Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Faith Johnson
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 20 | -4.5% | ||
2 |
Carly Larson
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 17 | -0.4% | ||
3 |
Sabina Mrzyglod
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 16 | -10.2% | ||
4 |
Paige Malitz
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 15 | – | PB | |
5 |
Isabelle Barger
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 14 | -1.5% | ||
6 |
Katie Dunn
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 13 | -4.6% | ||
7 |
Ivana Neverman
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 12 | -0.8% | ||
8 |
Evi Blennert
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 11 | – | ||
9 |
Emily Schmeiser
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 9 | -0.8% | ||
10 |
Rachel Ripke
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 7 | -1.2% | ||
11 |
Savannah Acker
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 6 | -6.3% | ||
12 |
Erin Schuch
Ashwaubenon Swim Club
|
Ashwaubenon Swim Club | 5 | – | PB | |
13 |
Nikki Walters
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 4 | -5.2% | ||
14 |
Lily Thorsen
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 3 | – | PB | |
15 |
Ally Donagan
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 2 | – | ||
17 |
Emma Seibel
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
18 |
Gracielinn Hill
Door County-WI
|
Door County-WI | – | – | PB | |
19 |
Chloe Keideth
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | -2.7% | ||
20 |
Zoe McNeill
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | – | -3.6% | ||
21 |
Ana Flanagan
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | ||
22 |
Mary Mayhew
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays
|
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays | – | – | ||
23 |
Adrianna Getzloff
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays
|
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays | – | – | ||
24 |
Taylor Johnson
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +2.9% | PB | |
25 |
Kendyl Voskuil
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | – | – | PB | |
26 |
Haylie Kluz
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | – | – | ||
27 |
Megan Heine
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | ||
28 |
Aly Schaefer
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | – | -0.5% | ||
29 |
Kacie Stamm
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
30 |
Hailey Sieren
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | – | ||
31 |
Kenna Recklies
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | – | – | ||
32 |
Kennedy Loomis
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | – | -10.3% | ||
33 |
Lucy Paulow
Brillion
|
Brillion | – | – | ||
34 |
Emma Hando
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | – | – | ||
35 |
Ava Getzloff
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays
|
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays | – | – | ||
36 |
Keara Denzin
Clintonville Area Swim Team
|
Clintonville Area Swim Team | – | – | ||
37 |
Morgan Bernhardt
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
– |
Bry Bellile
Mid Wisconsin Wave Makers
|
Mid Wisconsin Wave Makers | NS | – | – | |
– |
Ruthie Pavelski
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | NS | – | – | |
– |
Keke Justus
Unattached
|
Unattached | NS | – | – | |
– |
Emma Jacobson
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | NS | – | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
16 |
Sadie Betzinger
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays
|
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays | 1 | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lauren Konarske
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 20 | -0.3% | ||
2 |
Kali Streckenbach
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | 17 | – | PB | |
3 |
Emily Berger
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 16 | – | ||
4 |
Lydia Slager
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 15 | – | ||
5 |
Cheyenne Borroughs
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 14 | – | PB | |
6 |
Sophie Miller Melendez
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 12.50 | +0.7% | PB | |
6 |
Carly Springer
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 12.50 | -1.2% | ||
8 |
Julia Saxman
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 11 | -13.4% | ||
9 |
Maggie Brzezinski
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 9 | – | PB | |
10 |
Anna Dickmann
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 7 | -1.3% | ||
11 |
Emma Houg
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 6 | – | PB | |
12 |
Emily Scargill
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 5 | -9.1% | ||
13 |
Allie Seiler
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 4 | – | PB | |
14 |
Addy Lundt
Clintonville Area Swim Team
|
Clintonville Area Swim Team | 2.50 | – | ||
14 |
Mahati Sathish
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | 2.50 | – | PB | |
16 |
Caitlin Patrick-Stern
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | 1 | – | PB | |
17 |
Abby Warnke
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | – | – | ||
18 |
Lexi Lambert
Watertown
|
Watertown | – | – | PB | |
19 |
Emily Kwiatkowski
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
20 |
Erin Block
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | – | – | PB | |
21 |
Kate Konopacki
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | – | PB | |
22 |
Ava Heimler
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | -6.1% | ||
23 |
Molly Migon
Verona Area Swim Team
|
Verona Area Swim Team | – | +1.3% | PB | |
24 |
Kaytlin Roell
Wildcat Aquatics Club
|
Wildcat Aquatics Club | – | – | ||
25 |
Rylee Mickevicius
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | |
26 |
Lauren Baum
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | – | ||
27 |
Emily Weber
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | – | +9.6% | PB | |
28 |
Marissa Miles
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | -5.9% | ||
29 |
Brooklyn VanGompel
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
30 |
Leah Salva
Watertown
|
Watertown | – | – | PB | |
31 |
Mia Lerner
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
32 |
Irene Neumeier
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays
|
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays | – | – | ||
33 |
Breleigh Maurer
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | +4.5% | PB | |
34 |
Rylee Gruchow
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | ||
35 |
Addyson Sipe
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | -5.6% | ||
36 |
Grace Schulte
Marshfield Area YMCA
|
Marshfield Area YMCA | – | – | ||
37 |
Layla Riddle
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | – | PB | |
38 |
Ella Williams
Watertown
|
Watertown | – | – | ||
39 |
Megan Grindle
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | +3.8% | PB | |
39 |
Jordan jakel
Marshfield Area YMCA
|
Marshfield Area YMCA | – | – | ||
41 |
Peyton Zamzow
Berlin Barracudas
|
Berlin Barracudas | – | – | ||
42 |
Stella Tennent
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | -3.1% | ||
43 |
Madeline Nott
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | -4.3% | ||
44 |
Ayla Prucha
Green Bay Y
|
Green Bay Y | – | – | ||
45 |
Kailee Campbell
Green Bay Y
|
Green Bay Y | – | – | PB | |
46 |
Lizzie Mulhall
Green Bay Y
|
Green Bay Y | – | – | ||
47 |
Maddy Henninger
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | – | ||
48 |
Julia Schultz
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
49 |
Naomi McCormick
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | – | ||
50 |
Kylie Heise
North East Aquatics Team
|
North East Aquatics Team | – | – | ||
51 |
Madison Sikes
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
52 |
Jasmyn Galow
Berlin Barracudas
|
Berlin Barracudas | – | – | PB | |
53 |
Haleigh Dingler
Watertown
|
Watertown | – | – | ||
54 |
Katie Mura
Ashwaubenon Swim Club
|
Ashwaubenon Swim Club | – | – | ||
55 |
Lake Curtis
North East Aquatics Team
|
North East Aquatics Team | – | – | ||
– |
Evelyn Arnold
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | – | ||
– |
Eva Sauer
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | NS | – | – | |
– |
Delaney Danduran
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | NS | – | – | |
– |
Ella Stevens
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ingrid Olson
Bozeman Barracudas Swim Club
|
Bozeman Barracudas Swim Club | 20 | -1.2% | ||
2 |
Cora Meier
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | 17 | – | PB | |
3 |
Paige Vander Heiden
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 16 | +8.6% | PB | |
4 |
Sierra Thurin
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 15 | – | ||
5 |
Nora Butler
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 14 | – | ||
6 |
Suzanna Munson
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 13 | – | ||
7 |
Morgan Galica
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 12 | – | ||
8 |
Kiana Rudebusch
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 11 | – | ||
9 |
Jayna Vosters
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 9 | – | PB |
Name | Time | |||
---|---|---|---|---|
– |
Kinzey Roper
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club |