3
|
Austin Evenson
Pine Crest
|
Pine Crest
|
|
16
|
PB
|
6
|
Ronald Santos
Rockway Swimming Team (FL)
|
Rockway Swimming Team (FL)
|
|
13
|
|
7
|
Yeziel Morales
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics
|
|
12
|
|
8
|
Logan Samuelson
Swim Florida
|
Swim Florida
|
|
11
|
PB
|
9
|
Kent Haeffner
Pine Crest
|
Pine Crest
|
|
9
|
PB
|
10
|
Marc Rojas
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club
|
|
7
|
PB
|
11
|
True Sweetser
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins
|
|
6
|
|
12
|
Kyle Vieira
Bluefish Swim Club
|
Bluefish Swim Club
|
|
5
|
PB
|
13
|
Grant Casey
Bluefish Swim Club
|
Bluefish Swim Club
|
|
4
|
|
14
|
Michael Messuri
Swim Florida
|
Swim Florida
|
|
3
|
|
15
|
Nico Medina
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics
|
|
2
|
|
16
|
Andrew Vevoda
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks
|
|
1
|
PB
|
17
|
Kyle Peach
Bluefish Swim Club
|
Bluefish Swim Club
|
|
–
|
PB
|
18
|
Ryan McRae
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
|
–
|
|
19
|
Brandon Parramore
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club
|
|
–
|
PB
|
20
|
Michael Schilke
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins
|
|
–
|
PB
|
21
|
Kevin Labonte
Edmonton Keyano Swim Club
|
Edmonton Keyano Swim Club
|
|
–
|
|
22
|
Matthew Nielsen
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team
|
|
–
|
PB
|
23
|
Blake Woodrow
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team
|
|
–
|
PB
|
24
|
Maximilian Bungert
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club
|
|
–
|
PB
|
25
|
cyril Kurland
Swim Florida
|
Swim Florida
|
|
–
|
PB
|
26
|
Fernando Bohorquez
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics
|
|
–
|
|
27
|
Eddie Zacka
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team
|
|
–
|
|
28
|
Jacob Alvarado
Swim Florida
|
Swim Florida
|
|
–
|
PB
|
29
|
Michael Havenar
Falfins Swimming
|
Falfins Swimming
|
|
–
|
|
30
|
Dino Neimarlija
Edmonton Keyano Swim Club
|
Edmonton Keyano Swim Club
|
|
–
|
|
31
|
Adriel Ortiz
Fast Lane Aquatics
|
Fast Lane Aquatics
|
|
–
|
PB
|
32
|
Miguel Basalo
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami
|
|
–
|
|
33
|
Alexander Potter
Swim Florida
|
Swim Florida
|
|
–
|
|
34
|
Peter McDonald
Weymouth Club Waves
|
Weymouth Club Waves
|
|
–
|
|
35
|
Ben Buddendorff
Fast Lane Aquatics
|
Fast Lane Aquatics
|
|
–
|
PB
|
36
|
Tanner Hafer
Edmonton Keyano Swim Club
|
Edmonton Keyano Swim Club
|
|
–
|
|
37
|
Matt Zimmerman
Greater Toledo
|
Greater Toledo
|
|
–
|
|
38
|
Max Gates
Bluefish Swim Club
|
Bluefish Swim Club
|
|
–
|
PB
|
39
|
Thomas O'Connor
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
|
–
|
|
40
|
Aaron Spence
Swim Florida
|
Swim Florida
|
|
–
|
|
41
|
Samuel Rice
Weymouth Club Waves
|
Weymouth Club Waves
|
|
–
|
|
42
|
Ryan Demott
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming
|
|
–
|
|