Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Archer Parkin
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 20 | – | ||
2 |
Sam Ryf
Berlin Barracudas
|
Berlin Barracudas | 17 | +3.2% | PB | |
3 |
Justin Liang
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 16 | +1.0% | PB | |
4 |
Kyle Zerbel
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | 15 | +4.4% | PB | |
5 |
Parker Sonnabend
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 14 | +3.9% | PB | |
6 |
Liam Flatley
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 13 | +0.6% | PB | |
7 |
Adam Fisher
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 12 | +9.3% | PB | |
8 |
Brock Jeffers
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | 11 | +9.6% | PB | |
9 |
Caleb Blischke
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 9 | +6.5% | PB | |
10 |
Issac Casey-Hrenak
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 7 | – | ||
11 |
BEN Ramminger
DFAC
|
DFAC | 6 | – | ||
12 |
Adam Braunschweig
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 5 | -1.5% | ||
13 |
Nick Schuster
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 4 | -1.2% | ||
14 |
Nolan Scanlan
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 3 | +1.9% | PB | |
15 |
Seth Johnson
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 2 | – | ||
16 |
Ziyad Saleem
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 1 | +5.0% | PB | |
17 |
Charles Smith
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | -0.7% | ||
18 |
Grant Corbin
Fond du Lac Swim Club
|
Fond du Lac Swim Club | – | +6.9% | PB | |
19 |
Andrew Hall
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | – | +5.4% | PB | |
20 |
Alexander Randall
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | – | ||
21 |
Nicholas Elwing
Fond du Lac Swim Club
|
Fond du Lac Swim Club | – | – | ||
22 |
Ben Westfahl
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | – | +1.0% | PB | |
23 |
Garrett McKinnon
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | +3.3% | PB | |
24 |
Nathan Gupton
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -3.7% | ||
25 |
Michael Conn
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
26 |
Ido Korabelnikov
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -4.3% | ||
27 |
Ethan Coons
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
– |
Jacob Trask
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | – | ||
– |
Michael Scripp
Green Bay Y
|
Green Bay Y | – | – | ||
– |
Riley Komp
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | – | – |