Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hudson McDaniel
Ashland-OH
|
Ashland-OH | 20 | – | PB | |
2 |
Majester Abdul-Jalil
Kanawha-WV
|
Kanawha-WV | 17 | +1.6% | PB | |
3 |
Michael Lewis
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | 16 | – | ||
4 |
Vinnie Wolfram
CFY Swimming
|
CFY Swimming | 15 | – | ||
5 |
Max Threlkeld
Birmingham Blue Dolphins
|
Birmingham Blue Dolphins | 14 | – | PB | |
6 |
Noah Curl
Lima Ohio YMCA
|
Lima Ohio YMCA | 13 | – | ||
7 |
Dominic Poletta
Green YMCA Barracudas
|
Green YMCA Barracudas | 12 | – | PB | |
8 |
Aaron Esparza
Saginaw YMCA
|
Saginaw YMCA | 11 | – | ||
9 |
Nate Mullens
North Canton Community YMCA
|
North Canton Community YMCA | 9 | – | ||
10 |
Wesley Ruedebusch
AMFY Waves Swim Team
|
AMFY Waves Swim Team | 7 | – | ||
11 |
Jon Scheer
Rapid Area YMCA
|
Rapid Area YMCA | 6 | – | ||
12 |
Zack Gbur
Hilliard YMCA
|
Hilliard YMCA | 5 | – | PB | |
13 |
Mitchell Nottage
Columbus North YMCA
|
Columbus North YMCA | 4 | +1.5% | PB | |
14 |
Cooper Prue
Flint Falcons
|
Flint Falcons | 3 | – | PB | |
15 |
Justin Parrett
Kleptz-OH
|
Kleptz-OH | 2 | – | ||
16 |
Andrew Rohweder
Green YMCA Barracudas
|
Green YMCA Barracudas | 1 | -1.8% | ||
17 |
Max Mlincek
Vermilion Family YMCA
|
Vermilion Family YMCA | – | – | PB | |
18 |
Jonathan Hansen
Flint Falcons
|
Flint Falcons | – | – | ||
19 |
Matthew Rach
Michiana YMCA
|
Michiana YMCA | – | – | PB | |
19 |
Eric Filby
Toledo
|
Toledo | – | – | ||
21 |
Ed Lewis
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | – | +1.8% | PB | |
22 |
Trent Nguyen
Hilliard YMCA
|
Hilliard YMCA | – | – | PB | |
22 |
Patrick Tolotti
Tuscarawas County YMCA
|
Tuscarawas County YMCA | – | – | ||
24 |
Jeremiah Vannest
Gahanna YMCA Gators
|
Gahanna YMCA Gators | – | – | PB | |
25 |
Michael Racke
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | – | PB | |
26 |
Blake Fry
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | – | -0.9% | ||
27 |
William Jones
Hilliard YMCA
|
Hilliard YMCA | – | – | ||
28 |
Matthew Wilson
Rapid Area YMCA
|
Rapid Area YMCA | – | – | ||
29 |
Dakota Weinman
Rapid Area YMCA
|
Rapid Area YMCA | – | – | ||
30 |
Matthew Xin
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | +0.6% | SB | |
31 |
Simon Lumley
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA
|
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA | – | +3.5% | PB | |
32 |
David Schmall
Farmington Family YMCA
|
Farmington Family YMCA | – | – | PB | |
33 |
Evan Zmuda
Galion Community Center YMCA
|
Galion Community Center YMCA | – | -1.0% | ||
34 |
Ezekiel Fulton
Miami County Ohio YMCA
|
Miami County Ohio YMCA | – | – | PB | |
35 |
Anthony Phan
Cole YMCA Bluefins
|
Cole YMCA Bluefins | – | – | PB | |
36 |
Ian Darras
AMFY Waves Swim Team
|
AMFY Waves Swim Team | – | – | ||
– |
George Melikian
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | NS | – | – | |
– |
Cameron Penn
Kanawha-WV
|
Kanawha-WV | NS | – | – | |
– |
Kazuya Iwatsu
Rapid Area YMCA
|
Rapid Area YMCA | – | – |