Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš Lederer
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 568 | ||
2 |
Juraj Čelko
PO Slávia ŠG Trenčín
|
PO Slávia ŠG Trenčín | 516 | ||
3 |
Denis Raiskup
Plavecké sporty Kromněříž
|
Plavecké sporty Kromněříž | 438 | ||
4 |
Ľubomír Bača
Nereus Žilina
|
Nereus Žilina | 432 | ||
5 |
Šimon Veselý
Delfín Žiar nad Hronom
|
Delfín Žiar nad Hronom | 421 | ||
6 |
Tomáš Pácl
Plavecké sporty Kromněříž
|
Plavecké sporty Kromněříž | 378 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek Koreň
KP Aquacity Poprad
|
KP Aquacity Poprad | 535 | ||
2 |
Šimon Púček
PK Martin
|
PK Martin | 440 | ||
3 |
Šimon Hrušovský
Klub plávania Spišská Nová Ves
|
Klub plávania Spišská Nová Ves | 438 | ||
4 |
Eduard Guman
TJ Slávia PU Prešov
|
TJ Slávia PU Prešov | 422 | ||
5 |
Filip Tomašec
Nereus Žilina
|
Nereus Žilina | 376 | ||
6 |
Marek Palovič
PK Martin
|
PK Martin | 361 | ||
7 |
Samuel Makšim
PK OrcaM
|
PK OrcaM | 351 | ||
8 |
Filip Lizák
MPK Dolný Kubín
|
MPK Dolný Kubín | 351 | ||
9 |
Matúš Renko
MPK Delm
|
MPK Delm | 339 | ||
10 |
Martin Kučera
KP Aquacity Poprad
|
KP Aquacity Poprad | 338 | ||
11 |
Matej Mesároš
MPK Dolný Kubín
|
MPK Dolný Kubín | 282 | ||
12 |
Adam Krajč
KP Aquacity Poprad
|
KP Aquacity Poprad | 264 | ||
13 |
Radoslav Vesteg
Nereus Žilina
|
Nereus Žilina | 256 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Eduard Miškuf
PK Martin
|
PK Martin | 432 | ||
2 |
Dalibor Ochaba
Po Ružomberok
|
Po Ružomberok | 391 | ||
3 |
Alex Kožuškanič
MPK Delm
|
MPK Delm | 377 | ||
4 |
Jakub Ivan Dolinský
PK Banská Bystrica
|
PK Banská Bystrica | 373 | ||
5 |
Maximilián Vdovičík
Nereus Žilina
|
Nereus Žilina | 346 | ||
6 |
Samuel Bebko
MPK Delm
|
MPK Delm | 329 | ||
7 |
Jakub Vinc
PK OrcaM
|
PK OrcaM | 279 | ||
8 |
Richard Reich
PK Martin
|
PK Martin | 255 | ||
9 |
Šimon Renko
MPK Delm
|
MPK Delm | 246 | ||
10 |
Samuel Chovanec
Nereus Žilina
|
Nereus Žilina | 233 | ||
11 |
Leo Bukový
Po Ružomberok
|
Po Ružomberok | 213 | ||
12 |
Adrián Staník
Nereus Žilina
|
Nereus Žilina | 210 | ||
13 |
Martin Zvalený
KP Aquacity Poprad
|
KP Aquacity Poprad | 198 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub Stanko
Klub plávania Spišská Nová Ves
|
Klub plávania Spišská Nová Ves | 291 | ||
2 |
Alex Fáber
PIRANA Sport Club
|
PIRANA Sport Club | 289 | ||
3 |
Mário Stanček
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 260 | ||
4 |
Oliver Vraniak
SK FLIPPER Brezno
|
SK FLIPPER Brezno | 251 | ||
5 |
Samuel Hodal
PIRANA Sport Club
|
PIRANA Sport Club | 242 | ||
6 |
Lukáš Vaško
PK Banská Bystrica
|
PK Banská Bystrica | 220 | ||
7 |
Šimon Baláž
PK Banská Bystrica
|
PK Banská Bystrica | 207 | ||
8 |
Artur Kardoš
PIRANA Sport Club
|
PIRANA Sport Club | 198 | ||
9 |
Tomáš Frankovský
KP Aquacity Poprad
|
KP Aquacity Poprad | 187 | ||
10 |
Matej Kekely
Nereus Žilina
|
Nereus Žilina | 181 | ||
11 |
Tomáš Filus
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 180 |