Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bradlee Logan Taylor ASHBY
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 26 | – | PB | |
2 |
Thomas Watkins
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | 21 | +2.4% | PB | |
3 |
Corneille Coetzee
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 17 | – | ||
4 |
Callum Prime
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 14 | – | PB | |
5 |
Andrew Jeffcoat
Fairfield Swimming Club
|
Fairfield Swimming Club | 12 | – | PB | |
6 |
Jackson Cropp
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 10 | – | PB | |
7 |
Jason Churches
Parnell Swim Club
|
Parnell Swim Club | 8 | – | PB | |
8 |
Zac Dell
Pukekohe Swimming Club
|
Pukekohe Swimming Club | 6 | – | PB | |
9 |
George Dorrington
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | 4 | +2.1% | PB | |
10 |
Andrew Trembath
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 2 | – | ||
11 |
Adrian Chong
HPK Racing
|
HPK Racing | – | – | PB | |
21 |
David Boles
Swim Rotorua
|
Swim Rotorua | – | +2.6% | PB | |
12 |
Lane Gordon
Kiwi West Aquatics
|
Kiwi West Aquatics | – | +3.9% | PB | |
13 |
Jack Sands
Geraldine Swimming Club
|
Geraldine Swimming Club | – | – | PB | |
14 |
Corey Hirst
Matamata Swim Club
|
Matamata Swim Club | – | – | PB | |
15 |
Tevita Fotofili
Fiji
|
Fiji | – | – | PB | |
16 |
Teegan Farr
Coast Swim Club
|
Coast Swim Club | – | – | PB | |
22 |
Nick Pryde
Neptune Swim Club
|
Neptune Swim Club | – | – | PB | |
17 |
Vincent Downs-Honey
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
23 |
Tane Bidois
Knox Pymble
|
Knox Pymble | – | – | ||
24 |
Paul Linton
Bream Bay Swim Club
|
Bream Bay Swim Club | – | – | PB | |
25 |
Max Drummond
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | – | -0.6% | ||
18 |
Ryan Cutler
Kiwi West Aquatics
|
Kiwi West Aquatics | – | -0.7% | ||
26 |
Jaxyn Mihaka
Fairfield Swimming Club
|
Fairfield Swimming Club | – | +3.0% | PB | |
19 |
Sam Brown
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | – | +0.3% | PB | |
27 |
Dylan Brun
Central Hawkes Bay Swimming
|
Central Hawkes Bay Swimming | – | – | PB | |
28 |
Joel Nicholls
Jasi Swim Club
|
Jasi Swim Club | – | +4.3% | PB | |
29 |
Sean Register
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | – | -1.0% | ||
20 |
Daniel Shanahan
Evolution Aquatics Tauranga
|
Evolution Aquatics Tauranga | – | – | ||
30 |
Tyler Jepsen
Northwave Swim Club
|
Northwave Swim Club | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Corneille Coetzee
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 26 | – | ||
2 |
Andrew Jeffcoat
Fairfield Swimming Club
|
Fairfield Swimming Club | 21 | – | PB | |
3 |
Bradlee Logan Taylor ASHBY
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 17 | – | ||
4 |
Callum Prime
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 14 | – | PB | |
5 |
Jackson Cropp
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 12 | – | PB | |
6 |
Andrew Trembath
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 10 | – | ||
7 |
Jason Churches
Parnell Swim Club
|
Parnell Swim Club | 8 | – | PB | |
8 |
Lane Gordon
Kiwi West Aquatics
|
Kiwi West Aquatics | 6 | +3.3% | PB | |
9 |
Vincent Downs-Honey
Unattached
|
Unattached | 4 | – | ||
10 |
Teegan Farr
Coast Swim Club
|
Coast Swim Club | 2 | – | PB | |
11 |
Thomas Peregrina
Knox Pymble
|
Knox Pymble | – | – | ||
12 |
Nick Pryde
Neptune Swim Club
|
Neptune Swim Club | – | – | PB | |
13 |
Cameron Gillespie
Dannevirke Swimming Club
|
Dannevirke Swimming Club | – | +3.2% | SB | |
– |
Kurt Bassett
Mt Eden Swimming
|
Mt Eden Swimming | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Thomas Watkins
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | 26 | +1.7% | PB | |
2 |
Zac Dell
Pukekohe Swimming Club
|
Pukekohe Swimming Club | 21 | – | PB | |
3 |
George Dorrington
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | 17 | +2.0% | PB | |
4 |
Adrian Chong
HPK Racing
|
HPK Racing | 14 | – | PB | |
5 |
Tevita Fotofili
Fiji
|
Fiji | 12 | – | PB | |
6 |
Corey Hirst
Matamata Swim Club
|
Matamata Swim Club | 10 | – | PB | |
7 |
David Boles
Swim Rotorua
|
Swim Rotorua | 8 | -0.1% | ||
8 |
Luke Mitchell
St Peter's Swimming Club
|
St Peter's Swimming Club | 6 | – | PB | |
9 |
Paul Linton
Bream Bay Swim Club
|
Bream Bay Swim Club | 4 | – | PB | |
10 |
Jaxyn Mihaka
Fairfield Swimming Club
|
Fairfield Swimming Club | 2 | +1.3% | PB | |
11 |
Dylan Brun
Central Hawkes Bay Swimming
|
Central Hawkes Bay Swimming | – | – | PB | |
12 |
Brendan Hunt
St Paul's Swimming Club
|
St Paul's Swimming Club | – | +1.6% | PB | |
13 |
Matthew Harford
Jasi Swim Club
|
Jasi Swim Club | – | -1.2% | ||
14 |
Ben Masters
HPK Racing
|
HPK Racing | – | -2.9% | ||
– |
Lachlan Kelly
Knox Pymble
|
Knox Pymble | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jack Sands
Geraldine Swimming Club
|
Geraldine Swimming Club | 26 | – | PB | |
2 |
Ryan Cutler
Kiwi West Aquatics
|
Kiwi West Aquatics | 21 | +3.1% | PB | |
3 |
Matthew Galea
Blacktown City
|
Blacktown City | 17 | – | ||
4 |
Matthew Sexton
Heretaunga Sundevils
|
Heretaunga Sundevils | 14 | +2.1% | PB | |
5 |
Sean Register
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | 12 | -0.1% | ||
6 |
Joel Nicholls
Jasi Swim Club
|
Jasi Swim Club | 10 | +4.8% | PB | |
7 |
MacAllister Clark
United Swimming Club
|
United Swimming Club | 8 | +1.5% | PB | |
8 |
Tyler Tapper
St Peter's Swimming Club
|
St Peter's Swimming Club | 6 | -1.5% | ||
9 |
Matthew Moore
Swim Timaru
|
Swim Timaru | 4 | – | PB | |
10 |
Joseph Stewart
Pirates Swim Team
|
Pirates Swim Team | 2 | +1.0% | PB | |
11 |
Mark Buddee
Knox Pymble
|
Knox Pymble | – | – | ||
12 |
Joseph Nathan
Mt Albert Grammar
|
Mt Albert Grammar | – | +1.0% | PB | |
13 |
Peter Nichols
Waitaha Swim Club
|
Waitaha Swim Club | – | – | ||
14 |
Jeremy Doig
Swim Waipa Club #tasc
|
Swim Waipa Club #tasc | – | – | ||
15 |
Caleb Parsons
Ace Swimming Club
|
Ace Swimming Club | – | +2.9% | SB | |
16 |
Thomas Bishop
Taupo Swimming Club
|
Taupo Swimming Club | – | -2.6% | ||
17 |
Zach McIntyre
Coast Swim Club
|
Coast Swim Club | – | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bronson Lloyd
Raumati Swimming Club
|
Raumati Swimming Club | 26 | -0.5% | ||
2 |
Daniel Shanahan
Evolution Aquatics Tauranga
|
Evolution Aquatics Tauranga | 21 | – | PB | |
3 |
Max Drummond
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | 17 | -0.7% | ||
4 |
Thomas MacGibbon
Wharenui Swim Club
|
Wharenui Swim Club | 14 | +2.0% | SB | |
5 |
Luka Foy
Temuka Swimming Club
|
Temuka Swimming Club | 12 | – | PB | |
6 |
Jourdan Klink
United Swimming Club
|
United Swimming Club | 10 | -0.1% | ||
7 |
Jaxon Marshall
Tasman Swim Club
|
Tasman Swim Club | 8 | – | PB | |
8 |
Matthew Gray
Swim Timaru
|
Swim Timaru | 6 | – | ||
9 |
Alex Margerison
Greendale Swim Club
|
Greendale Swim Club | 4 | +2.5% | PB | |
10 |
Matthew Johnson
Raumati Swimming Club
|
Raumati Swimming Club | 2 | -0.7% | ||
11 |
Matthew Wagstaff
Liz van Welie Aquatics
|
Liz van Welie Aquatics | – | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sam Brown
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | 26 | +1.7% | PB | |
2 |
Gustav Campher
HPK Racing
|
HPK Racing | 21 | +0.4% | PB | |
3 |
Thomas Murray
Pukekohe Swimming Club
|
Pukekohe Swimming Club | 17 | – | ||
4 |
Thomas Wilkinson
Evolution Aquatics Tauranga
|
Evolution Aquatics Tauranga | 14 | – | PB | |
5 |
Jack Keepa
Enterprise Swim Team
|
Enterprise Swim Team | 12 | -0.3% | ||
6 |
Alex Esposito
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | 10 | +2.4% | PB | |
7 |
Alexander Dennis
United Swimming Club
|
United Swimming Club | 8 | -0.2% | ||
8 |
Lachlan Robertson
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 6 | – | ||
9 |
James Currie
Jasi Swim Club
|
Jasi Swim Club | 4 | -0.6% | ||
10 |
Joshua Kao
HPK Racing
|
HPK Racing | 2 | – | PB | |
11 |
Daniel Harrington
Evolution Aquatics Tauranga
|
Evolution Aquatics Tauranga | – | – | PB | |
12 |
Marshall Soanes
Napier Aquahawks
|
Napier Aquahawks | – | +0.9% | PB | |
13 |
Euan Liney
Knox Pymble
|
Knox Pymble | – | – | ||
14 |
Ben Cosford
Evolution Aquatics Tauranga
|
Evolution Aquatics Tauranga | – | – | ||
15 |
Zach Knowles
Waitaha Swim Club
|
Waitaha Swim Club | – | +3.6% | PB | |
16 |
Jack George
Parnell Swim Club
|
Parnell Swim Club | – | +1.3% | PB | |
17 |
Gus Shivnan
Mt Maunganui Swimming Club
|
Mt Maunganui Swimming Club | – | +1.1% | PB | |
18 |
William Tudgey
Swim Timaru
|
Swim Timaru | – | – | PB | |
19 |
Ethan Bryers
Whanganui Swimming Club
|
Whanganui Swimming Club | – | -1.6% | ||
20 |
Ciaran Watson
St Paul's Swimming Club
|
St Paul's Swimming Club | – | – | ||
21 |
Anthony Prajogo
United Swimming Club
|
United Swimming Club | – | – | ||
22 |
Oliver Heaton
Selwyn Swim Club
|
Selwyn Swim Club | – | – | PB | |
23 |
Cooper Morley
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | – | – | ||
24 |
Jackson Herrick
Orca Swimming Club
|
Orca Swimming Club | – | – | ||
25 |
Zach Reeder
Evolution Aquatics Tauranga
|
Evolution Aquatics Tauranga | – | – | ||
26 |
Charlie Bassett
Parnell Swim Club
|
Parnell Swim Club | – | +0.7% | PB | |
27 |
Dominic Fawkner
St Paul's Swimming Club
|
St Paul's Swimming Club | – | +0.8% | PB | |
28 |
Shane Maskell
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | – | -1.2% |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tane Bidois
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 26 | – | ||
2 |
Tyler Jepsen
Northwave Swim Club
|
Northwave Swim Club | 21 | – | ||
3 |
Jake Stephens
Napier Aquahawks
|
Napier Aquahawks | 17 | +4.5% | PB | |
4 |
Quin Walden
Northwave Swim Club
|
Northwave Swim Club | 14 | – | ||
5 |
Ryan Tomov
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 12 | – | ||
6 |
Liam Shanahan
Evolution Aquatics Tauranga
|
Evolution Aquatics Tauranga | 10 | – | PB | |
7 |
Sam Maberly
United Swimming Club
|
United Swimming Club | 8 | – | ||
8 |
Leon Duke
Fulton Amateur Swimming Team
|
Fulton Amateur Swimming Team | 6 | +1.5% | PB | |
9 |
Luke Hair
United Swimming Club
|
United Swimming Club | 4 | +0.3% | PB | |
10 |
Cooper Gouge
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | 2 | +0.0% | PB | |
11 |
Nathan Stone
Napier Aquahawks
|
Napier Aquahawks | – | – |