Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonah Murray
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | SR | 20 | +1.8% | PB | |
2 |
Caleb Ellis
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | FR | 17 | +0.8% | PB | |
3 |
Chase Graham
Blue Springs South
|
Blue Springs South | SR | 16 | -1.0% | ||
4 |
Seth Hammack
Raymore Peculiar
|
Raymore Peculiar | SR | 15 | -0.8% | ||
5 |
Patrick Lee
Park Hill
|
Park Hill | SR | 14 | +4.9% | PB | |
6 |
Max Ewigman
Raymore Peculiar
|
Raymore Peculiar | SO | 13 | +0.9% | PB | |
7 |
Cogan Davis
Blue Springs
|
Blue Springs | JR | 12 | +0.6% | PB | |
8 |
Matthew Clark
Blue Springs South
|
Blue Springs South | SR | 11 | +1.7% | SB |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Carter White
Kearney
|
Kearney | SR | 20 | +2.8% | SB | |
2 |
Wyatt Huffman
Grain Valley
|
Grain Valley | JR | 17 | -0.4% | ||
3 |
Micah Brant
Kearney
|
Kearney | JR | 16 | +4.6% | PB | |
4 |
Carter Woods
Kearney
|
Kearney | SO | 15 | +3.6% | PB | |
5 |
Ryan Dye
Platte County
|
Platte County | SO | 14 | +4.1% | PB | |
6 |
Sullivan Dial
Winnetonka
|
Winnetonka | JR | 13 | +0.7% | PB | |
7 |
Jacob Flynn
Platte County
|
Platte County | SO | 12 | -0.3% | ||
8 |
Matthew Fowler
Platte County
|
Platte County | SR | 11 | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Philip Davis
Platte County
|
Platte County | SR | 9 | -2.9% | ||
10 |
Jase Tipton
Grain Valley
|
Grain Valley | JR | 7 | +6.0% | PB | |
11 |
Josh Snider
Kearney
|
Kearney | FR | 6 | – | ||
12 |
Josh Rich
Smithville
|
Smithville | JR | 5 | – |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Eli Stammler
Park Hill
|
Park Hill | FR | 9 | +1.9% | PB | |
10 |
Dalton Frazier
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | SO | 7 | -0.3% | ||
11 |
Alder Hinz Harding
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | SO | 6 | -0.7% | ||
12 |
Trevor Stammler
Park Hill
|
Park Hill | SR | 5 | – | ||
13 |
Noah Duffey
Blue Springs South
|
Blue Springs South | – | 4 | +0.5% | SB | |
14 |
Nick Eichenberger
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | JR | 3 | – | ||
15 |
Zach Adams
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | JR | 2 | +0.6% | PB | |
16 |
Collin Meyer
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | SO | 1 | +2.9% | PB |
Name | Time | NISCA | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Chase Graham
Blue Springs South
|
Blue Springs South | SR | 114 | -0.4% | ||
2 |
Caleb Ellis
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | FR | 107 | -0.8% | ||
3 |
Jonah Murray
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | SR | 106 | 0.0% | ||
1 |
Carter White
Kearney
|
Kearney | SR | 104 | +1.7% | SB | |
4 |
Seth Hammack
Raymore Peculiar
|
Raymore Peculiar | SR | 103 | -0.8% | ||
2 |
Carter Woods
Kearney
|
Kearney | SO | 96 | +5.4% | PB | |
3 |
Micah Brant
Kearney
|
Kearney | JR | 95 | +5.5% | PB | |
5 |
Cogan Davis
Blue Springs
|
Blue Springs | JR | 94 | +1.0% | PB | |
6 |
Patrick Lee
Park Hill
|
Park Hill | SR | 92 | +3.9% | PB | |
7 |
Matthew Clark
Blue Springs South
|
Blue Springs South | SR | 89 | +2.0% | SB | |
8 |
Max Ewigman
Raymore Peculiar
|
Raymore Peculiar | SO | 89 | -0.3% | ||
9 |
Dalton Frazier
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | SO | 83 | 0.0% | ||
10 |
Eli Stammler
Park Hill
|
Park Hill | FR | 83 | +1.8% | PB | |
4 |
Wyatt Huffman
Grain Valley
|
Grain Valley | JR | 82 | -5.1% | ||
11 |
Trevor Stammler
Park Hill
|
Park Hill | SR | 75 | – | ||
12 |
Alder Hinz Harding
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | SO | 75 | -2.0% | ||
13 |
Noah Duffey
Blue Springs South
|
Blue Springs South | – | 74 | +2.6% | PB | |
14 |
Collin Meyer
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | SO | 71 | +5.8% | PB | |
15 |
Nick Eichenberger
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | JR | 68 | – | ||
16 |
Zach Adams
Lee's Summit West
|
Lee's Summit West | JR | 68 | +2.0% | PB | |
17 |
Taft Higgins-Dunn
Park Hill
|
Park Hill | SR | 68 | +2.8% | PB | |
5 |
Sullivan Dial
Winnetonka
|
Winnetonka | JR | 66 | +0.5% | PB | |
6 |
Ryan Dye
Platte County
|
Platte County | SO | 63 | +1.7% | PB | |
18 |
Arren Jett
Blue Springs
|
Blue Springs | SR | 62 | -2.8% | ||
19 |
Daniel Stephens
Raymore Peculiar
|
Raymore Peculiar | SO | 58 | -1.6% | ||
20 |
Luke Fournier
Blue Springs South
|
Blue Springs South | SO | 50 | +0.2% | PB | |
21 |
Justin Watkins
Blue Springs
|
Blue Springs | SR | 37 | -4.2% | ||
22 |
William Burke
Raymore Peculiar
|
Raymore Peculiar | JR | 33 | – | PB | |
23 |
Nick Wahlen
Lee's Summit North
|
Lee's Summit North | JR | 31 | – | ||
7 |
Jacob Flynn
Platte County
|
Platte County | SO | 26 | -4.2% | ||
8 |
Matthew Fowler
Platte County
|
Platte County | SR | 24 | – | PB | |
9 |
Philip Davis
Platte County
|
Platte County | SR | 20 | -5.9% | ||
10 |
Jase Tipton
Grain Valley
|
Grain Valley | JR | 14 | +4.0% | PB | |
11 |
Josh Snider
Kearney
|
Kearney | FR | 8 | – | ||
12 |
Josh Rich
Smithville
|
Smithville | JR | 7 | – | ||
– |
Nathan Mixon
Raytown South
|
Raytown South | SO | – | – | ||
– |
Preston Holland
Blue Springs
|
Blue Springs | SO | NS | – | – |