Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hallory Domnick
Ashwaubenon Swim Club
|
Ashwaubenon Swim Club | 20 | – | ||
2 |
Sofia Bormett
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 17 | – | ||
3 |
Katie Dunn
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 16 | -3.2% | ||
4 |
Addy Zurowski
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | 15 | – | PB | |
5 |
Hannah Wenszell
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 14 | – | ||
6 |
Autumn Seebach
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 13 | – | ||
7 |
Natalie Charles
Unattached
|
Unattached | 12 | – | ||
8 |
Ivana Neverman
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 11 | – | PB | |
9 |
Ashley Jankowski
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 9 | -3.3% | ||
10 |
Kenzie Stute
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 7 | – | ||
11 |
Kate Zurowski
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | 6 | – | ||
12 |
Savannah McEvilly
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 5 | – | ||
13 |
Eleanor Lake
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 4 | -1.8% | ||
14 |
Lydia Zenobi
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | 3 | +1.2% | PB | |
15 |
Maddie Finstad
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | 2 | – | ||
16 |
Sophia Dohn
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 1 | -3.1% | ||
17 |
Mary Mayhew
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays
|
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays | – | – | ||
18 |
Helaina Grossmeyer
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +2.3% | PB | |
19 |
Ellie Draper
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | – | – | PB | |
20 |
Morgan Bernhardt
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
21 |
Emma Hando
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | – | – | ||
22 |
Natalie Olson
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | -4.5% | ||
23 |
Emily Gequillana
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | ||
24 |
Bryn Hansen
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
25 |
Kenna Recklies
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | – | – | ||
26 |
Keara Denzin
Clintonville Area Swim Team
|
Clintonville Area Swim Team | – | – | ||
27 |
Brooklyn Driessen
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
– |
Monica Schmidt
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Maggie Brzezinski
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 20 | +2.4% | PB | |
2 |
Sophie Miller Melendez
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 17 | -2.2% | ||
3 |
Kelsie Davis
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 16 | – | PB | |
4 |
Emily Berger
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 15 | – | ||
5 |
Grace Charles
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 14 | – | PB | |
6 |
Judea Sherrill
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 13 | +1.9% | PB | |
7 |
Cheyenne Borroughs
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 12 | -2.5% | ||
8 |
Evalyn Gannaway
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 11 | +0.8% | SB | |
9 |
Callee DeBruin
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 9 | – | ||
10 |
Anna Mulroy
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 7 | – | ||
11 |
Mia Lerner
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 6 | -1.2% | ||
12 |
Kaytlin Roell
Wildcat Aquatics Club
|
Wildcat Aquatics Club | 5 | – | PB | |
13 |
Clara Lake
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 4 | -0.3% | ||
14 |
Emma Houg
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 3 | – | PB | |
15 |
Olive Krueger
Wildcat Aquatics Club
|
Wildcat Aquatics Club | 2 | – | ||
16 |
Lexi Lambert
Watertown
|
Watertown | 1 | – | PB | |
17 |
Megan Grindle
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | -1.3% | ||
18 |
Brooklyn VanGompel
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | +1.8% | PB | |
19 |
Payton Jankowski
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | -0.2% | ||
20 |
Lana Coons
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | +2.2% | SB | |
21 |
Kyleigh Klukas Safranski
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
22 |
Gaby Dilley
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | +2.4% | PB | |
23 |
Ella Williams
Watertown
|
Watertown | – | – | ||
24 |
Josilyn Olson
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | PB | |
25 |
Breleigh Maurer
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | +3.8% | PB | |
26 |
Mackenzie Moss
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | -1.1% | ||
27 |
Elaina Nicodemus
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | – | – | PB | |
28 |
Ellie Lenzendorf
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | – | PB | |
29 |
Audrie Schley
Door County-WI
|
Door County-WI | – | – | PB | |
30 |
Keely Collins
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | -3.8% | ||
31 |
Aila Rice
Ashwaubenon Swim Club
|
Ashwaubenon Swim Club | – | – | PB | |
32 |
Rylee Gruchow
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | PB | |
33 |
Ayla Rank
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | -0.9% | ||
34 |
Ava Heimler
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | PB | |
35 |
Jamie Arts
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | -0.7% | ||
36 |
Lauryn Heine
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | -2.8% | ||
37 |
Madeline Busse
Green Bay Y
|
Green Bay Y | – | – | ||
38 |
Jenna Smedberg
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | +3.9% | PB | |
39 |
Madison Witz
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
40 |
Emily Weber
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | – | – | ||
41 |
Gracin Dittmar
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | – | – | ||
42 |
Camryn Leisgang
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | PB | |
43 |
Naomi McCormick
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | – | ||
44 |
Brooke Lidbury
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | ||
45 |
Emily Falbo
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
46 |
Jasmyn Galow
Berlin Barracudas
|
Berlin Barracudas | – | – | ||
47 |
Hailey Falbo
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
48 |
Megan Christnovich
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | – | ||
49 |
Calleigh Zoellick
Clintonville Area Swim Team
|
Clintonville Area Swim Team | – | – | ||
50 |
Bailey Mader
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | +3.2% | PB | |
51 |
Haleigh Dingler
Watertown
|
Watertown | – | – | ||
52 |
Ella Hayes
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
53 |
Katie Mura
Ashwaubenon Swim Club
|
Ashwaubenon Swim Club | – | – | ||
– |
Julia Schultz
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | NS | – | – | |
– |
Eva Sauer
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Addi Lambert
Watertown
|
Watertown | 20 | – | ||
2 |
Amelia Olson
Bozeman Barracudas Swim Club
|
Bozeman Barracudas Swim Club | 17 | -2.0% | ||
3 |
Elise Brazzale
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 16 | +1.2% | PB | |
4 |
Aeryn Weber
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 15 | +1.1% | PB | |
5 |
Audrie Schock
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 14 | +1.8% | PB | |
6 |
Natalie Kessler
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 13 | +11.6% | PB | |
7 |
Sydney Grundahl
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | 12 | – | ||
8 |
Lily Thyne
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 11 | -3.2% | ||
9 |
Linda McDougall
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 9 | – | ||
10 |
Kaele Schilz
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | 7 | – | PB | |
11 |
Noelle Kuzera
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 6 | -1.5% | ||
12 |
Mabel Michel
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 5 | – | ||
13 |
Ruth Davis
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | 4 | – | PB | |
14 |
Ava Klein
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 3 | – | ||
15 |
Ocean McMahon
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 2 | -3.3% | ||
16 |
Maya Adamson
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 1 | – | ||
17 |
Grace Aune
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | – | -0.9% | ||
18 |
Julia Wenzel
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | ||
19 |
Kyleigh Braden
Brillion
|
Brillion | – | – | ||
20 |
Ady Selissen
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | – | – | ||
21 |
Bella Biese
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
22 |
Norah Mocco
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
23 |
Macy Morse
Berlin Barracudas
|
Berlin Barracudas | – | – | PB | |
24 |
Aline Norkoli
Northern Lights YMCA
|
Northern Lights YMCA | – | – | ||
25 |
Rayne Martin
Northern Lights YMCA
|
Northern Lights YMCA | – | – | ||
26 |
Nora Wolf
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | ||
27 |
Kaylee Prochaska
Green Bay Y
|
Green Bay Y | – | – | ||
28 |
Claire Foree
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | -3.0% | ||
– |
Lucy Diggins
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | NS | – | – | |
– |
Elizabeth Kutzleb
Berlin Barracudas
|
Berlin Barracudas | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Maddie Steighner
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 20 | -1.0% | ||
2 |
Ingrid Olson
Bozeman Barracudas Swim Club
|
Bozeman Barracudas Swim Club | 17 | +1.1% | PB | |
3 |
Sierra Thurin
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 16 | +1.3% | PB | |
4 |
Rose McDougall
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 15 | – | ||
5 |
Reese Jensen
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 14 | – | ||
6 |
Lily Rocole
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 13 | +5.0% | PB | |
7 |
Gwen Preis
Door County-WI
|
Door County-WI | 12 | – | ||
8 |
Kami Michels
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 11 | -2.2% | ||
9 |
Brooklynn Grundahl
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | 9 | – | ||
10 |
Pippi Pagel
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 7 | – | ||
11 |
Cora Meier
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | 6 | – | ||
12 |
Kiana Rudebusch
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 5 | – | ||
13 |
Bernie Haversack
Watertown
|
Watertown | 4 | – | ||
– |
Ella Murphy
Northern Lights YMCA
|
Northern Lights YMCA | DNF | – | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Claire McCormick
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 20 | ||
2 |
Luisa Wich
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 17 | ||
– |
Kinzey Roper
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | – |