Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Josh Gammon
Barnstaple SC
|
Barnstaple SC | 20 | ||
2 |
Calvin Fry
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 17 | PB | |
3 |
Riccardo Lucarelli
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 16 | ||
4 |
Charlie-Joe Hallett
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 15 | PB | |
5 |
James Hart
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 14 | ||
6 |
Matthew Ward
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 13 | PB | |
7 |
Ridhwan Abubakar Bwana MOHAMED
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 12 | PB | |
8 |
Arun Oelkers
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 11 | PB |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Owain Edwards
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 20 | ||
2 |
Joshua Williams
Dartmoor DA
|
Dartmoor DA | 17 | PB | |
3 |
Samuel Rice
Tavistock SC
|
Tavistock SC | 15.50 | ||
3 |
Giovanni Poggio
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 15.50 | ||
5 |
George Hayward
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 14 | PB | |
6 |
Harry Butler
Torquay Leander SC
|
Torquay Leander SC | 13 | ||
– |
Henry Jenkins
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | NS | – | |
– |
Jonathan Turck
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | NS | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Matthew Hamilton
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 20 | PB | |
2 |
Charles Simpson
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 17 | PB | |
3 |
Brydan Byrne
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 16 | PB | |
4 |
Thomas Parrott
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 15 | PB | |
5 |
Johari Masinde
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 14 | ||
6 |
James Blackwell
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 13 | PB | |
7 |
Ivan Blazej
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 12 | PB | |
8 |
Thomas Bennett
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 11 | PB |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Matthew Hamilton
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 535 | PB | |
2 |
Charles Simpson
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 504 | PB | |
3 |
Brydan Byrne
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 488 | PB | |
4 |
Johari Masinde
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 449 | ||
5 |
Thomas Parrott
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 435 | PB | |
6 |
Thomas Bennett
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 422 | PB | |
7 |
James Blackwell
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 390 | PB | |
8 |
Ivan Blazej
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 380 | PB | |
9 |
Reu Miles
Dinnaton SC
|
Dinnaton SC | 358 | PB | |
9 |
Alex Grenardo
Dartmoor DA
|
Dartmoor DA | 358 | ||
9 |
Ed Cork
Torridgeside SC
|
Torridgeside SC | 358 | ||
12 |
Ethan Tyers
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 353 | ||
13 |
James Klein
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 341 | PB | |
14 |
Aidan Keslake
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 332 | ||
15 |
Theo Elliott
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 293 | ||
16 |
Nathan McManus
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 285 | ||
17 |
Jake Phare
Honiton Swim Club
|
Honiton Swim Club | 248 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Abduljabar Adama
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 20 | ||
2 |
Alex D'Onofrio
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 17 | PB | |
3 |
Tain Phillips
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 16 | ||
4 |
Finley Molyneux
Okehampton SC
|
Okehampton SC | 15 | ||
5 |
Noah Thairs
Tiverton SC
|
Tiverton SC | 14 | PB | |
6 |
Lewis Gow
Tiverton SC
|
Tiverton SC | 13 | ||
7 |
Oliver Bennett
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 12 | ||
8 |
Daniel Sturt
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 11 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Abduljabar Adama
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 498 | ||
2 |
Alex D'Onofrio
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 434 | PB | |
3 |
Tain Phillips
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 338 | ||
4 |
Finley Molyneux
Okehampton SC
|
Okehampton SC | 311 | ||
5 |
Noah Thairs
Tiverton SC
|
Tiverton SC | 284 | PB | |
6 |
Lewis Gow
Tiverton SC
|
Tiverton SC | 270 | ||
7 |
Oliver Bennett
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 270 | ||
8 |
Daniel Sturt
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 261 | ||
9 |
Frankie Horton
Brixham Swim Club
|
Brixham Swim Club | 253 | ||
10 |
Cody Rice
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 246 | ||
11 |
Gethin Cowell
Paignton SC
|
Paignton SC | 228 | ||
12 |
Sam Warner
Devonport Royal Swimming Association
|
Devonport Royal Swimming Association | 223 | ||
– |
Cody Cole
Newton Abbot SC
|
Newton Abbot SC | – | ||
– |
Aiden Howes
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | NS | – | |
– |
Zak Herring-Green
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | NS | – | |
– |
Nathan Apps
Paignton SC
|
Paignton SC | NS | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Tom Marshall
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 20 | ||
2 |
Ted Chesworth
Barnstaple SC
|
Barnstaple SC | 17 | PB | |
3 |
Harry Allen
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 16 | ||
4 |
Jack McMeekin
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 15 | ||
5 |
Toby Nakamura-Drew
Dartmoor DA
|
Dartmoor DA | 14 | ||
6 |
Sebastian Grenardo
Dartmoor DA
|
Dartmoor DA | 13 | ||
7 |
Will Hamilton
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 12 | PB | |
– |
John Dyer
Brixham Swim Club
|
Brixham Swim Club | NS | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Tom Marshall
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 283 | ||
2 |
Harry Allen
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 276 | ||
3 |
Ted Chesworth
Barnstaple SC
|
Barnstaple SC | 263 | PB | |
4 |
Sebastian Grenardo
Dartmoor DA
|
Dartmoor DA | 242 | ||
5 |
Toby Nakamura-Drew
Dartmoor DA
|
Dartmoor DA | 234 | ||
6 |
Jack McMeekin
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | 222 | ||
7 |
Daniel Cheung
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 190 | ||
8 |
Will Hamilton
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 186 | PB | |
9 |
James Brinkworth
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 183 | ||
10 |
John Dyer
Brixham Swim Club
|
Brixham Swim Club | 182 | ||
11 |
Herbie Higham
Tavistock SC
|
Tavistock SC | 174 | ||
12 |
Rhys Greenfield
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 149 | ||
– |
Martin Eschle
Barnstaple SC
|
Barnstaple SC | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Freddie Partridge
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 20 | ||
2 |
Henry Allsop
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 17 | ||
3 |
Ethan Pollock
Barnstaple SC
|
Barnstaple SC | 16 | ||
4 |
Joshua Goodrum
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 15 | ||
5 |
Joseph Barnett
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 14 | ||
– |
Morgan Hall
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | NS | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Freddie Partridge
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 185 | ||
2 |
Henry Allsop
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 181 | ||
3 |
Ethan Pollock
Barnstaple SC
|
Barnstaple SC | 160 | ||
4 |
Joseph Barnett
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 149 | ||
5 |
Joshua Goodrum
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 145 | ||
6 |
Morgan Hall
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | 126 | ||
– |
James Biddick
Exeter City Swimming Club
|
Exeter City Swimming Club | – | ||
– |
Toby Braine
Mount Kelly Swimming
|
Mount Kelly Swimming | NS | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jake Williams
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 20 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jake Williams
Plymouth Leander SC
|
Plymouth Leander SC | 173 |