Swimcloud

St. Bonaventure @Pittsburgh

  • Not Submitted
  • Oct 24, 2008
  • SCY
  • Points scored
  • Avg. performance
    576.7
  • Entries
    34
  • Personal best
  • Season best
  • New

Top Swims

More
Name Event Time
1 Rousseau Kluever 500 Y Free 4:42.75
2 Rousseau Kluever 200 Y Fly 1:53.59
3 Alex McLaren 200 Y Free 1:44.94
4 Rousseau Kluever 200 Y Free 1:45.04
5 Charles Zettel 200 Y Fly 1:55.20
6 Andrzej Dubiel 50 Y Free 21.47
7 Christoph Berger 1000 Y Free 10:00.68
8 Jonathan Buchanan 100 Y Breast 58.45
9 David Shen 200 Y Free 1:46.82
10 Robert Smith 200 Y Back 1:54.05

Entries

Steven Forrest
Event Round Heat Lane Seed Time Place
1000 Y Free Timed Finals #None None 10:29.15
400 Y IM Timed Finals #None None 4:17.58
200 Y Fly Timed Finals #None None 1:57.99
Alex McLaren
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None None 52.93
200 Y Free Timed Finals #None None 1:44.94
200 Y Back Timed Finals #None None 1:58.50
Andy Kyrejko
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Free Timed Finals #None None 49.13
Jonathan Buchanan
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Breast Timed Finals #None None 58.45
200 Y Breast Timed Finals #None None 2:11.12
David Shen
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Breast Timed Finals #None None 1:01.14
200 Y Free Timed Finals #None None 1:46.82
200 Y Breast Timed Finals #None None 2:17.60
Rousseau Kluever
Event Round Heat Lane Seed Time Place
500 Y Free Timed Finals #None None 4:42.75
200 Y Fly Timed Finals #None None 1:53.59
200 Y Free Timed Finals #None None 1:45.04
Dan Connealy
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Back Timed Finals #None None 54.94
100 Y Free Timed Finals #None None 48.94
George Krakowski
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None None 54.28
50 Y Free Timed Finals #None None 22.99
Christoph Berger
Event Round Heat Lane Seed Time Place
1000 Y Free Timed Finals #None None 10:00.68
400 Y IM Timed Finals #None None 4:24.13
200 Y Back Timed Finals #None None 2:01.44
Andrzej Dubiel
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Free Timed Finals #None None 48.03
50 Y Free Timed Finals #None None 21.47
Dawid Goszczycki
Event Round Heat Lane Seed Time Place
500 Y Free Timed Finals #None None 4:54.88
1000 Y Free Timed Finals #None None 10:16.13
100 Y Back Timed Finals #None None 58.62
Robert Smith
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Back Timed Finals #None None 52.42
200 Y Back Timed Finals #None None 1:54.05
Geoffrey Morgan
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None None 52.69
50 Y Free Timed Finals #None None 22.29
Charles Zettel
Event Round Heat Lane Seed Time Place
400 Y IM Timed Finals #None None 4:17.67
200 Y Fly Timed Finals #None None 1:55.20
100 Y Fly Timed Finals #None None 52.81
Relays
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y Medley Relay (A) Timed Finals #None None 1:47.71
200 Y Medley Relay (B) Timed Finals #None None 1:50.59
200 Y Medley Relay (C) Timed Finals #None None 1:35.38
200 Y Medley Relay (D) Timed Finals #None None 1:36.82