Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robert Finke
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 20 | +4.4% | PB | |
2 |
Jack Scanlon
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics | 17 | +2.9% | PB | |
3 |
T. C. Smith
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 16 | -3.0% | ||
4 |
Cale Russell
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 15 | – | PB | |
5 |
Will Smith
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 14 | -0.5% | ||
6 |
Rafi Chambasian
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 13 | -0.2% | ||
7 |
John Lalime
Saint Edwards Aquatics
|
Saint Edwards Aquatics | 12 | – | PB | |
8 |
Kyle Stoker
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 11 | – | PB | |
9 |
Ethan Kennedy
Sun Coast Swim Team
|
Sun Coast Swim Team | 9 | +4.2% | PB | |
10 |
Fernando Fernandez
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 7 | +0.5% | SB | |
11 |
Jacob Hyde
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 6 | – | ||
12 |
Sam Hartle
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 5 | +1.6% | SB | |
14 |
Adrian Oake
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 3 | 0.0% | ||
15 |
Dominik Andrzejczyn
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 2 | -1.8% | ||
19 |
Andrew Kowalski
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | – | +0.6% | PB | |
20 |
Joshua Rinosa
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | – | – | ||
– |
Chase DeJarnett
Montverde Aquatic Club
|
Montverde Aquatic Club | NS | – | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
17 |
Logan Ingerick
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 604 |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Brendan Driscoll
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 20 | +0.0% | PB | |
2 |
Cole Forbes
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 17 | +1.5% | PB | |
3 |
Arik Katz
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 16 | -1.4% | ||
4 |
Nico Hernandez-Tome
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 15 | -0.6% | ||
5 |
Alex Webster
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 14 | – | PB | |
6 |
Andrew Kalaman
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 13 | +3.4% | PB | |
7 |
Jack Shapiro
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 12 | +2.1% | PB | |
8 |
Noah Smith
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 11 | – | PB | |
9 |
James Kim
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 9 | – | ||
10 |
Jared Repassy
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 7 | – | ||
11 |
Tomas Botero
Saint Edwards Aquatics
|
Saint Edwards Aquatics | 6 | +4.0% | PB | |
12 |
Connor Shoemaker
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 5 | +1.8% | PB | |
13 |
Gared Cosgrave
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 4 | – | PB | |
14 |
Zachary Szmania
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 3 | +1.6% | PB | |
15 |
Sarsen Whatmore
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 2 | -0.2% | ||
16 |
Alex Caspary
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 1 | – | PB | |
17 |
Matthew Pokorny
Daytona Beach Speed
|
Daytona Beach Speed | – | – | ||
18 |
Oscar Madsen
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics | – | -0.5% | ||
13 |
Kory Kimura
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 4 | +4.3% | PB | |
19 |
Crispy Barton
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | – | +1.8% | PB | |
20 |
Zach Brewer
Fast Lane Aquatics
|
Fast Lane Aquatics | – | -2.3% | ||
21 |
Jack Poppell
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | +0.8% | PB | |
22 |
Kyle Smithers
Beaches Aquatic Club.
|
Beaches Aquatic Club. | – | – | PB | |
16 |
Zack Nordelo
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 1 | – | ||
23 |
Joseph Brockman
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | – | -0.4% | ||
24 |
Brandon Burkett
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | – | – | PB | |
18 |
Sam Prabhakaran
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | ||
25 |
Eli Rust
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | – | +0.2% | PB | |
26 |
Joshua Yi
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | – | +0.3% | PB | |
27 |
Kyle Romero
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | – | +4.7% | PB | |
28 |
Brandon Christensen
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | – | – | ||
29 |
Mason Schmidt
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | – | -4.1% | ||
30 |
Reef Ide
Daytona Beach Speed
|
Daytona Beach Speed | – | – | ||
31 |
Chance Phillips
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | – | +3.1% | PB | |
32 |
Devin White
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | – | – | ||
33 |
Alexander Guitian
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | – | – | ||
34 |
Connor Moran
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | – | – | ||
35 |
Gavin Brylowski
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics | – | +1.7% | PB | |
36 |
Colin Love
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | – | +3.1% | PB | |
37 |
Gabriel Munoz
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | – | +1.0% | PB | |
38 |
Jacob Prail
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | – | -2.6% | ||
39 |
Jayden Herron
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | – | ||
40 |
Ben Stark
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | – | – |