1
|
Beata Nelson
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team
|
|
7
|
+0.7%
|
PB
|
2
|
Ashlyn Schoof
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
5
|
-2.9%
|
|
3
|
Jessica Short
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics
|
|
4
|
–
|
|
4
|
Autumn Haebig
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics
|
|
3
|
–
|
|
5
|
Emma Broome
Unattached
|
Unattached
|
|
2
|
–
|
PB
|
6
|
Katie Taylor
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
1
|
-3.7%
|
|
7
|
Natalie Keshemberg
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics
|
|
–
|
-4.1%
|
|
8
|
Paige Carter
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club
|
|
–
|
-0.3%
|
|
9
|
Alyssa Lewandowski
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
+6.1%
|
PB
|
10
|
Holly Stoll
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
11
|
Amanda Wiedoff
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
+0.6%
|
PB
|
12
|
Maddi Tew
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club
|
|
–
|
-1.1%
|
|
13
|
Jasmine Hellmer
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
14
|
Celia Ripple
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics
|
|
–
|
-0.8%
|
|
15
|
Jessica Westcott
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
PB
|
16
|
Lauren Bergmann
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
17
|
Sarah Konruff
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
PB
|
18
|
Claire Eckerle
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
19
|
Grace Diel
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
20
|
Payton Zess
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
21
|
Ellie Szczupakiewicz
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
-5.0%
|
|
22
|
Renata Schlomann
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
23
|
Kelly Jacob
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
+1.9%
|
PB
|
24
|
Rachel Resch
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins
|
|
–
|
–
|
|
25
|
Morgan Florsheim
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
26
|
Hannah Bohn
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
27
|
Elizabeth Carey
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
+1.1%
|
PB
|
28
|
Kasey Chadwick
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
29
|
Kendra Nealey
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
30
|
Rachel Illgen
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
31
|
Rachel Wenszell
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
32
|
Payton Parman
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins
|
|
–
|
–
|
|
33
|
Natalie Bateson
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
34
|
Claire Rooney
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
35
|
Brianna Zimmer
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
36
|
Erin Locante
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
37
|
Rocky Laabs
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
38
|
Meredith Gustafson
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
39
|
Abby Carter
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club
|
|
–
|
+2.4%
|
PB
|
40
|
Sarah Werking
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
41
|
Gabrielle Matiszik
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club
|
|
–
|
+0.3%
|
PB
|
42
|
Katharine Tippins
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins
|
|
–
|
–
|
|
43
|
Grace Kilburn
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
44
|
Shayna Putney
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
45
|
Sidney Johnson
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
46
|
Nicole Bellford
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
47
|
Amanda Rychtik
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
48
|
Monica Dix
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
49
|
Hailey Guzanick
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
50
|
Emma Woods
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
51
|
Sarah Schultz
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
52
|
Ellen Mahoney
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
53
|
Lane Kohl
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
54
|
Abby Kilmer
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
55
|
Kaitlyn Brayer
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
56
|
Kaylee Steeno
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins
|
|
–
|
–
|
|
57
|
Katie Love
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
58
|
Jenna Schneider
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
59
|
Mallory Fox
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
60
|
Marisa Mertins
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
+1.8%
|
PB
|
61
|
Elise Kreger
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
62
|
Sophia Pezze
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
63
|
Taylor Sueflohn
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
64
|
Erin Coburn
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
65
|
Gretchen Klein
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
66
|
Brittney Zimmer
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
67
|
Peyton Harper
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
68
|
Elaine Klatt
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
69
|
Amanda Hedrich
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
70
|
Abby Guenther
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
71
|
Madeline Malloy
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
72
|
Arianna Fischer
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
73
|
Brooklyn Henoch
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Greta Patt
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
NS
|
–
|
–
|
|