Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Addy Zurowski
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | 20 | -0.2% | ||
2 |
Sienna Nitke
Ashwaubenon Swim Club
|
Ashwaubenon Swim Club | 17 | -2.4% | ||
3 |
Ella Romberg
Unattached
|
Unattached | 16 | – | ||
4 |
Amber Winter
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 15 | +1.5% | SB | |
5 |
Natalie Charles
Unattached
|
Unattached | 14 | – | ||
6 |
Julia Gawryleski
Unattached
|
Unattached | 13 | – | ||
7 |
Sophia Dohn
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 12 | -6.1% | ||
8 |
Sabina Mrzyglod
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 11 | -12.1% | ||
9 |
Isabelle Barger
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 9 | +9.0% | PB | |
10 |
Rachel Siebenaller
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 7 | – | ||
11 |
Annabelle Neumeier
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays
|
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays | 6 | – | ||
12 |
Autumn Seebach
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 5 | – | PB | |
13 |
Aiden Bach
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 4 | – | PB | |
14 |
Izzi Zablocki
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | 3 | – | ||
15 |
Keara Denzin
Clintonville Area Swim Team
|
Clintonville Area Swim Team | 2 | – | ||
16 |
Ingrid Berner
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 1 | – | PB | |
17 |
Mckenna Keepers
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | -4.9% | ||
18 |
Emily Gequillana
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | PB | |
19 |
Alli Young
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | – | – | ||
20 |
Mary Mayhew
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays
|
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays | – | – | ||
21 |
Ellie Draper
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | – | – | PB | |
22 |
Maddie Finstad
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | – | – | ||
23 |
Lydia Zenobi
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | – | -3.3% | ||
23 |
Lydia Haase
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
25 |
Helaina Grossmeyer
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | -2.0% | ||
26 |
Alli Hemp
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
27 |
Olivia Kiecker
North East Aquatics Team
|
North East Aquatics Team | – | – | PB | |
28 |
Emma Wolf
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | PB | |
29 |
Emma Hando
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | – | – | ||
30 |
Gabrielle Ezrow
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | ||
31 |
Taylor Johnson
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | ||
– |
Mia Pagel
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | NS | – | – | |
– |
Morgan Bernhardt
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Cheyenne Borroughs
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 20 | -5.4% | |||
2 |
Grace Charles
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 17 | – | PB | ||
3 |
Daylia Sund
Door County-WI
|
Door County-WI | B | 16 | – | PB | |
4 |
Kyleigh Klukas Safranski
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 15 | +5.6% | PB | ||
5 |
Josilyn Olson
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 14 | +11.5% | PB | ||
6 |
Julia Saxman
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 13 | – | PB | ||
7 |
Olivia Sina
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 12 | – | |||
8 |
Ella Williams
Watertown
|
Watertown | 11 | – | |||
9 |
Sophie Miller Melendez
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 9 | – | |||
10 |
Marissa Miles
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 7 | +6.3% | PB | ||
11 |
Nina Minjares
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 6 | -2.0% | |||
12 |
Claire Jirovec
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 5 | +10.1% | PB | ||
13 |
Keely Collins
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 4 | -2.8% | |||
14 |
Lana Coons
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 3 | +0.2% | PB | ||
15 |
Emily Scargill
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 2 | – | |||
16 |
Breleigh Maurer
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 1 | – | |||
17 |
Allie Seiler
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | PB | ||
18 |
Caden Kelly
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | |||
19 |
Mackenzie Moss
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | PB | ||
20 |
Emily Kwiatkowski
Unattached
|
Unattached | – | – | PB | ||
21 |
Grace Johnson
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | – | – | PB | ||
22 |
Audrie Schley
Door County-WI
|
Door County-WI | – | – | PB | ||
23 |
Ruth Ohlendorf
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | PB | ||
24 |
Kennedy Keepers
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | |||
25 |
Elaina Nicodemus
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | – | – | PB | ||
26 |
Emily Winter
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | +5.9% | SB | ||
27 |
Jenna Smedberg
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | +2.3% | PB | ||
28 |
Ava Heimler
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +0.7% | SB | ||
29 |
Carly Springer
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | – | – | PB | ||
30 |
Aila Rice
Ashwaubenon Swim Club
|
Ashwaubenon Swim Club | – | – | PB | ||
31 |
Jamie Arts
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | +1.5% | PB | ||
32 |
Gracin Dittmar
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | – | – | |||
33 |
Ella Hayes
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | ||
34 |
Peyton Zamzow
Berlin Barracudas
|
Berlin Barracudas | – | – | PB | ||
34 |
Isabella North
Wildcat Aquatics Club
|
Wildcat Aquatics Club | – | – | |||
36 |
Camryn Leisgang
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | PB | ||
37 |
Irene Neumeier
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays
|
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays | – | – | |||
38 |
Macy Lemke
North East Aquatics Team
|
North East Aquatics Team | – | – | PB | ||
39 |
Samantha Bailey
North East Aquatics Team
|
North East Aquatics Team | – | – | |||
40 |
Olive Krueger
Wildcat Aquatics Club
|
Wildcat Aquatics Club | – | – | PB | ||
41 |
Brooke Lidbury
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | PB | ||
42 |
Emily Weber
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | – | – | |||
43 |
Morgan Loewenhagen
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | – | |||
44 |
Megan Christnovich
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | – | |||
45 |
Haleigh Dingler
Watertown
|
Watertown | – | – | |||
46 |
Jocelyn Lenz
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | – | |||
47 |
Bailey Mader
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | ||
48 |
Isabella Kiecker
North East Aquatics Team
|
North East Aquatics Team | – | – | PB | ||
49 |
Naomi McCormick
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | – | |||
50 |
Maren Golla
North East Aquatics Team
|
North East Aquatics Team | – | – | |||
51 |
Jasmyn Galow
Berlin Barracudas
|
Berlin Barracudas | – | – | PB | ||
– |
Emily Falbo
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | NS | – | – | ||
– |
Maris Hansen
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | |||
– |
Gaby Dilley
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – |