1
|
Melissa Pish
Bloomington Normal Swim Club
|
Bloomington Normal Swim Club
|
|
26
|
–
|
|
2
|
Erin Earley
Hopkins Mariner Swim Team
|
Hopkins Mariner Swim Team
|
|
23
|
–
|
PB
|
3
|
Maddie Runge
North Baltimore Aquatic Club
|
North Baltimore Aquatic Club
|
|
22
|
–
|
PB
|
4
|
Emily Meckstroth
Michiana Stars Swimming
|
Michiana Stars Swimming
|
|
21
|
–
|
PB
|
5
|
Olivia Johnson
Fishers Area Swimming Tigers
|
Fishers Area Swimming Tigers
|
|
20
|
+1.7%
|
PB
|
6
|
Maggie Jahns
Fishers Area Swimming Tigers
|
Fishers Area Swimming Tigers
|
|
19
|
–
|
PB
|
7
|
Natalie Ward
Berkeley Aquatic Club
|
Berkeley Aquatic Club
|
|
18
|
+1.1%
|
PB
|
8
|
Erica Wirth
Berkeley Aquatic Club
|
Berkeley Aquatic Club
|
|
17
|
–
|
PB
|
9
|
MEGAN FIELDS
North Baltimore Aquatic Club
|
North Baltimore Aquatic Club
|
|
15
|
–
|
PB
|
10
|
Gillian Caverly
TSM
|
TSM
|
|
13
|
–
|
|
11
|
Nina Barrett
Berkeley Aquatic Club
|
Berkeley Aquatic Club
|
|
12
|
–
|
PB
|
12
|
Heidi George
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team
|
|
11
|
–
|
PB
|
13
|
Lucia Rizzo
Riptide Swim Team
|
Riptide Swim Team
|
|
10
|
–
|
PB
|
14
|
Katie Hughes
Northridge Area Swimming Association
|
Northridge Area Swimming Association
|
|
9
|
–
|
PB
|
15
|
Hannah Boyd
Bloomington Normal Swim Club
|
Bloomington Normal Swim Club
|
|
8
|
–
|
|
16
|
Saleh Peacock
North Baltimore Aquatic Club
|
North Baltimore Aquatic Club
|
|
7
|
–
|
PB
|
17
|
Kenzie Arens
Bloomington Normal Swim Club
|
Bloomington Normal Swim Club
|
|
5
|
–
|
PB
|
18
|
Mckenzee Gordon
Bloomington Normal Swim Club
|
Bloomington Normal Swim Club
|
|
3
|
–
|
PB
|
19
|
Sidney Kennedy
Bloomington Normal Swim Club
|
Bloomington Normal Swim Club
|
|
2
|
–
|
|
20
|
Katie Garrity
Riptide Swim Team
|
Riptide Swim Team
|
|
1
|
–
|
|
21
|
Claire McGinnis
OLY Swimming
|
OLY Swimming
|
|
–
|
–
|
|
22
|
Samantha Ekleberry
OLY Swimming
|
OLY Swimming
|
|
–
|
–
|
PB
|
23
|
Petra Mijic
TSM
|
TSM
|
|
–
|
–
|
|
24
|
Kristie Darmody
SwimMAC Carolina
|
SwimMAC Carolina
|
|
–
|
–
|
PB
|
25
|
Caroline Szydlowski
OLY Swimming
|
OLY Swimming
|
|
–
|
–
|
PB
|
26
|
Morgan Kollen
Michigan Lakeshore Aquatics
|
Michigan Lakeshore Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
27
|
Julia Oostman
Bloomington Normal Swim Club
|
Bloomington Normal Swim Club
|
|
–
|
–
|
PB
|
28
|
Abbey Schneider
Fishers Area Swimming Tigers
|
Fishers Area Swimming Tigers
|
|
–
|
–
|
|
29
|
Dora Seggelke
TSM
|
TSM
|
|
–
|
–
|
|
30
|
Hannah Davenport
Lakers Aquatic Club
|
Lakers Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
|
31
|
Rachel Walker
Pacesetter Aquatics
|
Pacesetter Aquatics
|
|
–
|
–
|
PB
|
32
|
Maggie Held
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
PB
|
33
|
Elisabeth Peskin
Fishers Area Swimming Tigers
|
Fishers Area Swimming Tigers
|
|
–
|
–
|
PB
|
34
|
Carissa Schneider
Fishers Area Swimming Tigers
|
Fishers Area Swimming Tigers
|
|
–
|
–
|
PB
|
35
|
ELIZABETH FRY
North Baltimore Aquatic Club
|
North Baltimore Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
|
36
|
Katie Qualls
Avon Community Swim Team
|
Avon Community Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
37
|
Lexi Agee
Medina Recreation Swim Team
|
Medina Recreation Swim Team
|
|
–
|
–
|
PB
|
38
|
Gwyneth Maloy
Hopkins Mariner Swim Team
|
Hopkins Mariner Swim Team
|
|
–
|
–
|
PB
|
39
|
Kelsey Ann Gilbert
Unattached
|
Unattached
|
|
–
|
–
|
|
40
|
Taylor Vera
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
41
|
Amanda Thielen
Kingfish Aquatic Club
|
Kingfish Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
|
42
|
Stephanie Schoenlein
Mason Manta Rays
|
Mason Manta Rays
|
|
–
|
–
|
PB
|
43
|
Sara Heines
Liquid Lightning
|
Liquid Lightning
|
|
–
|
–
|
PB
|
44
|
Kate Van Meter
Riptide Swim Team
|
Riptide Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
45
|
Sydnee Dressel
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team
|
|
–
|
–
|
PB
|
46
|
Jessie Fraley
Franklin Regional
|
Franklin Regional
|
|
–
|
–
|
PB
|
47
|
Ashleigh Allen
OLY Swimming
|
OLY Swimming
|
|
–
|
–
|
|
48
|
Abby Jahns
Fishers Area Swimming Tigers
|
Fishers Area Swimming Tigers
|
|
–
|
–
|
|
49
|
Malak Ghazal
Southwest Y Sharks
|
Southwest Y Sharks
|
|
–
|
–
|
PB
|
50
|
Grace McGinnis
OLY Swimming
|
OLY Swimming
|
|
–
|
–
|
|
51
|
Lauren Biglin
Motor City Aquatics
|
Motor City Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
52
|
Maddie Luther
Saline Swim Team
|
Saline Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
53
|
Melissa Bailey
Northridge Area Swimming Association
|
Northridge Area Swimming Association
|
|
–
|
–
|
|
54
|
Morgan Booth
Fishers Area Swimming Tigers
|
Fishers Area Swimming Tigers
|
|
–
|
–
|
PB
|
55
|
Jacque Shrader-Goetz
Plymouth-Canton Cruisers
|
Plymouth-Canton Cruisers
|
|
–
|
–
|
|
56
|
Kate Vanderhoef
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave
|
|
–
|
–
|
PB
|
57
|
Linnea Rizzo
Riptide Swim Team
|
Riptide Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
58
|
Rebekah Irwin
Motor City Aquatics
|
Motor City Aquatics
|
|
–
|
–
|
PB
|
59
|
Kalina Emaus
Unattached
|
Unattached
|
|
–
|
–
|
|
60
|
Theresa Riviera
Liquid Lightning
|
Liquid Lightning
|
|
–
|
–
|
|
61
|
Daniella Rupert
Dexter Community Aquatics Club
|
Dexter Community Aquatics Club
|
|
–
|
–
|
|