Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Brendan Burkett
Brazos Swim Team
|
Brazos Swim Team | 9 | +1.4% | PB | |
2 |
Angel Munoz
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 7 | -0.1% | ||
3 |
Jason Yang
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | 6 | – | PB | |
4 |
Lawrence Gomez
Southwestern Aquatics Team
|
Southwestern Aquatics Team | 5 | 0.0% | ||
5 |
James Wang
Swim Houston Aquatic Club
|
Swim Houston Aquatic Club | 4 | -4.3% | ||
6 |
Steven Balistreri
Sharks Swim Club
|
Sharks Swim Club | 3 | +6.9% | PB | |
7 |
Joshua Guice
Swim Houston Aquatic Club
|
Swim Houston Aquatic Club | 2 | +1.4% | PB | |
8 |
Jeremiah Broughton
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 1 | +2.7% | PB | |
9 |
Garvin Johnson
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +2.6% | PB | |
10 |
Marshall Hudson
Swim Houston Aquatic Club
|
Swim Houston Aquatic Club | – | +4.1% | PB | |
11 |
Hunter Nolen
Sharks Swim Club
|
Sharks Swim Club | – | +1.6% | PB | |
12 |
David Turner
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | -1.3% | ||
13 |
Ethan Goodnight
Space City Aquatic Team
|
Space City Aquatic Team | – | – | PB | |
14 |
Richard Kuzmenko
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | +0.1% | PB | |
15 |
Sandell Gray
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | -0.1% | ||
16 |
Michael Lee
Southwestern Aquatics Team
|
Southwestern Aquatics Team | – | +7.1% | PB | |
17 |
Rodene Corpuz-Roxas
Southwestern Aquatics Team
|
Southwestern Aquatics Team | – | +1.9% | PB | |
18 |
Jorge Martinez
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | -0.6% | ||
19 |
Spencer Meyers
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | – | +2.8% | PB | |
20 |
Coleton Coupland
Pacesetters Aquatic Club
|
Pacesetters Aquatic Club | – | +7.3% | PB | |
21 |
Solomon Marlin
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +0.9% | PB | |
22 |
Alex Orellana
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +1.7% | PB | |
23 |
Phoenix Tafoya
Brazos Swim Team
|
Brazos Swim Team | – | +2.4% | PB | |
24 |
Jesus Cardoza
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +3.9% | PB | |
25 |
Christopher Moreno
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +12.2% | PB | |
26 |
Haoxuan Huang
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +5.7% | PB | |
27 |
Lorenzo Diaz
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +1.5% | PB | |
28 |
Jesus Ocegueda
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
29 |
Luis Castillo
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | -0.4% | ||
30 |
Alexander Entchev
Life Time - Texas
|
Life Time - Texas | – | -0.2% | ||
31 |
Aidan Kainer
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | -8.5% | ||
32 |
Jack Williams
Space City Aquatic Team
|
Space City Aquatic Team | – | +1.7% | PB | |
33 |
Pedro Rodriguez
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | -0.1% | ||
34 |
Luis Martinez
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | -5.8% | ||
– |
Victor Paiva
Southwestern Aquatics Team
|
Southwestern Aquatics Team | NS | – | – | |
– |
Sergio Nino
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | NS | – | – | |
– |
Dylan Harrison
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | NS | – | – | |
– |
Joshua Andre Acebedo
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | NS | – | – | |
– |
Jonas Tuttle
Brazos Swim Team
|
Brazos Swim Team | NS | – | – |