Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Damian Mullen
Waterborn Swim Club
|
Waterborn Swim Club | 14 | ||
2 |
Josh Goldberg
Haupt Swimming Club
|
Haupt Swimming Club | 11 | ||
3 |
Nic Merwe
Pretoria Aqua Adrenaline
|
Pretoria Aqua Adrenaline | 9 | ||
4 |
Ivan Beukes
Florida Swimming Club South Africa
|
Florida Swimming Club South Africa | 7 | ||
5 |
Matthew Edwards
St Andrew's Dragons
|
St Andrew's Dragons | 6 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Alexander Krastanov
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | 14 | ||
2 |
Righardt Labuschagne
Champion
|
Champion | 11 | ||
3 |
Josh Nel
St Andrew's Dragons
|
St Andrew's Dragons | 9 | PB | |
4 |
Rogan Shepherd
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | 7 | PB | |
5 |
Thomas Woodhead
Perfect Stroke Swimming Club
|
Perfect Stroke Swimming Club | 6 | PB | |
6 |
Kyle Letley
Edenvale Stingrays
|
Edenvale Stingrays | 5 |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matthew Falconer
St Andrew's Dragons
|
St Andrew's Dragons | 14 | – | PB | |
2 |
Blake Godfrey
Florida Swimming Club South Africa
|
Florida Swimming Club South Africa | 10 | – | ||
2 |
Jaiden Staines
Boksburg Aquatics
|
Boksburg Aquatics | 10 | +1.0% | SB | |
4 |
Kellin Roos
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | 7 | – | PB | |
5 |
Alan Ngugi
Waterborn Swim Club
|
Waterborn Swim Club | 6 | – | PB | |
6 |
Trent Dickson
Unique Swimming Club
|
Unique Swimming Club | 5 | – | ||
7 |
Mpilo Mbuntshu
Mandeville Dolphins
|
Mandeville Dolphins | 4 | – | PB | |
8 |
Kabelo Zwane
Mandeville Dolphins
|
Mandeville Dolphins | 3 | – | PB | |
1 |
Elgin Gardner
Mandeville Dolphins
|
Mandeville Dolphins | 14 | – | ||
– |
Brice Ague
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | ||
– |
Kobe Ndebele
Haupt Swimming Club
|
Haupt Swimming Club | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kian Keylock
Boksburg Aquatics
|
Boksburg Aquatics | 14 | +2.2% | PB | |
2 |
Matthew de Gouveia
Perfect Stroke Swimming Club
|
Perfect Stroke Swimming Club | 11 | – | PB | |
3 |
Kinnae Lindeque
Waterborn Swim Club
|
Waterborn Swim Club | 9 | – | PB | |
4 |
Jamie Allamby
Doreys Swim Club
|
Doreys Swim Club | 7 | – | PB | |
5 |
Cameron Thompson
Crusaders
|
Crusaders | 6 | – | PB | |
6 |
Ty Manson
St Andrew's Dragons
|
St Andrew's Dragons | 5 | – | PB | |
7 |
Joshua Muller
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | 4 | – | PB | |
8 |
Jarden Eaton
Crusaders
|
Crusaders | 3 | – | PB | |
9 |
Tambai Dutiro
Esp Kempton Park
|
Esp Kempton Park | 2 | – | PB | |
10 |
Dylan Howes
Swim1st
|
Swim1st | 1 | – | PB | |
11 |
Scott Cloete
Linrand Swimming Club
|
Linrand Swimming Club | – | – | PB | |
12 |
Kai Oellermann
Crusaders
|
Crusaders | – | – | PB | |
12 |
Ethan Lourens
Elite Swimming Club (RSA)
|
Elite Swimming Club (RSA) | – | – | PB | |
14 |
Joshua Gebhardt
Sandton Seals
|
Sandton Seals | – | – | PB | |
15 |
Jaun-Taylor Gouws
Elite Swimming Club (RSA)
|
Elite Swimming Club (RSA) | – | – | PB | |
16 |
Ranga Shoshore
Crusaders
|
Crusaders | – | – | PB | |
17 |
Matthew Fry
Old Edwardians Swimming Club
|
Old Edwardians Swimming Club | – | – | ||
18 |
Shaun Thomas
Crusaders
|
Crusaders | – | – | PB | |
19 |
Jaden Ferris
Doreys Swim Club
|
Doreys Swim Club | – | – | ||
20 |
Nick Goddard
Mandeville Dolphins
|
Mandeville Dolphins | – | – | ||
21 |
Ben Butros
Southern Dolphins Aquatics
|
Southern Dolphins Aquatics | – | – | ||
22 |
Arthur Lesch
Doreys Swim Club
|
Doreys Swim Club | – | – | ||
23 |
Rocco Gnudi
Old Edwardians Swimming Club
|
Old Edwardians Swimming Club | – | – | ||
24 |
Luke Sile
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | PB | |
25 |
Thokozana Gininda
Mandeville Dolphins
|
Mandeville Dolphins | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matt Caldwell
St Andrew's Dragons
|
St Andrew's Dragons | 14 | – | PB | |
2 |
Luke Berry
Southern Dolphins Aquatics
|
Southern Dolphins Aquatics | 11 | +4.3% | PB | |
3 |
Eric Huang
Mandeville Dolphins
|
Mandeville Dolphins | 9 | – | PB | |
4 |
Dawid Wiggett
Linrand Swimming Club
|
Linrand Swimming Club | 7 | – | PB | |
5 |
Aiden Godfrey
Florida Swimming Club South Africa
|
Florida Swimming Club South Africa | 6 | – | ||
6 |
Cole Fortune
Sandton Seals
|
Sandton Seals | 5 | – | PB | |
7 |
Shane Feinberg
Haupt Swimming Club
|
Haupt Swimming Club | 4 | – | PB | |
8 |
Matt O'Connor
Waterborn Swim Club
|
Waterborn Swim Club | 3 | – | ||
9 |
Adriaan Mostert
Waterborn Swim Club
|
Waterborn Swim Club | 2 | – | PB | |
10 |
Kieran Rolfe
Waterborn Swim Club
|
Waterborn Swim Club | 1 | – | ||
11 |
Mohammed Mossa
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | ||
12 |
Haytham Phillips
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | ||
13 |
Oliver Da Costa
Aqua Athlete
|
Aqua Athlete | – | – | PB | |
14 |
Taye Padayachee
Crusaders
|
Crusaders | – | – | ||
15 |
Alan Venables
Crusaders
|
Crusaders | – | – | ||
16 |
Brennan De Lange
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | PB | |
17 |
Mwendwa Leshoai
Reflections
|
Reflections | – | – | ||
18 |
Renato Gomes
Crusaders
|
Crusaders | – | – | ||
– |
Akhil Odhav
Atlantis Swimming Club
|
Atlantis Swimming Club | NS | – | – | |
– |
Joshua Lensink
Doreys Swim Club
|
Doreys Swim Club | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ting Deng
Mandeville Dolphins
|
Mandeville Dolphins | 14 | – | PB | |
2 |
Nicholas Fry
Waterborn Swim Club
|
Waterborn Swim Club | 11 | – | ||
3 |
Ethan Engelke
Florida Swimming Club South Africa
|
Florida Swimming Club South Africa | 9 | – | PB | |
4 |
Michael van Heerden
Mandeville Dolphins
|
Mandeville Dolphins | 7 | – | PB | |
5 |
Brett De waldon-holmes
Boksburg Aquatics
|
Boksburg Aquatics | 6 | +6.7% | PB | |
6 |
Brogan Jones
Boksburg Aquatics
|
Boksburg Aquatics | 5 | +2.0% | PB | |
7 |
Clayton Kassebaum
Linrand Swimming Club
|
Linrand Swimming Club | 4 | – | PB | |
8 |
Calder Millington
Boksburg Aquatics
|
Boksburg Aquatics | 3 | +6.3% | PB | |
9 |
Connor Mitchell
Waterborn Swim Club
|
Waterborn Swim Club | 2 | – | ||
10 |
Liam Searle
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | 1 | – | ||
11 |
Aiden Nel
Potchefstroom Swimming Club
|
Potchefstroom Swimming Club | – | – | ||
12 |
Sean Erasmus
Crusaders
|
Crusaders | – | – | PB | |
13 |
Chris De Beer
Waterborn Swim Club
|
Waterborn Swim Club | – | – | PB | |
14 |
Shane Ramsay
Boksburg Aquatics
|
Boksburg Aquatics | – | – | PB | |
15 |
Soham Lala
Atlantis Swimming Club
|
Atlantis Swimming Club | – | – | PB | |
16 |
Kai Ito
Tuks
|
Tuks | – | – | ||
17 |
Austin Mutooni
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | PB | |
18 |
Janco Steenekamp
Florida Swimming Club South Africa
|
Florida Swimming Club South Africa | – | – | ||
19 |
Rhys Vos
Elite Swimming Club (RSA)
|
Elite Swimming Club (RSA) | – | – | PB | |
20 |
Luke Fellner
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | PB | |
21 |
Michael Rainbird
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | ||
22 |
Reece Chaplin
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | ||
23 |
Ethan Mazor
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | ||
24 |
Kaiden Beattie
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | PB | |
25 |
Jake Berry
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | PB | |
26 |
Joshua Bosch
Crusaders
|
Crusaders | – | – | ||
27 |
Cole Roodt
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | ||
28 |
Connor Thomas
Waterborn Swim Club
|
Waterborn Swim Club | – | – | ||
29 |
Gitau Waithiru
Electric Eels Swimming Club
|
Electric Eels Swimming Club | – | – | PB | |
30 |
Luke Brown
Elite Swimming Club (RSA)
|
Elite Swimming Club (RSA) | – | – | ||
– |
Matthew Prevett
Tuks
|
Tuks | NS | – | – |