC
|
Reading SC | 5 | ||
3 |
Ally Larson
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 4 | ||
4 |
Georgina Curtis
Central Beds
|
Central Beds | 3 | ||
5 |
Ella Kenway
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 2 | ||
6 |
Rachel Cox
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 1 | ||
7 |
Abigail Green
Watford SC
|
Watford SC | – | ||
8 |
Lia Trimarchi
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Millie Sansome
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Caitlin Mackay
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 5 | ||
3 |
Izzy Shea
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 4 | ||
4 |
Caitlin Winchcombe
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 3 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Charlotte Stevenson
Bracknell and Wokingham Swim Club
|
Bracknell and Wokingham Swim Club | 6 | ||
2 |
Kenzie-Leigh Orkney
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 5 | ||
3 |
Lauren Brantley
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 4 | ||
4 |
Ione Buchanan
Saxon Crown (Lewisham) SC
|
Saxon Crown (Lewisham) SC | 3 | ||
5 |
Fiona Holmes
Watford SC
|
Watford SC | 2 | ||
6 |
Eleanor Browne
Witney and District SC
|
Witney and District SC | 1 | ||
7 |
Agnes Burns
Harpenden SC
|
Harpenden SC | – | ||
8 |
Lara Richmond
Reading SC
|
Reading SC | – | ||
9 |
Maya Schembri Rodgers
Sirens Asc
|
Sirens Asc | – | ||
10 |
Isabelle Chen
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
X |
Stephanie Roycroft
Amersham
|
Amersham | – | ||
1 |
Millie Tomlin-Davies
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 6 | ||
2 |
Adel Zakrzewski
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 5 | ||
3 |
Kate Haveron Jones
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 4 | ||
4 |
Jessica Mayer
Teddington SC
|
Teddington SC | 3 | ||
5 |
Madeline Powell
Bicester
|
Bicester | 2 | ||
6 |
Bethan Rance
Bracknell and Wokingham Swim Club
|
Bracknell and Wokingham Swim Club | 1 | ||
7 |
Daisy Lovegrove
Reading SC
|
Reading SC | – | ||
8 |
Rachel Cornford
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
9 |
Jessica Powell
Sirens Asc
|
Sirens Asc | – | ||
10 |
Ella Edwards
Witney and District SC
|
Witney and District SC | – | ||
11 |
Julia Micallef
Sirens Asc
|
Sirens Asc | – | ||
– |
Alice Summerfield
Reading SC
|
Reading SC | NS | – | |
– |
Pia Forrestal
Abingdon Vale
|
Abingdon Vale | NS | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Fleur Hines
Watford SC
|
Watford SC | 6 | ||
2 |
megan daley
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 5 | ||
3 |
Ella Dyson
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 4 | ||
4 |
Harriet Clements
Watford SC
|
Watford SC | 3 | ||
5 |
Aisling Merrison
Maxwell Swim Club
|
Maxwell Swim Club | 2 | ||
X |
Imogen Sargent
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | – | ||
6 |
Haley Pawley Neame
Sirens Asc
|
Sirens Asc | 1 | ||
X |
Mia Garcia-Howard
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
7 |
Cara Azzopardi
Sirens Asc
|
Sirens Asc | – |