Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Brenden Butler
Yorktown Swim Club
|
Yorktown Swim Club | 26 | ||
2 |
Drew Sease
Washington Township Swim Club
|
Washington Township Swim Club | 23 | PB | |
3 |
Nate Taylor
Kosciusko Community Ymca Shark
|
Kosciusko Community Ymca Shark | 22 | PB | |
4 |
Joe Raycroft
Munster Swim Club
|
Munster Swim Club | 21 | ||
5 |
Cameron Hobson
Sugar Creek Swim Club
|
Sugar Creek Swim Club | 20 | PB | |
6 |
Tim Blue
Irish Aquatics
|
Irish Aquatics | 19 | PB | |
7 |
Tyler Lemert
Fort Wayne Aquatics
|
Fort Wayne Aquatics | 18 | PB | |
– |
AJ Miller
Indiana University Club
|
Indiana University Club | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
9 |
Andrew Bretscher
Sugar Creek Swim Club
|
Sugar Creek Swim Club | 15 | ||
10 |
Lance Cline
Greater Evansville Aquatic Team
|
Greater Evansville Aquatic Team | 13 | PB | |
11 |
Sam Trahin
Fort Wayne Aquatics
|
Fort Wayne Aquatics | 12 | ||
12 |
Patrick Duvall
Boilermaker Aquatics
|
Boilermaker Aquatics | 11 | ||
13 |
Ryan Dafforn
Three Rivers Aquatic Club
|
Three Rivers Aquatic Club | 10 | PB | |
14 |
Edward Minturn
Washington Township Swim Club
|
Washington Township Swim Club | 9 | ||
15 |
Ryan Connolly
Zionsville Swim Club
|
Zionsville Swim Club | 8 | ||
16 |
Ben Russell
Boilermaker Aquatics
|
Boilermaker Aquatics | 7 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
17 |
Tyler McGowan
Wabash Valley Swim Team
|
Wabash Valley Swim Team | 5 | ||
18 |
Aaron Edwards
Greater Evansville Aquatic Team
|
Greater Evansville Aquatic Team | 3 | ||
19 |
Chris Head
Greater Evansville Aquatic Team
|
Greater Evansville Aquatic Team | 2 | ||
20 |
Troy Sandy
Boilermaker Aquatics
|
Boilermaker Aquatics | 1 | ||
21 |
Adam Thieling
Duneland Swim Club
|
Duneland Swim Club | – | ||
22 |
Tylor Gauger
Central Indiana Aquatics
|
Central Indiana Aquatics | – | ||
23 |
Andrew Hostetler
Wabash Valley Swim Team
|
Wabash Valley Swim Team | – | ||
24 |
Michael Schlundt
Duneland Swim Club
|
Duneland Swim Club | – |