Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Riley Dafoe
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 20 | – | ||
2 |
Wade Eastman
Unattached
|
Unattached | 17 | +3.2% | PB | |
3 |
Hayden Kwan
United Swim Club
|
United Swim Club | 16 | +1.6% | PB | |
4 |
John Yambor-Maul
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 15 | +0.1% | SB | |
5 |
Josh Lamar
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 14 | +1.4% | PB | |
6 |
Wesley Slaughter
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 13 | – | ||
7 |
Hobson Stelling
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 12 | +5.2% | PB | |
8 |
Ben Stark
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 11 | +2.6% | SB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Tristan Sanders
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 9 | – | ||
10 |
Evan Conklin
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 7 | +7.5% | PB | |
11 |
Antony DeMott
Blue Tide Swim Team
|
Blue Tide Swim Team | 6 | -1.8% | ||
12 |
Caleb Woodruff
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 5 | +3.5% | PB | |
13 |
Thomas Lancer
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 4 | +8.9% | PB | |
14 |
Sam Rix
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 3 | +3.9% | PB | |
15 |
Nicholas Kraemer
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 2 | – | PB | |
16 |
Jacob Brown
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 1 | +1.6% | PB |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Wade Eastman
Unattached
|
Unattached | 765 | +3.3% | PB | |
2 |
Hayden Kwan
United Swim Club
|
United Swim Club | 771 | +0.9% | PB | |
3 |
Riley Dafoe
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 666 | – | ||
4 |
Jackson Lucas
Unattached
|
Unattached | 655 | – | ||
5 |
John Yambor-Maul
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 654 | -1.7% | ||
6 |
Josh Lamar
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 622 | +1.2% | PB | |
7 |
Hobson Stelling
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 582 | +4.3% | PB | |
8 |
Wesley Slaughter
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 556 | – | ||
9 |
Ben Stark
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 557 | +1.0% | SB | |
10 |
Tristan Sanders
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 551 | – | ||
11 |
Jacob Kelly
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 463 | -1.4% | ||
12 |
Evan Conklin
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 457 | +3.3% | PB | |
13 |
Caleb Woodruff
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 453 | +1.9% | PB | |
14 |
Thomas Lancer
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 408 | +7.7% | PB | |
15 |
Antony DeMott
Blue Tide Swim Team
|
Blue Tide Swim Team | 426 | -6.2% | ||
16 |
Sam Rix
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 364 | +3.3% | PB | |
17 |
Nicholas Kraemer
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 358 | – | PB | |
18 |
Jacob Brown
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 357 | +1.4% | PB | |
19 |
Caden D'Aoust
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 318 | +0.4% | PB | |
20 |
Andrew Caruso
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 484 | +4.1% | PB | |
21 |
Bryce Bass
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 159 | -1.7% | ||
– |
Alex Cronin
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | NS | – | – | |
– |
Andrew Thrasher
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | NS | – | – | |
– |
Levi Reeves
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mason Williams
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 20 | +5.3% | PB | |
2 |
Stuart Higdon
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 17 | +2.1% | PB | |
3 |
Jonas Wars
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 16 | -2.4% | ||
4 |
Brooks Butler
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 15 | -1.4% | ||
5 |
Nick Caruso
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 14 | +2.6% | PB | |
6 |
Ben Hodge
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 13 | -3.9% | ||
7 |
Jackson Grieser
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 12 | +3.1% | PB | |
8 |
Nicholas Harviel
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 11 | -2.6% |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Dante Reccoppa
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 9 | +1.0% | PB | |
10 |
Davis Shelton
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 7 | – | ||
11 |
Nicholas Bosque
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 6 | +1.2% | PB | |
12 |
Luke Snider
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 5 | -0.1% | ||
13 |
Duel Yearty
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 4 | +5.4% | PB | |
14 |
Jacob Nichols
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 3 | – | ||
15 |
Brandon Jeong
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 2 | -1.2% | ||
16 |
Jonathan Stark
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 1 | +4.0% | PB |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mason Williams
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 694 | +4.0% | PB | |
2 |
Jonas Wars
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 688 | -3.0% | ||
3 |
Stuart Higdon
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 670 | -1.1% | ||
4 |
Brooks Butler
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 646 | -3.5% | ||
5 |
Nicholas Harviel
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 577 | 0.0% | ||
6 |
Nick Caruso
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 614 | -0.3% | ||
7 |
Ben Hodge
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 613 | -4.6% | ||
8 |
Jackson Grieser
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 530 | +3.6% | PB | |
9 |
Dante Reccoppa
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 577 | -2.8% | ||
10 |
Nicholas Bosque
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 519 | -0.4% | ||
11 |
Davis Shelton
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 515 | – | ||
12 |
Jacob Nichols
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 512 | – | ||
13 |
Luke Snider
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 522 | -2.3% | ||
14 |
Brandon Jeong
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 513 | -0.4% | ||
15 |
Duel Yearty
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 506 | +3.1% | PB | |
16 |
Isaiah Ramsey
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 453 | +1.6% | PB | |
17 |
Jonathan Stark
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 439 | +3.9% | PB | |
18 |
Toby Campbell
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 460 | +4.0% | PB | |
19 |
Ethan Kilgore
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 407 | -1.8% | ||
20 |
Ethen Ungaro
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 449 | +3.1% | PB | |
21 |
Alex Yuan
United Swim Club
|
United Swim Club | 375 | +0.9% | PB | |
22 |
Ethan Kelly
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 380 | +4.9% | PB | |
23 |
Carl Anthony Moore
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 322 | -0.2% | ||
24 |
David Skerratt
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 366 | +4.9% | PB | |
25 |
John Henry Dixon
United Swim Club
|
United Swim Club | 311 | +0.1% | PB | |
26 |
AJ Burke
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 304 | +0.6% | PB | |
27 |
Robert McCrackin
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 258 | -5.5% | ||
28 |
Luke Maggiore
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 269 | +3.3% | PB | |
29 |
Triston Riner
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 158 | +9.1% | PB | |
– |
Russell White
Valdosta Aquatics
|
Valdosta Aquatics | NS | – | – | |
– |
Zach Juhlin
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | NS | – | – | |
– |
Dane Griffin
Valdosta Aquatics
|
Valdosta Aquatics | NS | – | – | |
– |
Caelon Ales
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | NS | – | – | |
– |
Michael Branning
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Shane McEliece
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 20 | +4.8% | PB | |
2 |
Ryder Gentry
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 17 | +1.6% | PB | |
3 |
Jackson O'Neill
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 16 | – | PB | |
4 |
Matthew Monistere
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 15 | +2.9% | PB | |
5 |
Carter Naldoza
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 14 | +5.6% | PB | |
6 |
Donald Skerratt
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 13 | +3.8% | PB | |
7 |
Shubham Dixit
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 12 | – | ||
– |
Matt Anderson
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Wyatt Townsend
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 9 | +0.3% | PB | |
10 |
Hanson Higdon
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 7 | -0.8% | ||
11 |
Luke Ferguson
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 6 | – | PB | |
12 |
Kevin Mao
United Swim Club
|
United Swim Club | 5 | +1.4% | PB | |
13 |
Cyrus Nadizadeh
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 4 | – | PB | |
14 |
Nate-The-Great Watkins
Lifetime Southeast
|
Lifetime Southeast | 3 | +6.9% | PB | |
15 |
Alex Guild
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 2 | +2.1% | PB | |
16 |
Landen Culleton
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 1 | -1.2% |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Shane McEliece
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 780 | +1.5% | PB | |
2 |
Ryder Gentry
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 759 | -2.6% | ||
3 |
Jackson O'Neill
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 587 | – | PB | |
4 |
Matthew Monistere
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 577 | +1.0% | PB | |
5 |
Carter Naldoza
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 566 | +3.4% | PB | |
6 |
Donald Skerratt
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 545 | +3.0% | PB | |
7 |
Matt Anderson
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 531 | 0.0% | ||
8 |
Shubham Dixit
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 531 | – | ||
9 |
Wyatt Townsend
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 527 | -2.1% | ||
10 |
Hanson Higdon
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 510 | -2.0% | ||
11 |
Luke Ferguson
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 472 | – | PB | |
12 |
Landen Culleton
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 531 | -0.2% | ||
13 |
Kevin Mao
United Swim Club
|
United Swim Club | 519 | -1.5% | ||
14 |
Cyrus Nadizadeh
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 417 | – | PB | |
15 |
Alex Guild
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 512 | +1.0% | PB | |
16 |
Nate-The-Great Watkins
Lifetime Southeast
|
Lifetime Southeast | 403 | +5.4% | PB | |
17 |
Eli Roland
Memphis Thunder
|
Memphis Thunder | 482 | +1.5% | PB | |
18 |
Nathan Castano
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 475 | +3.4% | PB | |
19 |
Nate Smith
Florida Elite Swimming
|
Florida Elite Swimming | 345 | – | ||
20 |
Kevin Wang
United Swim Club
|
United Swim Club | 347 | +0.6% | PB | |
21 |
Joshua Osborne
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 255 | +1.4% | PB | |
22 |
Clay Ballash
Florida Elite Swimming
|
Florida Elite Swimming | 224 | – | PB | |
23 |
Wyatt Thompson
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 106 | -0.6% | ||
24 |
Drew Nicolai
Blue Tide Swim Team
|
Blue Tide Swim Team | 169 | – | ||
25 |
David Hong
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 90 | – | ||
26 |
John Gandiana
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 146 | +9.2% | PB | |
27 |
Brennan Dickey
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 72 | – | ||
28 |
Akram Rashidi
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 2 | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ethan Ekk
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 20 | +3.3% | PB | |
2 |
Ethan Bass
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 17 | – | PB | |
3 |
Gip Crye
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 16 | +3.2% | PB | |
4 |
Taber Granquist
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 15 | +1.1% | PB | |
5 |
Chris Chu
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 14 | -1.0% | ||
6 |
Drew Flury
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 13 | +0.9% | PB | |
7 |
Erik Oman
Blue Tide Swim Team
|
Blue Tide Swim Team | 12 | +3.8% | PB | |
8 |
Finn Bell
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 11 | +2.1% | PB | |
9 |
Vuk Usina
Manhattan Makos
|
Manhattan Makos | 9 | – | ||
10 |
Tai Baldridge
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 7 | – | PB | |
11 |
Blake Ferdinand
Blue Tide Swim Team
|
Blue Tide Swim Team | 6 | – | ||
12 |
Crosby Fenniman
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 5 | -4.9% | ||
13 |
Marvin Pineda
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 4 | – | ||
14 |
Adham Rashidi
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 3 | – | PB | |
15 |
Leigh Phillip Aranquiz
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 2 | – | ||
– |
Xander Frost
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | NS | – | – | |
– |
Gavin Voils
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | NS | – | – | |
– |
Tucker Wilson
Valdosta Aquatics
|
Valdosta Aquatics | NS | – | – | |
– |
Braeden Voils
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Owen Ekk
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 20 | +1.7% | PB | |
2 |
Christopher Jeong
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 17 | +2.0% | PB | |
3 |
Parker Stever
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 16 | -0.3% | ||
4 |
Michael Underwood
Lifetime Southeast
|
Lifetime Southeast | 15 | +6.1% | PB | |
5 |
Kipton Fenniman
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 14 | +0.8% | PB | |
6 |
Alexander Li
United Swim Club
|
United Swim Club | 13 | – | ||
7 |
Gamble Wiggins
Blue Tide Swim Team
|
Blue Tide Swim Team | 12 | +3.1% | PB |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Case Moore
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 20 | ||
2 |
Chapman Higdon
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 17 |