Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik Foltan
XBS swimming
|
XBS swimming | 604 | -4.4% | ||
2 |
Samuel Čekan
SKP Košice
|
SKP Košice | 592 | +3.5% | PB | |
3 |
Šimon Peter Suchánsky
SK Aquasport Levice SVK
|
SK Aquasport Levice SVK | 547 | +2.2% | PB | |
4 |
Denys Nikulin
DSC Prešov
|
DSC Prešov | 495 | – | ||
5 |
Tomáš Jakubček
Piešťanský plavecký klub
|
Piešťanský plavecký klub | 480 | – | PB | |
6 |
Matej Antalík
SK Delfín Nitra
|
SK Delfín Nitra | 472 | – | ||
7 |
Alex Mizerák
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 370 | +2.5% | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik Foltan
XBS swimming
|
XBS swimming | 677 | -0.5% | ||
2 |
Samuel Čekan
SKP Košice
|
SKP Košice | 556 | +1.5% | PB | |
3 |
Šimon Peter Suchánsky
SK Aquasport Levice SVK
|
SK Aquasport Levice SVK | 533 | +1.3% | PB | |
4 |
Denys Nikulin
DSC Prešov
|
DSC Prešov | 514 | – | ||
5 |
Tomáš Jakubček
Piešťanský plavecký klub
|
Piešťanský plavecký klub | 477 | – | PB | |
6 |
Matej Antalík
SK Delfín Nitra
|
SK Delfín Nitra | 444 | – | ||
7 |
Alex Mizerák
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 367 | +2.2% | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel van Wyk
SK Delfín Nitra
|
SK Delfín Nitra | 618 | +3.0% | PB | |
2 |
Milan VOJTKO
PK Azeta
|
PK Azeta | 549 | +1.4% | PB | |
3 |
Mykola Pavlenko
DELFIN KYEV
|
DELFIN KYEV | 530 | – | ||
4 |
Samuel Daniel
KP Aquacity Poprad
|
KP Aquacity Poprad | 481 | +5.1% | PB | |
5 |
Ismael Hrivnák
XBS swimming
|
XBS swimming | 467 | – | PB | |
6 |
Matej Sedlák
J-T Sport Team Bratislava
|
J-T Sport Team Bratislava | 441 | +0.3% | PB | |
7 |
Jakub Sobolič
XBS swimming
|
XBS swimming | 430 | – | PB | |
8 |
Adam Mittheiss
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 395 | -2.9% |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel van Wyk
SK Delfín Nitra
|
SK Delfín Nitra | 611 | +2.6% | SB | |
2 |
Milan VOJTKO
PK Azeta
|
PK Azeta | 511 | -1.0% | ||
3 |
Mykola Pavlenko
DELFIN KYEV
|
DELFIN KYEV | 505 | – | ||
4 |
Samuel Daniel
KP Aquacity Poprad
|
KP Aquacity Poprad | 474 | +4.7% | PB | |
5 |
Jakub Sobolič
XBS swimming
|
XBS swimming | 439 | – | PB | |
6 |
Matúš Pilek
PK Nové Zámky
|
PK Nové Zámky | 439 | – | PB | |
7 |
Matej Sedlák
J-T Sport Team Bratislava
|
J-T Sport Team Bratislava | 431 | -0.5% | ||
8 |
Ismael Hrivnák
XBS swimming
|
XBS swimming | 428 | – | PB | |
9 |
Adam Mittheiss
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 356 | -6.5% | ||
10 |
Samuel Listopad
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 263 | +0.9% | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radoslav Nemec
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 496 | +2.2% | PB | |
2 |
Aleksej Moroz
Dnipropetrovska
|
Dnipropetrovska | 423 | – | ||
3 |
Jan Sciranka
DSC Prešov
|
DSC Prešov | 405 | +2.5% | PB | |
4 |
Samuel Očko
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 404 | +1.4% | PB | |
5 |
Michal Ferenčík
J-T Sport Team Bratislava
|
J-T Sport Team Bratislava | 399 | +1.8% | PB | |
6 |
Evhenii Radko
Kyiv
|
Kyiv | 379 | – | ||
7 |
Ondrej Beňa
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 368 | +3.2% | PB | |
8 |
Miloš Kollár
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 321 | -0.5% |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radoslav Nemec
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 466 | +0.2% | PB | |
2 |
Samuel Očko
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 422 | +2.8% | PB | |
3 |
Jan Sciranka
DSC Prešov
|
DSC Prešov | 411 | +3.0% | PB | |
4 |
Aleksej Moroz
Dnipropetrovska
|
Dnipropetrovska | 398 | – | ||
5 |
Michal Ferenčík
J-T Sport Team Bratislava
|
J-T Sport Team Bratislava | 389 | +1.0% | PB | |
6 |
Ondrej Beňa
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 373 | +3.7% | PB | |
7 |
Evhenii Radko
Kyiv
|
Kyiv | 369 | – | ||
8 |
Miloš Kollár
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 356 | +2.9% | PB | |
9 |
Simon Straka
J-T Sport Team Bratislava
|
J-T Sport Team Bratislava | 355 | +1.7% | SB | |
10 |
Vojtěch Berka
Plavecky klub Pribram
|
Plavecky klub Pribram | 347 | – | ||
11 |
Filip Polák
PK Záhorák Senica
|
PK Záhorák Senica | 341 | – | ||
12 |
Alexander Zurek
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 312 | +1.6% | PB | |
13 |
Matous Crhonek
SK UP Olomouc
|
SK UP Olomouc | 307 | – | ||
14 |
Adam Jedlička
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 272 | +1.2% | PB | |
15 |
Jakub Križan
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 223 | +4.5% | PB | |
16 |
Jakub Šmigura
Matador Púchov
|
Matador Púchov | 221 | +6.8% | PB | |
17 |
Rastislav Špajdel
PK STU Trnava
|
PK STU Trnava | 213 | – | ||
18 |
Timotej Vanček
PK Azeta
|
PK Azeta | 206 | – | PB | |
19 |
Tomáš Gajdošík
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 205 | +2.3% | PB | |
20 |
Tomáš Šavol
PK Pezinok
|
PK Pezinok | 201 | +1.1% | PB | |
21 |
Svetozár Martinovský
PK Pezinok
|
PK Pezinok | 185 | +3.8% | PB |