Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alice Mao
United Swim Club
|
United Swim Club | 20 | +2.4% | PB | |
2 |
Katherine Sammy
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 17 | +3.3% | PB | |
3 |
Camille DeBoer
Unattached
|
Unattached | 16 | +1.7% | SB | |
4 |
Keely Stevenson
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 15 | +1.2% | PB | |
5 |
Leigha O'Connor
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 14 | – | PB | |
6 |
McKenna Smith
Florida Elite Swimming
|
Florida Elite Swimming | 13 | +0.7% | PB | |
7 |
Laci Herron
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 12 | – | PB | |
8 |
MichaelAnn Clark
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 11 | +1.0% | SB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Sheena Lu
United Swim Club
|
United Swim Club | 9 | +4.0% | PB | |
10 |
Hannah Johnson
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 7 | +4.2% | PB | |
11 |
Tesslyn Dahl
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 6 | +4.9% | PB | |
12 |
Ashlyn Wonders
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 5 | +4.0% | PB | |
13 |
Ashlyn Pack
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 4 | +7.1% | SB | |
14 |
Ansley Olson
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 3 | +6.8% | PB | |
15 |
Macey Kirkendoll
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 2 | – | ||
16 |
Taylor Peoples
Valdosta Aquatics
|
Valdosta Aquatics | 1 | – | PB |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alice Mao
United Swim Club
|
United Swim Club | 620 | +0.1% | PB | |
2 |
McKenna Smith
Florida Elite Swimming
|
Florida Elite Swimming | 607 | +1.5% | PB | |
3 |
Keely Stevenson
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 574 | 0.0% | ||
4 |
Katherine Sammy
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 572 | +1.1% | PB | |
5 |
Camille DeBoer
Unattached
|
Unattached | 561 | -0.3% | ||
6 |
MichaelAnn Clark
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 536 | +1.3% | SB | |
7 |
Laci Herron
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 536 | – | ||
8 |
Leigha O'Connor
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 519 | – | ||
9 |
Hannah Johnson
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 460 | -0.7% | ||
10 |
Sheena Lu
United Swim Club
|
United Swim Club | 447 | -1.9% | ||
11 |
Audrey Ballash
Unattached
|
Unattached | 360 | – | ||
12 |
Tesslyn Dahl
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 338 | -1.2% | ||
13 |
Ashlyn Wonders
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 340 | +0.4% | SB | |
14 |
Ashlyn Pack
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 318 | +3.1% | SB | |
15 |
Macey Kirkendoll
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 254 | – | ||
16 |
Taylor Peoples
Valdosta Aquatics
|
Valdosta Aquatics | 224 | – | PB | |
17 |
Ansley Olson
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 210 | +1.7% | PB | |
18 |
Bianca Corona
Valdosta Aquatics
|
Valdosta Aquatics | 62 | – | ||
19 |
Lillian Lozier
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 7 | +0.3% | PB | |
20 |
Taylor Krane
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 2 | -0.5% | ||
– |
Stella Grace Watts
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | NS | – | – |