Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nick Garnett
Meade County
|
Meade County | SR | 20 | +5.1% | PB | |
2 |
Ahmad Banihani
Elizabethtown
|
Elizabethtown | SO | 17 | -1.0% | ||
3 |
Luke Rich
Adair Co
|
Adair Co | 7 | 16 | +2.1% | PB | |
4 |
Micah Lauer
Taylor County
|
Taylor County | SR | 15 | – | PB | |
5 |
Parker Skidmore
Somerset
|
Somerset | SR | 14 | – | ||
6 |
Tanner Medley
Meade County
|
Meade County | – | 13 | – | PB | |
7 |
Jace Williams
John Hardin
|
John Hardin | SR | 12 | – | ||
8 |
Wil Knight
Marion County
|
Marion County | FR | 11 | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Kyle Smith
Meade County
|
Meade County | – | 9 | +1.3% | PB | |
10 |
Gavin Johnson
Campbellsville
|
Campbellsville | – | 7 | – | PB | |
11 |
Conor O'Neill
Nelson County
|
Nelson County | – | 6 | +3.5% | PB | |
12 |
Jaxson McAlpin
Pulaski County
|
Pulaski County | – | 5 | – | ||
13 |
Baker Forsee
Bethlehem
|
Bethlehem | – | 4 | -2.3% | ||
14 |
Marvin Villela
Russell County
|
Russell County | – | 3 | – | ||
15 |
Jonathan Brown
North Hardin
|
North Hardin | – | 2 | – | ||
– |
Colton Breunig
Elizabethtown
|
Elizabethtown | JR | NS | – | – |
Name | Time | NISCA | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nick Garnett
Meade County
|
Meade County | SR | 103 | +4.1% | PB | |
2 |
Ahmad Banihani
Elizabethtown
|
Elizabethtown | SO | 86 | -3.1% | ||
3 |
Luke Rich
Adair Co
|
Adair Co | 7 | 85 | +1.3% | PB | |
4 |
Parker Skidmore
Somerset
|
Somerset | SR | 79 | – | ||
5 |
Micah Lauer
Taylor County
|
Taylor County | SR | 79 | – | PB | |
6 |
Tanner Medley
Meade County
|
Meade County | – | 67 | – | PB | |
7 |
Jace Williams
John Hardin
|
John Hardin | SR | 65 | – | ||
8 |
Wil Knight
Marion County
|
Marion County | FR | 52 | – | PB | |
9 |
Kyle Smith
Meade County
|
Meade County | – | 52 | -2.2% | ||
10 |
Gavin Johnson
Campbellsville
|
Campbellsville | – | 48 | – | PB | |
11 |
Conor O'Neill
Nelson County
|
Nelson County | – | 36 | +5.7% | PB | |
12 |
Jaxson McAlpin
Pulaski County
|
Pulaski County | – | 28 | – | PB | |
13 |
Baker Forsee
Bethlehem
|
Bethlehem | – | 10 | -1.2% | ||
14 |
Marvin Villela
Russell County
|
Russell County | – | 4 | – | ||
15 |
Jonathan Brown
North Hardin
|
North Hardin | – | – | – | ||
16 |
Colton Breunig
Elizabethtown
|
Elizabethtown | JR | – | – | ||
17 |
Ryan Coffey
Russell County
|
Russell County | – | – | – | ||
18 |
Skeat Carter
Adair Co
|
Adair Co | – | – | – | ||
19 |
Lance Logan
Elizabethtown
|
Elizabethtown | – | – | +5.7% | PB | |
20 |
Brycen Jones
Southwestern
|
Southwestern | – | – | – | PB | |
21 |
Austin Phelps
Taylor County
|
Taylor County | – | – | – | PB |