Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ben Nadur
Sea Dragons
|
Sea Dragons | 20 | -0.3% | ||
2 |
Mason Miller
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | 17 | +8.8% | PB | |
3 |
Luke Morelli
United Swim Association
|
United Swim Association | 16 | +5.8% | PB | |
4 |
Max Bultemeyer
Dayton Raiders
|
Dayton Raiders | 15 | +2.5% | PB | |
5 |
Noah Rumburg
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 14 | +2.0% | PB | |
6 |
Nicholas Minkin
Unified Aquatics Club
|
Unified Aquatics Club | 13 | – | PB | |
7 |
Will Barnes
Worthington Swim Club
|
Worthington Swim Club | 12 | – | PB | |
8 |
Brody Van Frayen
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | 11 | +4.1% | PB | |
9 |
Michael Gaier
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 9 | +2.8% | PB | |
10 |
Will McMasters
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | 7 | – | PB | |
11 |
Jacob Rider
United Swim Association
|
United Swim Association | 6 | – | PB | |
12 |
Kyle Stephan
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 5 | – | PB | |
13 |
Owen Kunstmann
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | 4 | -2.9% | ||
14 |
Ben Campbell
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 3 | – | PB | |
15 |
Will Stought
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | 2 | – | PB | |
16 |
Juan Horta Baltazar
Sea Dragons
|
Sea Dragons | 1 | +2.7% | PB | |
17 |
Andy Li
GCSTO
|
GCSTO | – | +4.1% | PB | |
18 |
Hayden Quigley
Dayton Raiders
|
Dayton Raiders | – | -2.6% | ||
19 |
Zander Murnieks
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | – | – | PB | |
20 |
Sam Luxhoj
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | – | PB | |
21 |
Peter Hou
Worthington Swim Club
|
Worthington Swim Club | – | +1.9% | PB | |
22 |
Josh Emerman
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | – | – | PB | |
23 |
Kaden Elkovitch
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | – | – | PB | |
24 |
Nathan Edwards
Worthington Swim Club
|
Worthington Swim Club | – | +4.5% | PB | |
25 |
Luke Dauer
Sea Dragons
|
Sea Dragons | – | +1.5% | PB | |
26 |
Chase McCluskey
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | – | +6.1% | PB | |
27 |
Nick Ubert
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | – | ||
28 |
Tyler Klein
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | – | +2.2% | PB | |
29 |
Ross Poppy
Worthington Swim Club
|
Worthington Swim Club | – | +1.4% | PB | |
30 |
Simon Finch
Worthington Swim Club
|
Worthington Swim Club | – | – | PB | |
31 |
Sebby Martin
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | – | +8.0% | PB | |
32 |
Zack Noble
Worthington Swim Club
|
Worthington Swim Club | – | – | PB | |
33 |
Dexter Jones
Worthington Swim Club
|
Worthington Swim Club | – | +3.8% | PB | |
34 |
Wes Arnholt
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | – | – | ||
35 |
John Lobley
United Swim Association
|
United Swim Association | – | +3.5% | PB | |
36 |
Jackson Petty
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | – | PB | |
– |
Anthony Braun
Dayton Raiders
|
Dayton Raiders | – | – | ||
– |
Braden Moss
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | – | ||
– |
Brendan Meloun
United Swim Association
|
United Swim Association | – | – | ||
– |
Nathan Dunhac
Dayton Raiders
|
Dayton Raiders | NS | – | – | |
– |
Kaden Springfield
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | NS | – | – | |
– |
Luke Troutman
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | NS | – | – | |
– |
Anson Cipiti
Worthington Swim Club
|
Worthington Swim Club | NS | – | – | |
– |
Dominick Whittredge
GCSTO
|
GCSTO | NS | – | – | |
– |
Chris Martin
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | NS | – | – |