Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lydia Hanlon
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 20 | +0.0% | PB | |
2 |
Meg Howell
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 17 | +0.3% | PB | |
3 |
Koharu Matsuki
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 16 | – | ||
4 |
Molly Brooks
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 15 | – | ||
5 |
Peyton Gilbert
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 14 | +2.5% | PB | |
6 |
Dana Chen
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 13 | – | ||
7 |
Tara McGovern
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 11 | – | ||
7 |
Bella Ekk
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 11 | +5.5% | PB | |
9 |
Riley McFadden
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 9 | – | ||
10 |
Ella Hicks
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 7 | +4.2% | PB | |
11 |
Elise Christensen
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 6 | – | ||
12 |
Gwen Shahboz
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 5 | – | ||
13 |
Livia-Rose Clark
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 4 | -0.5% | ||
14 |
Isabella Conn
Sunkist Swim Team
|
Sunkist Swim Team | 3 | – | ||
15 |
Morgan Follon-Hooghuis
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 2 | – | ||
16 |
Bella Lorence
Sunkist Swim Team
|
Sunkist Swim Team | 1 | – | PB | |
17 |
Addison Pack
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | +9.1% | PB | |
18 |
Rachel Lee
Maclay northside dolphins
|
Maclay northside dolphins | – | – | ||
19 |
Maya Tang
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | -1.5% | ||
20 |
Taylor Humphrey
Blue Tide Swim Team
|
Blue Tide Swim Team | – | – | ||
21 |
Kaitlyn Guyer
Maclay northside dolphins
|
Maclay northside dolphins | – | – | ||
22 |
Wavy Avy Cherashore
Maclay northside dolphins
|
Maclay northside dolphins | – | – | PB | |
23 |
Angela Liang
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | – | – | ||
24 |
Madeline Olive
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | +8.0% | PB | |
25 |
Lydia Freeman
Blue Tide Swim Team
|
Blue Tide Swim Team | – | – | ||
26 |
Olivia Carter
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
27 |
Isabel Greer
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | – | ||
28 |
Emma Martin
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | -4.3% | ||
29 |
Lucille Whitehead
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | – | ||
30 |
Ashlee Warren
Valdosta Aquatics
|
Valdosta Aquatics | – | – | ||
31 |
Amelia Simone
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
32 |
Jillian Wars
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
33 |
Laney Sparkman-High
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
– |
Kara Schwantz
Pny
|
Pny | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lillie Nesty
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 20 | -0.1% | ||
2 |
Abbie McGovern
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 17 | – | ||
3 |
Chloe Reed
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 16 | +0.5% | PB | |
4 |
Annie McKenzie
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 15 | +3.4% | PB | |
5 |
Isabela Teixeira
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 14 | – | ||
6 |
Ava Thomas
Valdosta Aquatics
|
Valdosta Aquatics | 13 | – | ||
7 |
Mia Stout
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 12 | – | PB | |
8 |
Alexis Nichols
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 11 | +4.2% | PB | |
9 |
Raegan Conklin
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 9 | +10.7% | PB | |
10 |
McCartney Bell
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 7 | -2.2% | ||
11 |
Ye Jee Park
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 6 | – | ||
12 |
Kayla Lowell
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 5 | – | ||
13 |
Ceridwen Anghaie
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 4 | -3.2% | ||
14 |
Payton Thumm
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 3 | – | ||
15 |
Jueun KO
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 2 | – | ||
16 |
Landry Liston
Blue Tide Swim Team
|
Blue Tide Swim Team | 1 | – | ||
17 |
Reagan Carter
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
18 |
Meghan Heredia
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | – | ||
19 |
Kathryn Bakhru
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | +0.8% | PB | |
20 |
Claire Camp
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
21 |
Paeton Cheesborough
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | – | – | ||
22 |
Olivia Rackley
Valdosta Aquatics
|
Valdosta Aquatics | – | – | ||
23 |
JiMin Lee
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | – | ||
24 |
Adrianna Delph
Pny
|
Pny | – | – | ||
25 |
Maya Khairallah
Unattached
|
Unattached | – | -4.7% | ||
– |
Caroline Freisthler
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | NS | – | – | |
– |
Lauren Carter
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Peyton Brooks
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 20 | – | ||
2 |
Trinity Clark
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 17 | – | ||
3 |
Lanna Bell
Blue Tide Swim Team
|
Blue Tide Swim Team | 16 | – | PB | |
4 |
Amelia MARQUARDT
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 15 | – | ||
5 |
Anna Kate Barber
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 14 | – | ||
6 |
Kyoka Matsuki
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 13 | – | ||
7 |
Brylee Wall
Sunkist Swim Team
|
Sunkist Swim Team | 12 | +0.0% | PB | |
8 |
Addison Barber
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 11 | +7.7% | PB | |
9 |
Teresa Castano
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 9 | -0.6% | ||
10 |
Lady Cate Lorence
Sunkist Swim Team
|
Sunkist Swim Team | 7 | -3.7% | ||
11 |
Devshree Pancholy
Maclay northside dolphins
|
Maclay northside dolphins | 6 | – | ||
12 |
Eleanor Townsend
Maclay northside dolphins
|
Maclay northside dolphins | 5 | – |