Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
James Kostrzewa
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 20 | -0.1% | ||
2 |
Jacob Carlson
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 17 | +4.0% | PB | |
3 |
Archer Parkin
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 16 | +2.4% | PB | |
4 |
Ben Ahluwalia
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | 15 | +7.7% | PB | |
5 |
Sam Ryf
Berlin Barracudas
|
Berlin Barracudas | 14 | +3.3% | PB | |
6 |
Jacob Trask
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 13 | +3.4% | PB | |
7 |
Issac Casey-Hrenak
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 12 | +3.6% | PB | |
8 |
Lio Perez
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 11 | +6.5% | PB | |
9 |
Jack Yentz
DFAC
|
DFAC | 9 | +4.9% | PB | |
10 |
Nolan Scanlan
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 7 | +2.5% | PB | |
11 |
Adam Braunschweig
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 6 | +0.4% | PB | |
12 |
Hurricane Harris
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | 5 | – | PB | |
13 |
Jared Restel
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | 4 | – | ||
14 |
Samuel Mims
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 3 | +4.2% | PB | |
15 |
Aidan Lohr
Baraboo Area Makos
|
Baraboo Area Makos | 2 | +8.8% | PB | |
16 |
Ido Korabelnikov
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 1 | +8.1% | PB | |
17 |
Nate Lamers
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | +5.9% | PB | |
18 |
Max Weygandt
Unattached
|
Unattached | – | +8.4% | PB | |
19 |
Brian Daniels
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +4.6% | PB | |
20 |
Cade Roggenbauer
Waterloo Swim Cl
|
Waterloo Swim Cl | – | +7.6% | PB | |
21 |
Adam Fisher
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -2.0% | ||
22 |
Liam Flatley
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -0.4% | ||
23 |
Brett Farmer
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | ||
24 |
Brock Jeffers
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | +5.7% | PB | |
25 |
David Gonzales
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +6.6% | PB | |
26 |
Joe Kroeger
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | -3.3% | ||
27 |
Kyle Zerbel
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | -0.5% | ||
28 |
Cameron Jaeger
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | – | +3.9% | PB | |
29 |
Jack Barber
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | +6.9% | PB | |
30 |
Ethan Coons
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | -0.8% | ||
31 |
Grant Corbin
Fond du Lac Swim Club
|
Fond du Lac Swim Club | – | +0.6% | PB | |
32 |
Willy Pinnow
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | – | -0.7% | ||
33 |
Liam Bangs
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -0.9% | ||
34 |
Travis Phillips
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | ||
35 |
Sam Lanham
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | +0.4% | PB | |
36 |
Charles Smith
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +0.9% | PB | |
37 |
Nathan Meyer
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | -1.1% | ||
38 |
Evan Weiss
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | -1.6% | ||
38 |
Forrest Peterson
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | PB | |
40 |
Michael Scripp
Unattached
|
Unattached | – | -0.1% | ||
41 |
Abraham Laursen
Unattached
|
Unattached | – | +2.5% | PB | |
– |
Victor Blomback
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | – | ||
– |
Wes Hibbard
Pulaski Area Swim Club
|
Pulaski Area Swim Club | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ziyad Saleem
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 20 | +0.1% | PB | |
2 |
Brennan Dupont
Wausau Area Y Sw
|
Wausau Area Y Sw | 17 | – | PB | |
3 |
Caden Bjornstad
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 16 | +3.3% | PB | |
4 |
Travis Craig
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 15 | +2.4% | PB | |
5 |
Sam Bork
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 14 | -0.3% | ||
6 |
Oscar Blomback
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 13 | -0.3% | ||
7 |
eli zimmerman
Green County Y
|
Green County Y | 12 | – | ||
8 |
Mark Hartlieb
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 11 | +1.9% | PB | |
9 |
Logan Lasecki
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | 9 | +3.8% | PB | |
10 |
Young Liang
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | 7 | +4.8% | PB | |
11 |
Joe Lorenz
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 5.50 | +5.2% | PB | |
11 |
Kevin Fitzgerald
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 5.50 | +1.8% | PB | |
13 |
Caleb Kubiak
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 4 | +4.2% | PB | |
14 |
Victor Kostov
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 3 | – | ||
15 |
Colin Senke
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 2 | +2.7% | PB | |
16 |
Ben Wellnitz
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 1 | – | PB | |
17 |
Jonah Gunnink
Waterloo Swim Cl
|
Waterloo Swim Cl | – | +3.8% | PB | |
18 |
Will Gilbert
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +2.5% | PB | |
19 |
Jackson Lustig
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
20 |
Luke Kobza
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | +0.4% | PB | |
21 |
Mikhail Neverman
Green Bay Y
|
Green Bay Y | – | +0.4% | PB | |
22 |
Mason Stimson
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +3.0% | PB | |
23 |
Nathan Halbach
DFAC
|
DFAC | – | +5.7% | PB | |
24 |
Kyle Connor
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | – | +1.4% | PB | |
25 |
Conner Arneson
MoHo Gators
|
MoHo Gators | – | +1.1% | PB | |
26 |
Koby Renfert
MoHo Gators
|
MoHo Gators | – | +7.5% | PB | |
27 |
Liam Hogan
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | ||
28 |
Edward Chen
Unattached
|
Unattached | – | -2.1% | ||
29 |
Luke Bennin
MoHo Gators
|
MoHo Gators | – | +0.2% | PB | |
30 |
Aj Terry
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | ||
31 |
Jacob Ketterling
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -1.1% | ||
32 |
Cooper Herr
Ashwaubenon Swim Club
|
Ashwaubenon Swim Club | – | +4.9% | PB | |
33 |
Lucas Thibert
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | -2.9% | ||
34 |
Campbell Sullivan
DFAC
|
DFAC | – | +1.3% | PB | |
35 |
Nate Wisniewski
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +0.1% | PB | |
36 |
Davis Petersen
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | -0.7% | ||
37 |
Thomas Bennett
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | -3.9% | ||
38 |
Gable Buck
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays
|
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays | – | – | ||
39 |
Aiden Beth
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | +8.2% | PB | |
40 |
Andrew Herman
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | – | -2.4% | ||
– |
Ethan Blischke
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | – | ||
– |
Jared Gibson
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | ||
– |
Broderick Roost
Berlin Barracudas
|
Berlin Barracudas | NS | – | – | |
– |
Ethan Braatz
DFAC
|
DFAC | NS | – | – |