1
|
Rachel Munson
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club
|
|
7
|
–
|
|
2
|
Lauren Stigler
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
5
|
-1.4%
|
|
3
|
Celia Ripple
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics
|
|
4
|
+1.6%
|
PB
|
4
|
Ashley Wilson
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins
|
|
3
|
–
|
|
5
|
Emily Ulmer
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
2
|
+0.3%
|
PB
|
6
|
Holly Stoll
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
1
|
-0.7%
|
|
7
|
Emma O'Brien
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
8
|
Grace Diel
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
9
|
Caitlin Durley
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
-2.5%
|
|
10
|
Rylie Parman
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins
|
|
–
|
–
|
|
11
|
Kendra Nealey
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
12
|
Taylor Stoll
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
-0.5%
|
|
13
|
Sarah Konruff
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
14
|
Molly Sheridan
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
15
|
Sophia Pitney
Stoughton Aqua Racers
|
Stoughton Aqua Racers
|
|
–
|
–
|
|
16
|
Elaine Klatt
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
17
|
Abby Kilmer
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
+2.4%
|
PB
|
18
|
Grace Anderson
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
19
|
Monica Dix
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
20
|
Meghan Klement
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
21
|
Maggie Held
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
22
|
Emily Brill
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
23
|
Peyton Harper
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
24
|
Michelle Teng
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
25
|
Rayna Matthews
Unattached
|
Unattached
|
|
–
|
–
|
|
26
|
Megan Clark
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
27
|
Celia Siade-Cox
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
28
|
Payton Zess
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
29
|
Averie Ness
Stoughton Aqua Racers
|
Stoughton Aqua Racers
|
|
–
|
–
|
|
30
|
Kaitlyn Brayer
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
31
|
Morgan Hammen
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins
|
|
–
|
–
|
|
32
|
Taylor Hall
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
33
|
Sidney Johnson
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
34
|
Ivey Whalen
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
35
|
Lauren Schroeder
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
36
|
Jenna Schneider
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
37
|
Phelan Purnell
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
38
|
Annie Voss
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
39
|
Brittney Zimmer
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
40
|
Carly Smith
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
41
|
Bianca Morales
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
42
|
Ashley Wagner
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
43
|
Abby Guenther
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
44
|
Caitlin Englebert
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
45
|
Madeline Malloy
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
46
|
Arianna Fischer
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
47
|
Sophia Pezze
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
48
|
Mia Deaven
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms
|
|
–
|
–
|
|
49
|
Brooklyn Henoch
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|