Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jacquie Kinman
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | 20 | – | PB | |
2 |
Sydney Simpson
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 17 | +8.6% | PB | |
3 |
Mollie Billingsley
Brandon Sports & Aquatic Center
|
Brandon Sports & Aquatic Center | 16 | +3.2% | PB | |
4 |
Lauren Peavy
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 15 | – | PB | |
5 |
Ali Lombardi
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 14 | – | PB | |
6 |
Kristin Wyckoff
Brandon Sports & Aquatic Center
|
Brandon Sports & Aquatic Center | 13 | +2.9% | PB | |
7 |
Olivia Weekley
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | 12 | – | PB | |
8 |
in Carlin
Brandon Sports & Aquatic Center
|
Brandon Sports & Aquatic Center | 11 | +0.7% | PB | |
9 |
Julia Kostecki
Brandon Sports & Aquatic Center
|
Brandon Sports & Aquatic Center | 9 | +1.6% | PB | |
10 |
Whitney Carroll
Peachtree Aquatic Club
|
Peachtree Aquatic Club | 7 | – | ||
11 |
Savannah Sutherland
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 6 | – | ||
12 |
Kelsey Robins
Lanier Aquatics
|
Lanier Aquatics | 5 | – | PB | |
13 |
Alex Wagner
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 4 | – | PB | |
14 |
Hannah Retherford
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | 3 | – | PB | |
15 |
Taylor Vera
Unattached
|
Unattached | 2 | – | PB | |
16 |
Carolyn Shi
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 1 | +1.1% | PB | |
17 |
Alina Maruniak
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | – | +3.7% | PB | |
18 |
Alex Schmid
Peachtree Aquatic Club
|
Peachtree Aquatic Club | – | – | ||
19 |
Fallon Gelsleichter
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | ||
20 |
Beth Anne Parra
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | – | – | ||
21 |
Haley Jacobs
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | PB | |
22 |
Melissa Sinatra
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | PB | |
23 |
Muireall Brown
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
24 |
Lacy Powell
North Florida Swimming, Inc.
|
North Florida Swimming, Inc. | – | -4.1% | ||
25 |
Katelynn Keworthy
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
26 |
Jessica Cannon
Brunswick Y Swim Team
|
Brunswick Y Swim Team | – | – | ||
27 |
Johanna Goldblatt
Peachtree Aquatic Club
|
Peachtree Aquatic Club | – | – | ||
28 |
Cristina Pereda
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | PB | |
29 |
Cassidy Bosso
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | – | – | ||
30 |
Judy Jo Shippen
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | PB | |
31 |
Caroline Boudreaux
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | – | +9.2% | PB | |
32 |
Katherine Denney
Carrollton Bluefins
|
Carrollton Bluefins | – | – | ||
33 |
Katrina Leonard
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
34 |
Darci DeBrunner
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | PB | |
35 |
Katherine Parks
Brunswick Y Swim Team
|
Brunswick Y Swim Team | – | +10.3% | PB | |
36 |
Wesleigh Carroll
Peachtree Aquatic Club
|
Peachtree Aquatic Club | – | – | ||
37 |
Carson Bronnenberg
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | PB | |
38 |
Megan Jones
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
39 |
Becca Rooks
Carrollton Bluefins
|
Carrollton Bluefins | – | – | PB | |
– |
Riley Head
Unattached
|
Unattached | NS | – | – | |
– |
Anna Eisenbeis
Brunswick Y Swim Team
|
Brunswick Y Swim Team | NS | – | – | |
– |
Kelly Donahue
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | NS | – | – | |
– |
Sumerau Toole
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | NS | – | – | |
– |
Casey Zeilman
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | NS | – | – | |
– |
Rebecca Rankin
Valdosta YMCA Pi
|
Valdosta YMCA Pi | NS | – | – |