Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomas LUDVIK
Lokomotiva Beroun
|
Lokomotiva Beroun | 687 | -1.4% | ||
2 |
David Ludvik
KPSP Kometa Brno
|
KPSP Kometa Brno | 620 | +0.5% | PB | |
2 |
Jan Sazovský
PK Nový Jičín
|
PK Nový Jičín | 620 | – | ||
4 |
Jakub LAHODA
SK Slavia Praha
|
SK Slavia Praha | 552 | – | ||
4 |
Richard Štulík
Plavecký klub Znojmo
|
Plavecký klub Znojmo | 549 | – | ||
5 |
Tomáš Juna
TJ Krnov, oddíl plavání
|
TJ Krnov, oddíl plavání | 539 | – | ||
6 |
Miroslav Soukup
Ústecká akademie plaveckých sportu
|
Ústecká akademie plaveckých sportu | 472 | – | ||
7 |
Tomáš Veškrna
Univerzita Brno
|
Univerzita Brno | 467 | – | ||
8 |
Matěj Koutný
PK Nový Jičín
|
PK Nový Jičín | 450 | – | ||
9 |
Martin Čech
Sportovní klub Policie Nymburk
|
Sportovní klub Policie Nymburk | 417 | – | ||
10 |
Adam Švaňhal
Plavecký klub Kuřim
|
Plavecký klub Kuřim | 416 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomas LUDVIK
Lokomotiva Beroun
|
Lokomotiva Beroun | 762 | +2.1% | PB | |
2 |
Miroslav Knedla
Plavecký klub Zlín
|
Plavecký klub Zlín | 715 | +0.7% | PB | |
3 |
Vojtech Matula
Ústecká akademie plaveckých sportu
|
Ústecká akademie plaveckých sportu | 693 | -0.5% | ||
4 |
David Ludvik
KPSP Kometa Brno
|
KPSP Kometa Brno | 672 | +2.7% | PB | |
5 |
Michal Judickij
Bohemians Praha
|
Bohemians Praha | 664 | -0.2% | ||
6 |
Filip Čajka
TJ Znojmo
|
TJ Znojmo | 635 | +1.3% | PB | |
7 |
Martin Růžička
PK Slávia VS Plzeň
|
PK Slávia VS Plzeň | 594 | +0.1% | PB | |
8 |
Milan Semera
Klub plaveckych sportů Ostrava
|
Klub plaveckych sportů Ostrava | 592 | -1.6% | ||
9 |
Jan Sazovský
PK Nový Jičín
|
PK Nový Jičín | 527 | -5.5% | ||
10 |
Adam Jiříkovský
Plavecký klub Zlín
|
Plavecký klub Zlín | 478 | -7.9% |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtech Matula
Ústecká akademie plaveckých sportu
|
Ústecká akademie plaveckých sportu | 703 | ||
2 |
Michal Judickij
Bohemians Praha
|
Bohemians Praha | 668 | ||
3 |
Filip Čajka
TJ Znojmo
|
TJ Znojmo | 610 | ||
4 |
Martin Růžička
PK Slávia VS Plzeň
|
PK Slávia VS Plzeň | 593 | ||
5 |
Karel Kaska
TJ Slávie Chomutov
|
TJ Slávie Chomutov | 574 | ||
6 |
Jakub Beca
Ústecká akademie plaveckých sportu
|
Ústecká akademie plaveckých sportu | 572 | ||
7 |
Jan Zástava
Plavecký klub Písek
|
Plavecký klub Písek | 567 | ||
8 |
Maxim Havlena
SC PA Pardubice
|
SC PA Pardubice | 526 | ||
9 |
Adrian Sochor
PK Nový Jičín
|
PK Nový Jičín | 492 | ||
10 |
Tomáš Prantl
PK Slávia VS Plzeň
|
PK Slávia VS Plzeň | 491 | ||
11 |
Marek Halama
SK UP Olomouc
|
SK UP Olomouc | 477 | PB | |
12 |
Daniel Gögh
KPSP Kometa Brno
|
KPSP Kometa Brno | 467 | ||
13 |
Jakub Pasler
TJ Loko UP GROUP Trutnov
|
TJ Loko UP GROUP Trutnov | 461 | ||
14 |
Filip Patlevič
PARDUBICE
|
PARDUBICE | 446 | ||
15 |
Václav Petras
Akron Sports Club
|
Akron Sports Club | 436 |