Login
Register
Login
Register
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
Close
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
Bölge Karmalari Seçme Musabakasi - Ankara
Completed
Apr 1–2, 2023
LCM
ANKARA, TUR
Bölge Karmalari Seçme Musabakasi - Ankara
Meet Dashboard
400 Free
Event
100 Free
200 Free
400 Free
800 Free
100 Back
200 Back
100 Breast
200 Breast
100 Fly
200 Fly
200 IM
400 IM
Men
Gender
Men
Women
14
Timed Finals
Name
Team
Time
FINA
1
Berkin Avcı
Elit Seva Gençlik Spor Kulübü
Elit Seva Gençlik Spor Kulübü
4:22.24
591
PB
2
Mustafa Oðulcan Sepek
Manisa Su Sporlari Spor Klubü
Manisa Su Sporlari Spor Klubü
4:22.59
589
PB
3
Tanhu Toksoy
VAMOS
VAMOS
4:24.42
577
PB
4
Hasan Göktuð Tunçay
Başkent Çankaya SK
Başkent Çankaya SK
4:25.72
568
PB
5
Kadirhan Yılmaz
Trabzon Yeşilovaspor Kulübü
Trabzon Yeşilovaspor Kulübü
4:26.74
562
6
Ata Sarikaya
Göztepe SK
Göztepe SK
4:26.84
561
PB
7
Mustafa Çaðrý Irtegün
Samsun Su Sporlari Kuluebue
Samsun Su Sporlari Kuluebue
4:28.55
550
PB
8
Doğuş Bayraktar
Trabzon Yüzme SK Derneği
Trabzon Yüzme SK Derneği
4:31.17
535
9
Mustafa Özgür Yalçýn
Dinamik Gençlik ve Spor Kulübü
Dinamik Gençlik ve Spor Kulübü
4:32.59
526
PB
10
Hikmet Sami Kopargil
Kayseri Boğaziçi Gençlik Ve SK Derneği
Kayseri Boğaziçi Gençlik Ve SK Derneği
4:33.87
519
11
Ali Keser
Ankat Yüzme Spor Kulübü
Ankat Yüzme Spor Kulübü
4:34.05
518
PB
12
Egemen Çaðan Ersin
Buca Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Buca Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
4:34.92
513
PB
13
Özgür Can Aksoy
Göztepe SK
Göztepe SK
4:35.02
512
14
Tuna Pılat
Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü
Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü
4:35.37
510
PB
15
Çağan Efran Yetim
Trabzon Yeşilovaspor Kulübü
Trabzon Yeşilovaspor Kulübü
4:35.67
509
16
Arel Arga
Buca Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Buca Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
4:36.18
506
PB
17
Ali Ertekin
Kahramanmaraş Gençlik Spor Kulubü
Kahramanmaraş Gençlik Spor Kulubü
4:39.18
490
PB
18
Yusuf Erdoðan
Ateş Gençlik ve Spor Kulübü
Ateş Gençlik ve Spor Kulübü
4:40.32
484
PB
19
Erkin Bektaş
Rota Koleji SK
Rota Koleji SK
4:41.90
476
20
Çağan Selahattin Kaplan
Samsun Su Sporlari Kuluebue
Samsun Su Sporlari Kuluebue
4:42.56
472
PB
21
Ensar Eymen Yeşilyurt
Trabzon Yüzme SK Derneği
Trabzon Yüzme SK Derneği
4:42.77
471
22
Eymen Bozgeyik
VAMOS
VAMOS
4:43.24
469
23
Çınar Efe Alat
Adana Yüzme Spor Kulübü
Adana Yüzme Spor Kulübü
4:46.39
454
PB
24
Bedirhan Bedir
Adana Özgür Kulaçlar SK
Adana Özgür Kulaçlar SK
4:52.38
426
25
Kartal Kayar
Gaziantep Gençli
Gaziantep Gençli
5:04.23
379
26
Tarık Eren Tüfekçi
Kahramanmaraş Gençlik Spor Kulubü
Kahramanmaraş Gençlik Spor Kulubü
5:11.93
351
27
Celal Cem Bayat
Adana Özgür Kulaçlar SK
Adana Özgür Kulaçlar SK
5:32.88
289
Events
Close
Dummy text
1.GÜN SABAH SEANSI
– 01 Apr, 01:00
1
100 Free Women
2
100 Free Men
3
200 Back Women
4
200 Back Men
5
400 IM Women
6
400 IM Men
1.GÜN AKŞAM SEANSI
– 01 Apr, 08:00
7
100 Breast Men
8
100 Breast Women
9
200 Fly Men
10
200 Fly Women
11
400 Free Men
12
800 Free Women
2.GÜN SABAH SEANSI
– 02 Apr, 01:00
13
200 Free Women
14
200 Free Men
15
100 Back Women
16
100 Back Men
17
200 IM Women
18
200 IM Men
2.GÜN AKŞAM SEANSI
– 02 Apr, 07:00
19
200 Breast Women
20
200 Breast Men
21
100 Fly Women
22
100 Fly Men
23
400 Free Women
24
800 Free Men
Events
Events
50 Free
100 Free
200 Free
400 Free
800 Free
1500 Free
50 Back
100 Back
200 Back
50 Breast
100 Breast
200 Breast
50 Fly
100 Fly
200 Fly
200 IM
400 IM
200 Free Relay
400 Free Relay
800 Free Relay
200 Medley Relay
400 Medley Relay