Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Claire Yu
Gess Swim Team
|
Gess Swim Team | 16 | +4.3% | PB | |
2 |
Hadley King
Isb Panthers
|
Isb Panthers | 13 | – | ||
3 |
Panna Ngamtrakulpanit
Bangkok Patana TigerSharks
|
Bangkok Patana TigerSharks | 10 | – | PB | |
4 |
Callia Wehling
Gess Swim Team
|
Gess Swim Team | 8 | – | PB | |
5 |
Rebekka Küfner
Gess Swim Team
|
Gess Swim Team | 6 | – | ||
6 |
Emma Buchsbaum
Gess Swim Team
|
Gess Swim Team | 5 | – | PB | |
7 |
Kiri Hart
Bangkok Patana TigerSharks
|
Bangkok Patana TigerSharks | 4 | – | ||
8 |
Jasmine Madden
Bangkok Patana TigerSharks
|
Bangkok Patana TigerSharks | 3 | – | PB | |
9 |
Risa Kano
American International School (Singapore)
|
American International School (Singapore) | 2 | – | PB | |
10 |
Bente Geraets
Isb Panthers
|
Isb Panthers | 1 | – | PB | |
11 |
Nitya Mahtani
Tts Merlions
|
Tts Merlions | – | – | ||
12 |
Pim Prutthiphongsit
NIST Falcons
|
NIST Falcons | – | – | ||
13 |
Kimiko Hashizume
Isb Panthers
|
Isb Panthers | – | – | ||
14 |
Lucy Wongwian
Bangkok Patana TigerSharks
|
Bangkok Patana TigerSharks | – | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luisa Palmer
Uwcsea-East
|
Uwcsea-East | 16 | +1.3% | PB | |
2 |
Shin Shin Htet
Isb Panthers
|
Isb Panthers | 13 | – | ||
3 |
Mia DE LA Peña
Tts Merlions
|
Tts Merlions | 10 | – | ||
4 |
Claire Charanachitta
Bangkok Patana TigerSharks
|
Bangkok Patana TigerSharks | 8 | – | ||
5 |
Sophie Lui
Nexus Swim Team
|
Nexus Swim Team | 6 | – | PB | |
6 |
Lucy Shi
Bisp Flying Fish
|
Bisp Flying Fish | 5 | – | PB | |
7 |
josephine lemann
Bisp Flying Fish
|
Bisp Flying Fish | 4 | – | ||
8 |
Lily Barcham
Uwcsea-East
|
Uwcsea-East | 3 | – | PB | |
9 |
Lynn Chiew
Garden International School
|
Garden International School | 2 | – | PB | |
10 |
Emma Ercolani
Bangkok Patana TigerSharks
|
Bangkok Patana TigerSharks | 1 | – | ||
11 |
Karen Lee
UWC Phoenix
|
UWC Phoenix | – | – | PB | |
12 |
Zuri Yin
Bangkok Patana TigerSharks
|
Bangkok Patana TigerSharks | – | – | PB | |
13 |
Anabelle Wehling
Gess Swim Team
|
Gess Swim Team | – | – | PB | |
14 |
Laila Driouech
Stamford American International School
|
Stamford American International School | – | – | ||
15 |
Laura Nardella
UWC Phoenix
|
UWC Phoenix | – | – | ||
16 |
Hanan Hussain Haleem
Bisp Flying Fish
|
Bisp Flying Fish | – | – | PB | |
17 |
Neily King
Isb Panthers
|
Isb Panthers | – | – | PB | |
18 |
Dali Watson-Lu
UWC Phoenix
|
UWC Phoenix | – | – | PB | |
19 |
Ella Leighton
RIS Phoenix
|
RIS Phoenix | – | – | ||
20 |
Ines Vuibert
Uwcsea-East
|
Uwcsea-East | – | – | ||
21 |
Aashna Garg
Eagle Swimming Club
|
Eagle Swimming Club | – | – | ||
22 |
Aoi Mino
UWC Phoenix
|
UWC Phoenix | – | – | PB | |
23 |
Evan Fernandez
Isb Panthers
|
Isb Panthers | – | – | ||
24 |
Catherine Wu
Isb Panthers
|
Isb Panthers | – | – | PB | |
25 |
Leonie Winsloe
Gess Swim Team
|
Gess Swim Team | – | – | ||
26 |
Ruby Oliver
Klass Torpedoes
|
Klass Torpedoes | – | – | ||
27 |
Mira Pasad
Eagle Swimming Club
|
Eagle Swimming Club | – | +0.5% | PB | |
28 |
Zofia Bialasiewicz
Ishcmc
|
Ishcmc | – | – | ||
– |
Aniela Wardak
Ishcmc
|
Ishcmc | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Abi Snow
Bangkok Patana TigerSharks
|
Bangkok Patana TigerSharks | 16 | – | ||
2 |
Tara Arora
Uwcsea-East
|
Uwcsea-East | 13 | -0.6% | ||
3 |
Zora Yin
Bangkok Patana TigerSharks
|
Bangkok Patana TigerSharks | 10 | – | ||
– |
Y Vi Vu
Ishcmc
|
Ishcmc | – | – |