Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Feliks Filimonov
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | 20 | – | ||
2 |
Yaric Soltanov
Keystone Aquatics
|
Keystone Aquatics | 17 | +0.6% | PB | |
3 |
Emil Lehmann
Delaware Swim Team
|
Delaware Swim Team | 16 | -1.7% | ||
4 |
Jaxen Edwards
Mako Swim Club
|
Mako Swim Club | 15 | -0.6% | ||
5 |
Ethan Coleman
Parkland Swimming Club
|
Parkland Swimming Club | 13.50 | +0.8% | PB | |
5 |
Sam Pechulis
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | 13.50 | +0.8% | PB | |
7 |
Daniel Dashko
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | 12 | – | PB | |
8 |
Connor Evans
Mako Swim Club
|
Mako Swim Club | 11 | +2.0% | PB | |
9 |
Max Gitman
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | 9 | – | PB | |
10 |
Max Kurmakov
Keystone Aquatics
|
Keystone Aquatics | 7 | -2.1% | ||
11 |
Lesnid Bowen
Northeast Swimmi
|
Northeast Swimmi | 6 | – | PB | |
12 |
Tim Markouski
Northeast Swimmi
|
Northeast Swimmi | 5 | – | ||
13 |
James Kurdes
Mako Swim Club
|
Mako Swim Club | 4 | +0.0% | PB | |
14 |
Ray Gu
Suburban Seahawks Club
|
Suburban Seahawks Club | 3 | -2.6% | ||
15 |
Lucas Ku
Frederick Area Swim Team
|
Frederick Area Swim Team | 2 | – | PB | |
16 |
Yan Trashkou
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | 1 | – | PB | |
17 |
Nicholas Zinn
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA | – | +0.4% | PB | |
18 |
Connor Tarantino
George School Aquatics
|
George School Aquatics | – | – | PB | |
19 |
Caden Hoch
Dolphins Community Aquatics Assn
|
Dolphins Community Aquatics Assn | – | – | PB | |
20 |
Jack Wolfe
Nittany Lion Aquatic Club
|
Nittany Lion Aquatic Club | – | -1.7% | ||
21 |
James Chu
Parkland Swimming Club
|
Parkland Swimming Club | – | – | PB | |
22 |
Tristan McCullough
Mako Swim Club
|
Mako Swim Club | – | +1.5% | PB | |
23 |
Max Miller
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA | – | +1.9% | PB | |
24 |
Owen Trostle
Plymouth Whitemarsh Aquatics
|
Plymouth Whitemarsh Aquatics | – | – | ||
25 |
Max Smith
Northern Dauphin County YMCA
|
Northern Dauphin County YMCA | – | – | ||
26 |
Humza Hasan
Keystone Aquatics
|
Keystone Aquatics | – | – | ||
27 |
Aryan Singh
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA | – | -0.1% | ||
28 |
Michael Silva Mueller
Penn Aquatics
|
Penn Aquatics | – | +1.9% | PB | |
29 |
Liam Souder
Keystone Aquatics
|
Keystone Aquatics | – | – | ||
30 |
Colin Maxwell
Northeast Swimmi
|
Northeast Swimmi | – | – | ||
31 |
Sahil Patel
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA | – | +8.6% | PB | |
31 |
Austin Adair
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA | – | +4.2% | PB | |
33 |
Matthew Eyzips
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | – | – | PB | |
34 |
Ben McCarley
Suburban Seahawks Club
|
Suburban Seahawks Club | – | – | ||
35 |
Mason Mahayag
Frederick Area Swim Team
|
Frederick Area Swim Team | – | – | ||
36 |
Kayden Chevere Figueroa
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | – | -2.7% | ||
37 |
Tyler Spektor
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | – | – | ||
38 |
Mikey Dimov
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | – | – | ||
39 |
Aarav Khandelwal
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA | – | – | ||
40 |
Erick Zinn
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA | – | +0.2% | PB | |
41 |
Leighton Kur
Parkland Swimming Club
|
Parkland Swimming Club | – | -3.3% | ||
42 |
Ryan Whitlock
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA | – | +0.2% | PB | |
43 |
Micah Wirth
Frederick Area Swim Team
|
Frederick Area Swim Team | – | – | PB | |
44 |
Chase Hungarter
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA | – | -0.2% | ||
45 |
Maxim Matviyenko
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | – | – | PB | |
46 |
Stratton Kelsey
Central Bucks Swim Team
|
Central Bucks Swim Team | – | – | ||
47 |
Robby Eaton
Dolphins Community Aquatics Assn
|
Dolphins Community Aquatics Assn | – | – | ||
48 |
Riley Johnson
Penn Aquatics
|
Penn Aquatics | – | +1.7% | PB | |
49 |
Patrick Maxwell
Northeast Swimmi
|
Northeast Swimmi | – | – | ||
50 |
Stepan Andreev
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | – | – | ||
51 |
Gavin Hottenstein
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | – | +0.6% | PB | |
52 |
Vladislav Matviyenko
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | – | – | ||
53 |
Ben Kent
Central Bucks Swim Team
|
Central Bucks Swim Team | – | – | ||
54 |
Cameron Hoehn
Central Bucks Swim Team
|
Central Bucks Swim Team | – | – | ||
55 |
Iaroslav Dusenko
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | – | – | ||
56 |
Glenn Brakhop
Central Bucks Swim Team
|
Central Bucks Swim Team | – | – | PB | |
57 |
Grayson Chenier
Penn Aquatics
|
Penn Aquatics | – | -2.5% | ||
58 |
Jimmy McKeon
East Coast C-Cerpants
|
East Coast C-Cerpants | – | – | ||
59 |
Jasper Grissinger
Palmyra Aquatic Club
|
Palmyra Aquatic Club | – | – | ||
60 |
Ramzan Akylbekov
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | – | – | ||
61 |
Gregory Williams
BeFirst Swim Tea
|
BeFirst Swim Tea | – | – | ||
62 |
Reid Kurmakov
Keystone Aquatics
|
Keystone Aquatics | – | +0.7% | PB |