Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roos Vanotterdijk
Zwemvereniging De Meerkoet Bree
|
Zwemvereniging De Meerkoet Bree | 755 | – | ||
2 |
Zinke Delcommune
K Aarschotse Zwemclub Schoonhoven
|
K Aarschotse Zwemclub Schoonhoven | 742 | +0.2% | PB | |
3 |
Fleur VERMEIREN
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 742 | +0.4% | PB | |
4 |
Lotte Vanhauwaert
Royal Ostend Swimming Club
|
Royal Ostend Swimming Club | 729 | -0.1% | ||
5 |
Briana Wouters
Heistse Zwemclub Arduas
|
Heistse Zwemclub Arduas | 697 | +1.2% | PB | |
6 |
Lana Ravelingien
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 696 | -1.1% | ||
7 |
Laure Durez
Entente Des Nageurs Louvierois Natation
|
Entente Des Nageurs Louvierois Natation | 693 | +0.2% | SB | |
8 |
Fleur Verdonck
Zwemclub Geel
|
Zwemclub Geel | 669 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Alisée Pisane
Ecole De Natation Waremmienne
|
Ecole De Natation Waremmienne | 699 | +0.9% | PB | |
10 |
Emma Dekervel
Iswim
|
Iswim | 688 | – | PB | |
11 |
Jutta Feys
Koninklijke Brugse Zwem- & Red
|
Koninklijke Brugse Zwem- & Red | 677 | +0.2% | PB | |
12 |
Sarah Dumont
Namur Olympic Club
|
Namur Olympic Club | 667 | +1.4% | PB | |
13 |
Niene Dewaelheyns
Tiense Regio United Swimming Team
|
Tiense Regio United Swimming Team | 665 | +0.2% | PB | |
14 |
Marie Maerevoet
ZN
|
ZN | 619 | – | ||
15 |
Chloé Roussel
Waterloo Natation
|
Waterloo Natation | 597 | – | PB | |
16 |
Yana Trop
ZN
|
ZN | 556 | -0.8% |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roos Vanotterdijk
Zwemvereniging De Meerkoet Bree
|
Zwemvereniging De Meerkoet Bree | 742 | – | ||
2 |
Zinke Delcommune
K Aarschotse Zwemclub Schoonhoven
|
K Aarschotse Zwemclub Schoonhoven | 735 | -0.2% | ||
3 |
Fleur VERMEIREN
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 722 | -0.5% | ||
3 |
Lotte Vanhauwaert
Royal Ostend Swimming Club
|
Royal Ostend Swimming Club | 722 | -0.4% | ||
5 |
Lana Ravelingien
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 705 | -0.7% | ||
5 |
Fleur Verdonck
Zwemclub Geel
|
Zwemclub Geel | 705 | – | PB | |
7 |
Briana Wouters
Heistse Zwemclub Arduas
|
Heistse Zwemclub Arduas | 694 | +1.1% | PB | |
8 |
Laure Durez
Entente Des Nageurs Louvierois Natation
|
Entente Des Nageurs Louvierois Natation | 693 | +0.2% | SB | |
9 |
Emma Dekervel
Iswim
|
Iswim | 685 | – | PB | |
10 |
Alisée Pisane
Ecole De Natation Waremmienne
|
Ecole De Natation Waremmienne | 681 | +0.0% | PB | |
11 |
Chloé Roussel
Waterloo Natation
|
Waterloo Natation | 666 | – | PB | |
12 |
Niene Dewaelheyns
Tiense Regio United Swimming Team
|
Tiense Regio United Swimming Team | 664 | +0.2% | PB | |
13 |
Jutta Feys
Koninklijke Brugse Zwem- & Red
|
Koninklijke Brugse Zwem- & Red | 643 | -1.5% | ||
14 |
Sarah Dumont
Namur Olympic Club
|
Namur Olympic Club | 640 | +0.0% | PB | |
15 |
Marie Maerevoet
ZN
|
ZN | 632 | – | ||
16 |
Yana Trop
ZN
|
ZN | 610 | +2.2% | PB | |
17 |
Helena Moerman
Gold Swimming Team
|
Gold Swimming Team | 607 | +3.2% | PB | |
18 |
Lisa Wauters
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen
|
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen | 601 | – | ||
19 |
Dalya Inkaya
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 595 | – | ||
20 |
Lie Mattheeuws
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 590 | +0.3% | SB | |
21 |
Faye Dujardin
Gold Swimming Team
|
Gold Swimming Team | 588 | +2.2% | PB | |
22 |
Zita Cornelissen
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 587 | – | ||
22 |
Eva Peeters
Shark
|
Shark | 587 | – | ||
24 |
Ella Jacobs
Lzv
|
Lzv | 586 | – | PB | |
25 |
Lot De Heyder
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 584 | – | ||
26 |
Noor Segers
Overpeltse Zwemvereniging
|
Overpeltse Zwemvereniging | 581 | +0.6% | PB | |
27 |
Judith Ceuppens
Fast
|
Fast | 579 | – | ||
28 |
Thuline Loones
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 576 | – | PB | |
29 |
Aïcha David
Leuven Aquatics
|
Leuven Aquatics | 574 | – | PB | |
30 |
Hanne Van Poucke
Koninklijke Brugse Zwem- & Red
|
Koninklijke Brugse Zwem- & Red | 573 | – | PB | |
31 |
Marit Berx
Tiense Regio United Swimming Team
|
Tiense Regio United Swimming Team | 573 | -0.5% | ||
32 |
Amber Van Belle
Leuven Aquatics
|
Leuven Aquatics | 571 | – | PB | |
32 |
Anais Cornelissen
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 571 | -1.4% | ||
34 |
Mirte Verroken
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 567 | – | PB | |
35 |
Annabel Christiaens
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring
|
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 566 | – | PB | |
36 |
Noor Broeckaert
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 562 | -0.5% | ||
37 |
Nelle Theuwis
Overpeltse Zwemvereniging
|
Overpeltse Zwemvereniging | 561 | +0.5% | PB | |
38 |
Amé Hulleman
DZPC
|
DZPC | 561 | – | ||
39 |
Chloé Rihon
Ecole De Natation Waremmienne
|
Ecole De Natation Waremmienne | 558 | -0.8% | ||
40 |
Britt Van Den Eynde
Zwemclub Tremelo
|
Zwemclub Tremelo | 557 | -0.8% | ||
41 |
Nathalie Kennis
Arendonkse Zwemvereniging
|
Arendonkse Zwemvereniging | 556 | – | ||
42 |
Jorinde Huys
Genker Zwemvereniging Neptunus
|
Genker Zwemvereniging Neptunus | 555 | – | PB | |
43 |
Benthe-Marie Raemdonck
Flanders Inter Regio Swim Team
|
Flanders Inter Regio Swim Team | 552 | – | ||
43 |
Laute Van De Putte
Aalsters Swimming Team
|
Aalsters Swimming Team | 552 | – | PB | |
45 |
Lotte Van Bellingen
Molse Zwemclub "mozka"
|
Molse Zwemclub "mozka" | 551 | – | ||
46 |
Dawn Versluys
Flanders Coast Swimmingteam
|
Flanders Coast Swimmingteam | 551 | -0.1% | ||
47 |
Anaëlle Deweerd
Royal Ostend Swimming Club
|
Royal Ostend Swimming Club | 547 | – | ||
47 |
Ylva Konings
Genker Zwemvereniging Neptunus
|
Genker Zwemvereniging Neptunus | 547 | – | PB | |
49 |
Mare Keppens
Aalsters Swimming Team
|
Aalsters Swimming Team | 545 | – | PB | |
50 |
Femke Olde Bijvank
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 543 | – | PB | |
51 |
Ella Custers
Leuven Aquatics
|
Leuven Aquatics | 543 | – | ||
52 |
Febe Loncke
Koninklijke Vilvoordse Zwemclub Phoenix
|
Koninklijke Vilvoordse Zwemclub Phoenix | 542 | +0.3% | PB | |
52 |
Janne Behaeghel
Zwemclub Tremelo
|
Zwemclub Tremelo | 542 | – | ||
54 |
Ella De Maerschalck
Koninklijke Vilvoordse Zwemclub Phoenix
|
Koninklijke Vilvoordse Zwemclub Phoenix | 542 | – | ||
55 |
Ena Fiers
Zwemclub Ter Borcht-Meulebeke
|
Zwemclub Ter Borcht-Meulebeke | 540 | +1.5% | PB | |
56 |
Lise Van Dyck
Kempisch Swimming Team
|
Kempisch Swimming Team | 538 | -0.5% | ||
57 |
Lien Geeroms
Swimming Club Zaventem
|
Swimming Club Zaventem | 538 | +1.4% | PB | |
58 |
Renée Vanderheyden
Koninklijke Brugse Zwem- & Red
|
Koninklijke Brugse Zwem- & Red | 538 | – | ||
59 |
Anna Van De Keere
Zwemclub Tieltse Zeeduivels
|
Zwemclub Tieltse Zeeduivels | 536 | – | ||
60 |
Axelle Descamps
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring
|
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 536 | – | PB | |
60 |
Zita Van den Broeck
Zwemclub Tremelo
|
Zwemclub Tremelo | 536 | -0.2% | ||
62 |
Fiye Meyvisch
Leuven Aquatics
|
Leuven Aquatics | 534 | – | PB | |
63 |
Marte Peeters
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 533 | +0.4% | PB | |
64 |
Kato Maes
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring
|
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 530 | 0.0% | ||
65 |
Vila Van Looveren
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 529 | +2.1% | PB | |
66 |
Victoria Vavritska
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 529 | – | ||
66 |
Farah Van Overmeire
Temse Schelde Zwemmers
|
Temse Schelde Zwemmers | 529 | – | PB | |
68 |
Anouk Demeyere
Ursus Zwemklub Zwevegem
|
Ursus Zwemklub Zwevegem | 528 | – | ||
69 |
Lotte Roskin
Tiense Regio United Swimming Team
|
Tiense Regio United Swimming Team | 528 | – | ||
70 |
Nel Oosterlynck
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 528 | +0.6% | PB | |
71 |
Ellen Goovaerts
Zwemteam Waasland
|
Zwemteam Waasland | 528 | – | PB | |
71 |
Perla Viane
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 528 | – | ||
73 |
Amélie Vinken
Zwemvereniging De Meerkoet Bree
|
Zwemvereniging De Meerkoet Bree | 527 | – | ||
74 |
Mei-Jun Jacob
Zwemvereniging Lier
|
Zwemvereniging Lier | 527 | – | PB | |
75 |
Lonneke Ruyskensveld
Flanders Inter Regio Swim Team
|
Flanders Inter Regio Swim Team | 526 | +0.4% | PB | |
75 |
Oone Caes
Zwemclub Tremelo
|
Zwemclub Tremelo | 526 | – | ||
77 |
Xsandy Meerts
ZN
|
ZN | 525 | – | ||
78 |
Rune Theuwis
Overpeltse Zwemvereniging
|
Overpeltse Zwemvereniging | 525 | -2.2% | ||
79 |
Sara Martelé
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 521 | – | PB | |
80 |
Maxine Nijziel
Zwemclub Geel
|
Zwemclub Geel | 521 | +3.0% | PB | |
81 |
Hannah Housen
Torhoutse Zwemklub Thor
|
Torhoutse Zwemklub Thor | 520 | +2.1% | PB | |
82 |
Lien Romont
Heistse Zwemclub Arduas
|
Heistse Zwemclub Arduas | 519 | – | ||
83 |
Lieselot Struyf
Heistse Zwemclub Arduas
|
Heistse Zwemclub Arduas | 518 | +0.2% | PB | |
84 |
Noor Vandenbogaerde
Ursus Zwemklub Zwevegem
|
Ursus Zwemklub Zwevegem | 517 | – | PB | |
84 |
Olivia Heijl
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 517 | – | ||
86 |
Emma Van Imschoot
Flanders Inter Regio Swim Team
|
Flanders Inter Regio Swim Team | 514 | +1.6% | PB | |
87 |
Nina Moreels
Arvicola Zwemclub Kalmthout
|
Arvicola Zwemclub Kalmthout | 513 | – | ||
88 |
Julie Decloedt
Overpeltse Zwemvereniging
|
Overpeltse Zwemvereniging | 511 | – | ||
89 |
Enid Cornelis
Aquarius Zwemclub Lebbeke
|
Aquarius Zwemclub Lebbeke | 509 | -2.7% | ||
90 |
Mirte Keustermans
Hoogstratens Zwem Team
|
Hoogstratens Zwem Team | 508 | +2.8% | PB | |
91 |
Chantal Tiesinga
DZPC
|
DZPC | 507 | – | PB | |
92 |
Lore Vandromme
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring
|
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 506 | +3.6% | PB | |
93 |
Ines Schouppe
Aalsters Swimming Team
|
Aalsters Swimming Team | 503 | – | PB | |
94 |
Jozefien Van Eygen
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring
|
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 503 | – | ||
95 |
Lies Van Havenbergh
Arvicola Zwemclub Kalmthout
|
Arvicola Zwemclub Kalmthout | 502 | – | ||
96 |
Renée Vanlaere
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen
|
Landense Sportvereniging Afd. Zwemmen | 502 | – | PB | |
97 |
Birthe Peeters
Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst
|
Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst | 500 | -0.6% | ||
98 |
Eleonore Descamps
Tiense Regio United Swimming Team
|
Tiense Regio United Swimming Team | 500 | – | ||
99 |
Amélie Ysenbaert
Ursus Zwemklub Zwevegem
|
Ursus Zwemklub Zwevegem | 499 | – | PB | |
102 |
Imani Ogasawara
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 497 | – | ||
119 |
Auke Mulkens
Tiense Regio United Swimming Team
|
Tiense Regio United Swimming Team | 483 | – | ||
122 |
Lotte Borremans
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 474 | – | ||
138 |
Jana Phlix
Koninklijke Hasseltse Zwemvereniging Spartacus
|
Koninklijke Hasseltse Zwemvereniging Spartacus | 440 | – | PB | |
139 |
Thiele Schepens
Swimming Team Aa
|
Swimming Team Aa | 427 | – | ||
– |
Flore Vanassche
Koninklijke Brugse Zwem- & Red
|
Koninklijke Brugse Zwem- & Red | NS | – | – |