Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Georgia Colborn
Delaware Swim Team
|
Delaware Swim Team | 20 | -0.9% | ||
2 |
Mingna Xu
Fairport Area Swim Team
|
Fairport Area Swim Team | 17 | -0.4% | ||
3 |
Norah Guillot
H2okie Aquatics
|
H2okie Aquatics | 16 | -0.1% | ||
4 |
Ailee Mendoza
Stamford Sailfish Aquatic Club
|
Stamford Sailfish Aquatic Club | 15 | – | ||
5 |
Gloria Kuang
Dragon Swim Team
|
Dragon Swim Team | 14 | +0.9% | PB | |
6 |
Claire Michalik
YMCA of Greenwich Marlins
|
YMCA of Greenwich Marlins | 13 | +3.0% | SB | |
7 |
Camilla Trolle
X-Cel Swimming
|
X-Cel Swimming | 12 | -0.7% | ||
8 |
Layne Jones
CCA Marlins
|
CCA Marlins | 11 | -2.8% |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Ella Guilfoil
Fairport Area Swim Team
|
Fairport Area Swim Team | 9 | +0.1% | PB | |
10 |
Julia Fondersmith
Fox Swim Club
|
Fox Swim Club | 7 | +0.8% | PB | |
11 |
Emma Flickinger
Machine Aquatics
|
Machine Aquatics | 6 | -0.3% | ||
12 |
Ellie Webb
H2okie Aquatics
|
H2okie Aquatics | 5 | -2.2% | ||
13 |
Kate Spraul
Naval Academy Aquatic Club
|
Naval Academy Aquatic Club | 4 | +2.8% | SB | |
14 |
Sarah Radle
Machine Aquatics
|
Machine Aquatics | 3 | +0.5% | PB | |
15 |
Madeline Chen
Great Mills Aquatic Club
|
Great Mills Aquatic Club | 2 | +1.5% | PB | |
16 |
Lauren Castellani
Fairport Area Swim Team
|
Fairport Area Swim Team | 1 | -4.1% |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
17 |
Mia Llamas
H2okie Aquatics
|
H2okie Aquatics | 603 | 0.0% | ||
18 |
Emma Senglaub
Victor Swim Club
|
Victor Swim Club | 571 | – | ||
19 |
Julia Golovina
Morris County
|
Morris County | 478 | – |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Georgia Colborn
Delaware Swim Team
|
Delaware Swim Team | 851 | -0.9% | ||
2 |
Ailee Mendoza
Stamford Sailfish Aquatic Club
|
Stamford Sailfish Aquatic Club | 782 | – | ||
3 |
Mingna Xu
Fairport Area Swim Team
|
Fairport Area Swim Team | 770 | -2.5% | ||
4 |
Gloria Kuang
Dragon Swim Team
|
Dragon Swim Team | 843 | +0.3% | PB | |
5 |
Camilla Trolle
X-Cel Swimming
|
X-Cel Swimming | 742 | -0.5% | ||
6 |
Norah Guillot
H2okie Aquatics
|
H2okie Aquatics | 740 | -1.8% | ||
7 |
Claire Michalik
YMCA of Greenwich Marlins
|
YMCA of Greenwich Marlins | 719 | +1.7% | SB | |
8 |
Layne Jones
CCA Marlins
|
CCA Marlins | 748 | -2.0% | ||
9 |
Ellie Webb
H2okie Aquatics
|
H2okie Aquatics | 699 | -0.9% | ||
10 |
Ella Guilfoil
Fairport Area Swim Team
|
Fairport Area Swim Team | 694 | -1.7% | ||
11 |
Emma Flickinger
Machine Aquatics
|
Machine Aquatics | 689 | -0.9% | ||
12 |
Regan Hau
Machine Aquatics
|
Machine Aquatics | 683 | -0.9% | ||
13 |
Julia Fondersmith
Fox Swim Club
|
Fox Swim Club | 691 | -1.2% | ||
14 |
Sarah Radle
Machine Aquatics
|
Machine Aquatics | 673 | +0.9% | PB | |
15 |
Lauren Castellani
Fairport Area Swim Team
|
Fairport Area Swim Team | 654 | -0.2% | ||
16 |
Madeline Chen
Great Mills Aquatic Club
|
Great Mills Aquatic Club | 686 | +2.6% | PB | |
17 |
Kate Spraul
Naval Academy Aquatic Club
|
Naval Academy Aquatic Club | 670 | +1.6% | SB | |
18 |
Mia Llamas
H2okie Aquatics
|
H2okie Aquatics | 585 | -0.8% | ||
19 |
Jadyn Woolsey
Great Mills Aquatic Club
|
Great Mills Aquatic Club | 603 | -1.3% | ||
20 |
Emma Hawkins
Victor Swim Club
|
Victor Swim Club | 566 | – | ||
21 |
Emma Senglaub
Victor Swim Club
|
Victor Swim Club | 529 | – | ||
22 |
Julia Golovina
Morris County
|
Morris County | 472 | – | ||
– |
Taryn Wisner
Victor Swim Club
|
Victor Swim Club | NS | – | – | |
– |
Victoria Valko
Machine Aquatics
|
Machine Aquatics | – | – |