Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HLOBEN
TJ Znojmo
|
TJ Znojmo | 818 | – | ||
2 |
Tomas Peciar
SK Delfín Nitra
|
SK Delfín Nitra | 796 | +1.0% | PB | |
3 |
David Koutny
PK Nový Jičín
|
PK Nový Jičín | 758 | – | ||
4 |
Filip Čajka
TJ Znojmo
|
TJ Znojmo | 668 | – | ||
5 |
Kristián Obert
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 644 | – | PB | |
6 |
Lukáš Kunic
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 617 | -0.5% | ||
7 |
Samuel Košťál
J-T Sport Team Bratislava
|
J-T Sport Team Bratislava | 599 | – | ||
8 |
Andrej Vonyik
XBS swimming
|
XBS swimming | 569 | – | ||
9 |
Filip Polak
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 552 | +0.1% | PB | |
10 |
Filip Holba
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 540 | – | ||
11 |
Patrik Tapusik
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 537 | +0.9% | PB | |
12 |
Matej Martinovič
J-T Sport Team Bratislava
|
J-T Sport Team Bratislava | 536 | – | ||
13 |
Michal Uhlik
PK STU Trnava
|
PK STU Trnava | 530 | – | ||
14 |
Samuel Čekan
SKP Košice
|
SKP Košice | 524 | – | PB | |
15 |
Lukáš Adámek
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 514 | -0.2% | ||
16 |
Šimon Vaško
SKP Košice
|
SKP Košice | 491 | -0.6% | ||
17 |
Oliver Švec
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 463 | – | ||
18 |
Erik Beňo
PK STU Trnava
|
PK STU Trnava | 442 | – | ||
19 |
Richard Áron
SKP Košice
|
SKP Košice | 417 | – | ||
20 |
Peter Komka
DSC Prešov
|
DSC Prešov | 411 | – | ||
21 |
Denis Šimčák
SKP Košice
|
SKP Košice | 406 | +6.0% | PB | |
22 |
Richard Janček
KP Aquacity Poprad
|
KP Aquacity Poprad | 372 | – | ||
23 |
Jakub Nagy
SKP Košice
|
SKP Košice | 358 | – | ||
24 |
Alexander Xavier Farkaš
PK Azeta
|
PK Azeta | 290 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David Koutny
PK Nový Jičín
|
PK Nový Jičín | 758 | – | ||
2 |
Filip Čajka
TJ Znojmo
|
TJ Znojmo | 668 | – | ||
3 |
Lukáš Kunic
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 617 | -0.5% | ||
4 |
Filip Polak
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 552 | +0.1% | PB | |
5 |
Michal Uhlik
PK STU Trnava
|
PK STU Trnava | 530 | – | ||
6 |
Samuel Čekan
SKP Košice
|
SKP Košice | 524 | – | PB | |
7 |
Peter Komka
DSC Prešov
|
DSC Prešov | 411 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristián Obert
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 644 | – | PB | |
2 |
Samuel Košťál
J-T Sport Team Bratislava
|
J-T Sport Team Bratislava | 599 | – | ||
3 |
Andrej Vonyik
XBS swimming
|
XBS swimming | 569 | – | ||
4 |
Patrik Tapusik
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 537 | +0.9% | PB | |
5 |
Matej Martinovič
J-T Sport Team Bratislava
|
J-T Sport Team Bratislava | 536 | – | ||
6 |
Lukáš Adámek
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 514 | -0.2% | ||
7 |
Šimon Vaško
SKP Košice
|
SKP Košice | 491 | -0.6% | ||
8 |
Oliver Švec
ŠPK Kúpele Piešťany
|
ŠPK Kúpele Piešťany | 463 | – | ||
9 |
Richard Áron
SKP Košice
|
SKP Košice | 417 | – | ||
10 |
Denis Šimčák
SKP Košice
|
SKP Košice | 406 | +6.0% | PB | |
11 |
Richard Janček
KP Aquacity Poprad
|
KP Aquacity Poprad | 372 | – | ||
12 |
Jakub Nagy
SKP Košice
|
SKP Košice | 358 | – | ||
13 |
Alexander Xavier Farkaš
PK Azeta
|
PK Azeta | 290 | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Gajdoš
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 154 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Simon Straka
J-T Sport Team Bratislava
|
J-T Sport Team Bratislava | 320 | ||
2 |
Nikolas Zvozil
PIRANA Sport Club
|
PIRANA Sport Club | 277 | ||
3 |
Jakub Mojžíš
PK Pezinok
|
PK Pezinok | 265 | ||
4 |
Maxim Feník
PK TENAX Žilina
|
PK TENAX Žilina | 139 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Timotej Vanček
PK Azeta
|
PK Azeta | 154 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip Gero
PK Azeta
|
PK Azeta | 260 | ||
2 |
Dominik Vojtko
PK Azeta
|
PK Azeta | 232 | ||
3 |
Marek Židek
PK TENAX Žilina
|
PK TENAX Žilina | 106 | ||
4 |
Daniel Jamriška
PK TENAX Žilina
|
PK TENAX Žilina | 101 |