Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tom Gallichan
Tigers SC
|
Tigers SC | 20 | – | ||
2 |
Adel Farag ELFAKIR
Northampton SC
|
Northampton SC | 17 | – | ||
3 |
Neil Redman
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 16 | – | ||
4 |
Tom Shepherd
Leatherhead SC
|
Leatherhead SC | 15 | – | ||
5 |
Benjamin Goldfinch
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 14 | +0.2% | PB | |
6 |
Christopher Finch
Fareham Nomads
|
Fareham Nomads | 13 | – | ||
7 |
Bruce McCormick
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 12 | – | ||
8 |
Alex Isidoro
Beckenham SC
|
Beckenham SC | 11 | -1.9% |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tom Gallichan
Tigers SC
|
Tigers SC | 613 | – | ||
2 |
Neil Redman
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 579 | – | ||
3 |
Tom Shepherd
Leatherhead SC
|
Leatherhead SC | 559 | – | ||
4 |
Christopher Finch
Fareham Nomads
|
Fareham Nomads | 551 | – | ||
5 |
Benjamin Goldfinch
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 551 | -0.2% | ||
6 |
Bruce McCormick
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 548 | – | ||
7 |
Alex Isidoro
Beckenham SC
|
Beckenham SC | 545 | -1.5% | ||
8 |
Adel Farag ELFAKIR
Northampton SC
|
Northampton SC | 540 | – | ||
9 |
Matthew Brooks
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 531 | – | ||
10 |
George Ragg-Griffith
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 527 | +1.0% | PB | |
11 |
Max Nugent
Southampton Dolphins SC
|
Southampton Dolphins SC | 526 | – | ||
12 |
Aaron Crockford
Fareham Nomads
|
Fareham Nomads | 524 | +1.0% | PB | |
13 |
James McClenn
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 520 | +1.0% | PB | |
14 |
Luke Pullen
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 517 | -0.6% | ||
15 |
Henry Barella
Godalming SC
|
Godalming SC | 516 | – | ||
16 |
Paulius Jasiukaitis
Barking & Dagenham Aquatics
|
Barking & Dagenham Aquatics | 515 | – | ||
17 |
Thomas Stansfield
Leatherhead SC
|
Leatherhead SC | 503 | – | ||
18 |
Ben Quirke
Bracknell and Wokingham Swim Club
|
Bracknell and Wokingham Swim Club | 501 | -1.0% | ||
19 |
Alexander Morris
Winchester CIty
|
Winchester CIty | 500 | – | ||
20 |
Robbie Jones
Tigers SC
|
Tigers SC | 499 | – | ||
21 |
Ben Prosser
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 497 | -1.0% | ||
22 |
Charlie-Joe Hallett
Guernsey SC
|
Guernsey SC | 487 | – | ||
23 |
Joe Seward
Newbury District Swimming Club
|
Newbury District Swimming Club | 485 | – | ||
24 |
Jordan Attis
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 485 | – | ||
25 |
Timur Gulyiyen
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 481 | -3.3% | ||
25 |
Daniel Williams
Hastings SC
|
Hastings SC | 481 | – | ||
27 |
Cameron McKay
Leatherhead SC
|
Leatherhead SC | 479 | – | ||
28 |
Matthew Richmond
Northampton SC
|
Northampton SC | 478 | – | ||
29 |
Josh Williams
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 475 | – | ||
30 |
Jack Buswell
Northampton SC
|
Northampton SC | 473 | – | ||
31 |
Matthew Liddle
Severnside Tritons
|
Severnside Tritons | 463 | – | ||
32 |
George Mann
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 458 | -0.8% | ||
33 |
Samuel Blackett
Northampton SC
|
Northampton SC | 457 | – | ||
34 |
Liam Docherty-Hill
Barking & Dagenham Aquatics
|
Barking & Dagenham Aquatics | 454 | – | ||
35 |
Thomas Beamer
Stratford Sharks SC
|
Stratford Sharks SC | 452 | – | ||
36 |
William Sadler
Basingstoke Bluefins SC
|
Basingstoke Bluefins SC | 436 | -0.5% | ||
36 |
James Wizard
Northampton SC
|
Northampton SC | 436 | – | ||
38 |
Martyn Humphrys
Winchester CIty
|
Winchester CIty | 432 | – | ||
39 |
Frazer Shaw
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 431 | -1.2% | ||
40 |
Joshua Burcombe
Barking & Dagenham Aquatics
|
Barking & Dagenham Aquatics | 427 | – | ||
41 |
Joseph Horstead
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 423 | -0.5% | ||
42 |
Kieran Parker
Basingstoke Bluefins SC
|
Basingstoke Bluefins SC | 421 | – | ||
43 |
Giovanni Bordone
Northampton SC
|
Northampton SC | 412 | – | ||
44 |
Jack Carter
Ryde SC
|
Ryde SC | 405 | – | ||
45 |
Ivan Germanoff
Fareham Nomads
|
Fareham Nomads | 404 | – | ||
46 |
Ellis Dixon
Newbury District Swimming Club
|
Newbury District Swimming Club | 402 | – | ||
47 |
Sam Sheppard
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 398 | – | ||
48 |
Nirav Tomasi
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 384 | – | ||
49 |
Lucas Bland
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 370 | – | ||
50 |
Tom Ross
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 369 | – | ||
51 |
Thomas Poulton
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 365 | – | ||
52 |
Matthew Knight
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 335 | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Edward Mildred
Northampton SC
|
Northampton SC | 20 | +1.4% | PB | |
2 |
Joshua Shaw
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 17 | – | ||
3 |
Marcus Scullion
Winchester CIty
|
Winchester CIty | 16 | -0.8% | ||
4 |
Jack Goodwin
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 15 | – | ||
5 |
Mateusz Granica
Winchester CIty
|
Winchester CIty | 14 | – | ||
6 |
Daniel Markov
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 13 | – | ||
7 |
Thomas Lean
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 12 | +1.5% | PB | |
8 |
Joseph Packham
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 11 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Edward Mildred
Northampton SC
|
Northampton SC | 507 | -0.6% | ||
2 |
Joshua Shaw
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 491 | – | ||
3 |
Joseph Packham
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 426 | – | ||
4 |
Marcus Scullion
Winchester CIty
|
Winchester CIty | 417 | -1.7% | ||
5 |
Jack Goodwin
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 411 | – | ||
6 |
Thomas Lean
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 389 | +1.1% | PB | |
7 |
Daniel Markov
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 389 | – | ||
8 |
Mateusz Granica
Winchester CIty
|
Winchester CIty | 385 | – | ||
9 |
Ollie Kettle
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 376 | – | ||
10 |
Adam Matloub
Barking & Dagenham Aquatics
|
Barking & Dagenham Aquatics | 375 | – | ||
11 |
Jacob Jenner
Ryde SC
|
Ryde SC | 373 | – | ||
12 |
Tom Sansome
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 369 | +0.3% | PB | |
13 |
Sammy Tucker
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 367 | +1.8% | PB | |
14 |
Jack Gartside
Northampton SC
|
Northampton SC | 365 | – | ||
15 |
Rory Quirk
Winchester CIty
|
Winchester CIty | 362 | – | ||
16 |
Gavin Burgos
Barking & Dagenham Aquatics
|
Barking & Dagenham Aquatics | 361 | – | ||
17 |
William Chen
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 352 | +0.4% | PB | |
18 |
Oliver Iden
Littlehampton Swimming Club
|
Littlehampton Swimming Club | 351 | – | ||
19 |
Mackenzie Russell
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 347 | – | ||
20 |
Deniz Yalcinkaya
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 345 | – | ||
21 |
Christian Duetoft
Leatherhead SC
|
Leatherhead SC | 332 | – | ||
22 |
Ross Hicban
Brighton SC
|
Brighton SC | 327 | – | ||
23 |
Zak Lanham
Southampton Dolphins SC
|
Southampton Dolphins SC | 324 | – | ||
24 |
Tom Currie
Northampton SC
|
Northampton SC | 323 | – | ||
25 |
Billybob Merriman
Northampton SC
|
Northampton SC | 321 | – | ||
26 |
Luca Staines
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 319 | – | ||
27 |
Oliver Etheridge
Atlantis
|
Atlantis | 319 | – | ||
28 |
Lewis Dixon
Barking & Dagenham Aquatics
|
Barking & Dagenham Aquatics | 315 | – | ||
29 |
Cayden Guyett-Smith
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 314 | – | ||
30 |
Alexander Heath
Basingstoke Bluefins SC
|
Basingstoke Bluefins SC | 312 | – | ||
31 |
Aaron Cheung
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 309 | -0.5% | ||
32 |
Oscar Cawdron
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 308 | – | ||
33 |
Daniel Cox
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 307 | +0.8% | PB | |
34 |
Liam Budd
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | 306 | – | ||
35 |
Conor Cherrington
Basingstoke Bluefins SC
|
Basingstoke Bluefins SC | 306 | – | ||
36 |
Jake Beagley
Brighton SC
|
Brighton SC | 293 | – | ||
37 |
Alexander Cook
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 283 | – | ||
38 |
Kynan Tallec-Botos
Barnes SC
|
Barnes SC | 282 | – | ||
39 |
Younis Peach
Northampton SC
|
Northampton SC | 279 | – | ||
40 |
Antoine Divet
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 274 | – | ||
41 |
Charles Holyer
Fareham Nomads
|
Fareham Nomads | 266 | – | ||
42 |
Nikita Markov
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 265 | – | ||
43 |
Joe Carter
Ryde SC
|
Ryde SC | 265 | – | ||
44 |
Ben Hatfield
Winchester CIty
|
Winchester CIty | 262 | – | ||
45 |
Euan Macleod
Littlehampton Swimming Club
|
Littlehampton Swimming Club | 262 | – | ||
46 |
Richard Towers
Millfield
|
Millfield | 257 | – | ||
47 |
Alexander Chen
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | 257 | – | ||
48 |
Thomas Lewis Ward
Beckenham SC
|
Beckenham SC | 245 | – | ||
49 |
Justinas Kazlauskas
Barking & Dagenham Aquatics
|
Barking & Dagenham Aquatics | 221 | – | ||
50 |
James Towers
Millfield
|
Millfield | 219 | – | ||
51 |
Kledian Cufaj
Barking & Dagenham Aquatics
|
Barking & Dagenham Aquatics | 208 | – | ||
52 |
Robert Marian
Barking & Dagenham Aquatics
|
Barking & Dagenham Aquatics | 200 | – | ||
– |
Yann Divet
Camden Swiss Cottage Swimming
|
Camden Swiss Cottage Swimming | NS | – | – | |
– |
Maciek Cholewinski
Portsmouth Northsea SC
|
Portsmouth Northsea SC | NS | – | – | |
– |
Daniel Oakley
Winchester CIty
|
Winchester CIty | NS | – | – |