Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lydia Medigovich
Unattached
|
Unattached | 524 | – | ||
2 |
Ava Piana
Kissimmee Swim Association
|
Kissimmee Swim Association | 512 | +1.3% | PB | |
3 |
Caitlyn Bracher
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 496 | -0.3% | ||
4 |
Hannah Johnston
Metroplex Aquatics
|
Metroplex Aquatics | 485 | – | ||
5 |
Meghan Penninga
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 472 | – | ||
6 |
Kenzi Kessler
Indiana County YMCA
|
Indiana County YMCA | 465 | – | ||
7 |
Lexie Penny
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 450 | +1.1% | PB | |
8 |
Savannah Steele
Saint Cloud Aquatic Team
|
Saint Cloud Aquatic Team | 446 | – | PB | |
9 |
Emmie Wheeler
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 425 | -3.4% | ||
10 |
Jasmine Boudreaux
First Colony Swim Team, Inc.
|
First Colony Swim Team, Inc. | 418 | -2.4% | ||
11 |
Shayla Whaley
Saint Cloud Aquatic Team
|
Saint Cloud Aquatic Team | 399 | – | ||
12 |
Amelia Wilcox
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 393 | – | ||
13 |
Macyn Rice
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 385 | – | ||
14 |
Stephanie Kaczala
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 374 | – | ||
15 |
Bailey Reich
Saint Cloud Aquatic Team
|
Saint Cloud Aquatic Team | 333 | – | ||
16 |
Alex Beam
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 322 | – | ||
17 |
Paige Kirkpatrick
South Central Swimming
|
South Central Swimming | 291 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
– |
Jasmine Boudreaux
First Colony Swim Team, Inc.
|
First Colony Swim Team, Inc. | 55 | -101.5% | ||
– |
Shea Gonzales
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 52 | – | ||
– |
Meghan Penninga
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 50 | – | ||
– |
Macyn Rice
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 49 | – | ||
– |
Stephanie Kaczala
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 48 | – |
Name | Time | FINA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
– |
Kenzi Kessler
Unattached
|
User-Inputted | U | 465 |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katherine Higginbotham
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 464 | +3.0% | PB | |
2 |
Liz Purtle
Unattached
|
Unattached | 447 | – | ||
3 |
Morgan Ball
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 423 | +4.3% | PB | |
4 |
Milena Lang
Flower Mound
|
Flower Mound | 414 | – | ||
5 |
Courtney Cecil
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 398 | +2.0% | PB | |
6 |
Callie Edmonds
Coastal Bend AllStars
|
Coastal Bend AllStars | 393 | – | ||
7 |
Elyse Levens
Aqua Swim Club
|
Aqua Swim Club | 385 | – | ||
8 |
Tara Kracht
Unattached
|
Unattached | 358 | – | ||
9 |
Colette Levens
Aqua Swim Club
|
Aqua Swim Club | 351 | – | ||
10 |
Sydney Svolos
Oil City
|
Oil City | 345 | – | ||
11 |
Sarah Fisher
Oil City
|
Oil City | 326 | – | ||
12 |
Paige Kirkpatrick
South Central Swimming
|
South Central Swimming | 310 | – | ||
13 |
Grace Shelburne
Steuben County YMCA Wavemakers
|
Steuben County YMCA Wavemakers | 209 | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
– |
Colette Levens
Aqua Swim Club
|
Aqua Swim Club | 47 |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Molly Schmidt
Kissimmee Swim Association
|
Kissimmee Swim Association | 460 | -2.1% | ||
2 |
Priya Oshan
Unattached
|
Unattached | 450 | – | ||
3 |
Maryam Elfakir
Kissimmee Swim Association
|
Kissimmee Swim Association | 416 | +0.4% | PB | |
4 |
Vivian Anderson
Southlake
|
Southlake | 414 | – | ||
5 |
Maria Oushalkas
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 401 | – | ||
6 |
Kalin Wiltrout
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 396 | – | ||
7 |
Tinley Winters
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 379 | +9.0% | PB | |
8 |
Mikayla Reimink
Greater Kalamazoo Crocs
|
Greater Kalamazoo Crocs | 375 | – | ||
9 |
Ann Marie Masters
R&R Aquatics
|
R&R Aquatics | 359 | – | ||
10 |
Lauren True
Lakeside Aquatic Club (TX)
|
Lakeside Aquatic Club (TX) | 352 | +2.9% | PB | |
11 |
Emily Hoekstra
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 344 | +4.9% | PB | |
12 |
Hadley Long
Indiana County YMCA
|
Indiana County YMCA | 339 | – | ||
13 |
Madeline McGee
Rapid Area YMCA
|
Rapid Area YMCA | 330 | +2.7% | PB | |
14 |
Makenzie Rickerd
Unattached
|
Unattached | 329 | – | ||
15 |
Emilyn Slemons
SeaDragons
|
SeaDragons | 326 | – | ||
16 |
Jasmine Sennett
Texas Ford Aquatics
|
Texas Ford Aquatics | 316 | – | PB | |
17 |
McKinley Wilkes
Greater Kalamazoo Crocs
|
Greater Kalamazoo Crocs | 314 | – | ||
18 |
Nolynn Coombs
Greater Kalamazoo Crocs
|
Greater Kalamazoo Crocs | 312 | – | ||
19 |
McKenna Powers
Steuben County YMCA Wavemakers
|
Steuben County YMCA Wavemakers | 304 | – | ||
20 |
Hannah Ngo
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 291 | +3.2% | PB | |
21 |
Bailey Lang
Flower Mound
|
Flower Mound | 291 | – | ||
22 |
Reyna Zuniga
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 285 | +6.4% | PB | |
23 |
Dorothy Shofran
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 258 | – | ||
24 |
Avi Jones
Metroplex Aquatics
|
Metroplex Aquatics | 257 | – | ||
25 |
Jenna Beam
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 253 | -8.1% | ||
26 |
Samantha Morales Urbina
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 243 | – | ||
27 |
Caitlyn Tate
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 229 | – | ||
28 |
Candace Williams
Tigersharks
|
Tigersharks | 142 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
– |
Maryam Elfakir
Kissimmee Swim Association
|
Kissimmee Swim Association | 43 | -111.7% | ||
– |
Frances Krebs
Steuben County YMCA Wavemakers
|
Steuben County YMCA Wavemakers | 39 | – | ||
– |
Caitlyn Tate
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 30 | – | ||
– |
Audra Fessenden
Rockford Riptide Swim Team
|
Rockford Riptide Swim Team | 29 | – | ||
– |
Kalin Wiltrout
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 29 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kaitlyn True
Lakeside Aquatic Club (TX)
|
Lakeside Aquatic Club (TX) | 336 | +11.0% | PB | |
2 |
Casey Santos
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 335 | – | ||
3 |
Niva Maskey
Unattached
|
Unattached | 333 | – | ||
4 |
Belen Frederick
Coastal Bend AllStars
|
Coastal Bend AllStars | 323 | – | ||
5 |
Rylann Loper
Metroplex Aquatics
|
Metroplex Aquatics | 270 | – | ||
6 |
Teagan Stermer
Metroplex Aquatics
|
Metroplex Aquatics | 229 | – | ||
7 |
Morgan Nagy
Indiana County YMCA
|
Indiana County YMCA | 221 | – | ||
8 |
Brooke Shelburne
Steuben County YMCA Wavemakers
|
Steuben County YMCA Wavemakers | 210 | – | ||
9 |
Hannah Stone
Indiana County YMCA
|
Indiana County YMCA | 201 | – | ||
10 |
Morgan Grove
Indiana County YMCA
|
Indiana County YMCA | 191 | – | ||
11 |
Ava Hegewald
Wittenberg Area Swim Program
|
Wittenberg Area Swim Program | 186 | -2.7% | ||
12 |
Julia Cook
Pacesetters Aquatic Club
|
Pacesetters Aquatic Club | 182 | -4.0% | ||
13 |
Eden Fralic
Barracudas
|
Barracudas | 178 | – | ||
14 |
Serenity Master
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 176 | +5.7% | PB | |
15 |
Cameron Gloier
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 176 | – | ||
16 |
Amelia McGee
Rapid Area YMCA
|
Rapid Area YMCA | 175 | +4.0% | PB | |
17 |
Stella Anderson
Southlake
|
Southlake | 174 | – | ||
18 |
Veronica Shofran
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 174 | – | ||
19 |
Sidney Aseltine
South Central Swimming
|
South Central Swimming | 165 | – | ||
20 |
Morgan Gloier
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 160 | – | ||
21 |
Maya Wiltrout
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 157 | – | ||
22 |
Reese Dickman
Wittenberg Area Swim Program
|
Wittenberg Area Swim Program | 148 | -1.1% | ||
23 |
Caroline May
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 138 | – | ||
24 |
Yuliana Dardon
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 124 | – | ||
25 |
Anna Oushalkas
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 123 | – | ||
26 |
Ayla Wiltrout
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 109 | – | ||
27 |
Madison Sennett
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 95 | – | ||
28 |
Clara Bussema
Steuben County YMCA Wavemakers
|
Steuben County YMCA Wavemakers | 94 | – | ||
29 |
Lily Rodas
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 80 | +1.2% | PB | |
30 |
Anh Hua
East Kentwood Aquatics
|
East Kentwood Aquatics | 54 | – | ||
31 |
Adeline Bradley
Muskegon Family YMCA
|
Muskegon Family YMCA | 41 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
– |
Lucy Backus
Dashing Dolphins
|
Dashing Dolphins | 35 | -108.2% | ||
– |
Brooke Shelburne
Steuben County YMCA Wavemakers
|
Steuben County YMCA Wavemakers | 23 | – | ||
– |
Anna Oushalkas
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 22 | – | ||
– |
Yuliana Dardon
Grand Rapids Aquatics
|
Grand Rapids Aquatics | 15 | – | ||
– |
Casey Santos
Frisco Amateur
|
Frisco Amateur | 13 | – | ||
– |
Layla Hagerty
Steuben County YMCA Wavemakers
|
Steuben County YMCA Wavemakers | 11 | – |