Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pete Krusinski
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | 9 | – | ||
2 |
Brandon Stoia
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | 7 | – | ||
3 |
Zach Toothman
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | 6 | – | ||
4 |
Denis Gorbachev
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | 5 | – | ||
5 |
Aidan Florio
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | 4 | – | ||
6 |
Ryan Ehlers
Canton City Swimming
|
Canton City Swimming | 3 | – | ||
7 |
Dominick Bottoni
Medina Recreation Swim Team
|
Medina Recreation Swim Team | 2 | – | ||
8 |
Teddy Murphey
Peninsula Wave Riders Swimming
|
Peninsula Wave Riders Swimming | 1 | – | ||
9 |
Luca Aldewereld
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | – | ||
10 |
Will Moses
Lakeshore Swim Club
|
Lakeshore Swim Club | – | – | ||
11 |
James Huff
Blazing Barracudas
|
Blazing Barracudas | – | – | PB | |
12 |
Kyle Gluck
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | – | – | PB | |
13 |
Charlie Murlin
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
14 |
Vittorio Cappabianca
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | – | ||
15 |
TJ Bragg
Canton City Swimming
|
Canton City Swimming | – | – | ||
16 |
Kevin Heyd
Amherst Aquatic Club
|
Amherst Aquatic Club | – | – | ||
17 |
Vince Elmore
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
18 |
Jack Johannessen
Blazing Barracudas
|
Blazing Barracudas | – | -0.3% | ||
19 |
Sam Hessler
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | – | – | ||
20 |
Davis Pickett
Firestone Akron
|
Firestone Akron | – | – | ||
21 |
Mason Hewko
Lakeshore Swim Club
|
Lakeshore Swim Club | – | – | ||
22 |
Joe Krosky
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | – | – | PB | |
23 |
Connor Van Voorhis
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | – | ||
24 |
Jack Surtman
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | – | – | ||
25 |
Srujan Jaladi
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | – | – | ||
26 |
Ty Watson
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | ||
27 |
Joel Conrad
Unattached
|
Unattached | – | -1.8% | ||
27 |
Jack Malnar
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | – | – | ||
29 |
Deniz Gocmen
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
30 |
Madan Morris
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | ||
31 |
Keith Turnbull
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA
|
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA | – | – | ||
32 |
Michael Butler
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | ||
33 |
Henry Tavens
Blazing Barracudas
|
Blazing Barracudas | – | – | ||
34 |
Christian Ferrante
Canton City Swimming
|
Canton City Swimming | – | – | ||
35 |
Aiden Morris
Lakeshore Swim Club
|
Lakeshore Swim Club | – | – | ||
36 |
Luca Hokaj
Peninsula Wave Riders Swimming
|
Peninsula Wave Riders Swimming | – | +0.1% | SB | |
37 |
Brennen Bittner
Cleveland Elite Aquatics
|
Cleveland Elite Aquatics | – | – | ||
38 |
Vincent Aldewereld
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | – | PB | |
39 |
Cole Frisby
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | ||
40 |
Joey Mausser
Cleveland Elite Aquatics
|
Cleveland Elite Aquatics | – | – | PB | |
41 |
Simon Bopple
Shaker Sharks
|
Shaker Sharks | – | – | PB | |
42 |
Thomas Schweikert
Green YMCA Barracudas
|
Green YMCA Barracudas | – | – | ||
43 |
Declan Brady
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | – | – | PB | |
44 |
Logan Campbell
Green YMCA Barracudas
|
Green YMCA Barracudas | – | – | ||
45 |
Samuel Grube
Shaker Sharks
|
Shaker Sharks | – | – | PB | |
46 |
Dewey Black
Unattached
|
Unattached | – | – | PB |