Name | Time | |||
---|---|---|---|---|
1 |
Isaiah AULD
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club |
Name | Time | |||
---|---|---|---|---|
1 |
Natithorn Anusornpanich
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club | ||
2 |
Zach Jacobs
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club | ||
3 |
Mason Nader
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club |
Name | Time | |||
---|---|---|---|---|
1 |
Dalton Sawyer
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club | ||
2 |
Kade Ross
SAC Swim
|
SAC Swim | ||
3 |
Tegan Guerry
Amarillo Swim Team
|
Amarillo Swim Team | ||
4 |
Travis Murphy
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club | ||
– |
Mason Scott
King Marlin Swim
|
King Marlin Swim | NS | |
– |
Brady Flowers
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club | ||
– |
Abhijitkumar Jayasekar
King Marlin Swim
|
King Marlin Swim | NS |
Name | Time | |||
---|---|---|---|---|
1 |
Jason Hull
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club | ||
2 |
Caleb Cumpton
Life Time Oklahoma
|
Life Time Oklahoma | ||
3 |
Kort Nicholson
Sooner Swim Club
|
Sooner Swim Club | ||
– |
Cooper Hickman
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club | NS |
Name | Time | |||
---|---|---|---|---|
1 |
Braden Nieves
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club | ||
2 |
Andrew Zhang
Sooner Swim Club
|
Sooner Swim Club | ||
3 |
Haadi Haider
Sooner Swim Club
|
Sooner Swim Club |
Name | Time | |||
---|---|---|---|---|
1 |
Alexander Pruden
King Marlin Swim
|
King Marlin Swim | ||
2 |
Hunter Creecy
Swim Nation Aquatics Program
|
Swim Nation Aquatics Program | ||
3 |
Owen Jeantrout
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club | ||
4 |
Khalid Umer
Sooner Swim Club
|
Sooner Swim Club | ||
5 |
Nathan Herzog
American Energy
|
American Energy | ||
6 |
Max Short
Sooner Swim Club
|
Sooner Swim Club | ||
– |
Jackson Collins
Greater Ada Swim Club
|
Greater Ada Swim Club |
Name | Time | |||
---|---|---|---|---|
1 |
Wesley Smith
King Marlin Swim
|
King Marlin Swim | ||
2 |
Landon Gilmore
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club | PB | |
3 |
Trevor Flynt
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club | PB | |
4 |
Cade Tyszko
American Energy
|
American Energy | PB | |
5 |
Bradley Carlson
Unattached
|
Unattached | ||
6 |
Easton Pierce
Sooner Swim Club
|
Sooner Swim Club |
Name | Time | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Cohen White
Swim Nation Aquatics Program
|
Swim Nation Aquatics Program | – | PB | |
2 |
Maverick Holcomb
Greater Ada Swim Club
|
Greater Ada Swim Club | +6.7% | PB | |
3 |
Noah Hirshey
Conroe Area Team Swimmers
|
Conroe Area Team Swimmers | – | PB | |
3 |
Ryan Harms
Bison Aquatic Club
|
Bison Aquatic Club | +11.9% | PB | |
5 |
Kenji Cortes
Wichita Falls Elite Swim Team
|
Wichita Falls Elite Swim Team | – | PB | |
6 |
Jack Pukaite
King Marlin Swim
|
King Marlin Swim | – | ||
7 |
Mason Carlson
Unattached
|
Unattached | – | ||
8 |
Clyde Peterson
Tahlequah Stingrays
|
Tahlequah Stingrays | – | ||
8 |
Zachary Land
American Energy
|
American Energy | – | ||
– |
Charlie Pierce
Aquatic Club of Enid
|
Aquatic Club of Enid | NS | – |