Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Ryan O'Donnell
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 24 | PB | |
2 |
Cole Bateman
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club | 21 | ||
3 |
Josh Jordan
Rapid City Racers
|
Rapid City Racers | 20 | PB | |
4 |
Jesse Stipek
Wisconsin Aquatics
|
Wisconsin Aquatics | 19 | ||
5 |
Sean Mathews
Northwestern - Summer/Club
|
Northwestern - Summer/Club | 18 | ||
6 |
Nick Hasemann
Bartlett Electrix Swim team
|
Bartlett Electrix Swim team | 17 | ||
7 |
Austin Byrd
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 16 | ||
8 |
Alex Walton
Iowa City Eels Swim Club
|
Iowa City Eels Swim Club | 15 | PB | |
9 |
Austin Cox
Wisconsin Aquatics
|
Wisconsin Aquatics | 14 | PB | |
10 |
Kevin Quinn
Wildkit Swimming Organization
|
Wildkit Swimming Organization | 13 | PB |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
11 |
Seth Lane
Fox Valley Swim Team
|
Fox Valley Swim Team | 11 | PB | |
12 |
Matthew Conway
Blue Devil Swim Club
|
Blue Devil Swim Club | 9 | PB | |
13 |
Matthew Boyd
River Cities Aquatics
|
River Cities Aquatics | 8 | PB | |
14 |
Matthew Heise
Unattached
|
Unattached | 7 | PB | |
15 |
Brian Poon
Phoenix Swimming
|
Phoenix Swimming | 6 | PB | |
16 |
Payton Sorenson
Mesa Aquatics
|
Mesa Aquatics | 5 | ||
17 |
Kyle Patnode
Tops YMCA (The Oak Park Swimmers)
|
Tops YMCA (The Oak Park Swimmers) | 4 | PB | |
18 |
Ricky Perez
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 3 | ||
19 |
Tyler Guttmacher
Mesa Aquatics
|
Mesa Aquatics | 2 | PB | |
20 |
Connor Clements
Black Hawk
|
Black Hawk | 1 | PB |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
21 |
Mark McGlaughlin
Iowa Flyers Swim Club
|
Iowa Flyers Swim Club | 608 | PB | |
22 |
Nikita Dolin
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | 595 | PB | |
23 |
Aaron Helander
Sterling Stingrays Swim Club
|
Sterling Stingrays Swim Club | 580 | ||
24 |
Mike Rouleau
New Hope Crystal Plymouth Swim Club
|
New Hope Crystal Plymouth Swim Club | 565 | PB | |
25 |
Mitchell Paull
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 561 | ||
26 |
Alex McLain
Pierre Swim Team
|
Pierre Swim Team | 556 | PB | |
27 |
Brenden Bolman
RISE Aquatic Club
|
RISE Aquatic Club | 539 | ||
28 |
James Grant
Colorado Springs
|
Colorado Springs | 530 | ||
29 |
Jonathan Stone
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 529 | PB | |
30 |
Cal Rohde
Peddie Aquatic Association
|
Peddie Aquatic Association | 523 | PB |