Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ambre Franquinet
Liège Natation
|
Liège Natation | 782 | +2.0% | PB | |
2 |
Fleur Verdonck
Zwemclub Geel
|
Zwemclub Geel | 700 | – | ||
3 |
Zinke Delcommune
K Aarschotse Zwemclub Schoonhoven
|
K Aarschotse Zwemclub Schoonhoven | 689 | +0.3% | PB | |
4 |
Sarah Dumont
Namur Olympic Club
|
Namur Olympic Club | 683 | -0.9% | ||
5 |
Alisée Pisane
Ecole De Natation Waremmienne
|
Ecole De Natation Waremmienne | 662 | – | ||
6 |
Bo Van Speybroeck
Zoro
|
Zoro | 636 | – | ||
7 |
Yne Dom
Shark
|
Shark | 588 | – | ||
8 |
Elien Puttaert
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 568 | +0.2% | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Edith Mattens
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring
|
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 614 | +0.7% | PB | |
10 |
Soetkin Janssens
Zoro
|
Zoro | 582 | – | ||
11 |
Alessia Claassen
Arendonkse Zwemvereniging
|
Arendonkse Zwemvereniging | 572 | – | ||
12 |
Eva Peeters
Shark
|
Shark | 567 | +1.8% | SB | |
13 |
Mirte Verroken
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 562 | -1.0% | ||
14 |
Thuline Loones
MEGA-zwemteam
|
MEGA-zwemteam | 553 | – | ||
15 |
Pauline Vandepoorte
Fast
|
Fast | 539 | – | ||
16 |
Rune Theuwis
Overpeltse Zwemvereniging
|
Overpeltse Zwemvereniging | 515 | -1.4% |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ambre Franquinet
Liège Natation
|
Liège Natation | 694 | -2.0% | ||
2 |
Zinke Delcommune
K Aarschotse Zwemclub Schoonhoven
|
K Aarschotse Zwemclub Schoonhoven | 685 | +0.1% | PB | |
3 |
Grace Palmer
Liège Natation
|
Liège Natation | 637 | – | ||
4 |
Bo Van Speybroeck
Zoro
|
Zoro | 615 | – | ||
5 |
Jill Augustijns
ZN
|
ZN | 586 | – | ||
6 |
Elien Puttaert
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 581 | +0.9% | PB | |
7 |
Eva Peeters
Shark
|
Shark | 555 | +1.1% | SB | |
8 |
Alessia Claassen
Arendonkse Zwemvereniging
|
Arendonkse Zwemvereniging | 532 | – | ||
9 |
Amber Driesen
Zwemvereniging De Meerkoet Bree
|
Zwemvereniging De Meerkoet Bree | 529 | – | ||
10 |
Mare Keppens
Aalsters Swimming Team
|
Aalsters Swimming Team | 508 | – | PB | |
11 |
Anna Van De Keere
Zwemclub Tieltse Zeeduivels
|
Zwemclub Tieltse Zeeduivels | 507 | – | ||
12 |
Hanne Corstjens
Zwemvereniging De Meerkoet Bree
|
Zwemvereniging De Meerkoet Bree | 492 | – | ||
13 |
Lonneke Ruyskensveld
Flanders Inter Regio Swim Team
|
Flanders Inter Regio Swim Team | 473 | – | ||
14 |
Britt Slegers
Overpeltse Zwemvereniging
|
Overpeltse Zwemvereniging | 473 | – | ||
– |
Chloé Roussel
Waterloo Natation
|
Waterloo Natation | NS | – | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sarah Dumont
Namur Olympic Club
|
Namur Olympic Club | 699 | -0.2% | ||
2 |
Fleur Verdonck
Zwemclub Geel
|
Zwemclub Geel | 689 | – | ||
3 |
Pauline Vandepoorte
Fast
|
Fast | 537 | – | ||
4 |
Mirte Verroken
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat
|
Zwemclub de Dolfijnen Asse-Ternat | 530 | -2.9% | ||
5 |
Eline Van Den Borre
Zwemclub Brabo Antwerpen
|
Zwemclub Brabo Antwerpen | 509 | – | ||
6 |
Elena Hermans
Flanders Inter Regio Swim Team
|
Flanders Inter Regio Swim Team | 508 | – | ||
7 |
Ylva Konings
Genker Zwemvereniging Neptunus
|
Genker Zwemvereniging Neptunus | 506 | – | PB | |
8 |
Fiye Meyvisch
Leuven Aquatics
|
Leuven Aquatics | 501 | – | ||
9 |
Anke Van Looy
Heistse Zwemclub Arduas
|
Heistse Zwemclub Arduas | 467 | – | ||
10 |
Anaïs Oosterlynck
Gold Swimming Team
|
Gold Swimming Team | 456 | – |