Swimcloud
Southern Coast Conference Championship
LBCC logo
Long Beach, CA
  • Points scored
  • Avg. performance
    485.9
  • Personal best
  • Season best

Top swims

More
Name Event Time
1 Daniel Furmanov 100 Y Free 48.66
2 Daniel Furmanov 100 Y Free 48.91
3 Sasa Branisavljevic 200 Y Free 1:49.73
4 Sasa Branisavljevic 100 Y Free 49.07
5 Sasa Branisavljevic 100 Y Free 49.29
6 Sasa Branisavljevic 50 Y Free 22.35
7 Sasa Branisavljevic 200 Y Free 1:50.72
8 Kenji Miyahara 200 Y Fly 2:01.10
9 Sasa Branisavljevic 50 Y Free 22.58
10 Kenji Miyahara 500 Y Free 5:03.95

Relays

Name Event Time
1 Long Beach City 200 Y Free Relay
2 Long Beach City 800 Y Free Relay

Entries

Jacob Lyons
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Breast Timed Finals #None NT 1:03.24
100 Y Breast Timed Finals #None NT 1:03.59
200 Y Breast Timed Finals #None NT 2:20.24
200 Y Breast Timed Finals #None NT 2:18.06
200 Y IM Timed Finals #None NT 2:06.11
200 Y IM Timed Finals #None NT 2:07.66
Duran Reid
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Breast Timed Finals #None NT 1:03.66
100 Y Breast Timed Finals #None NT 1:03.72
100 Y Free Timed Finals #None NT 51.35
100 Y Free Timed Finals #None NT 51.43
200 Y IM Timed Finals #None NT 2:13.42
200 Y IM Timed Finals #None NT 2:13.02
Mark Campbell
Event Round Heat Lane Seed Time Place
500 Y Free Timed Finals #None NT 5:12.60
500 Y Free Timed Finals #None NT 5:19.55
1650 Y Free Timed Finals #None NT 18:33.77
100 Y Back Timed Finals #None NT 1:07.99
100 Y Back Timed Finals #None NT 1:06.73
Kenji Miyahara
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None NT 55.36
100 Y Fly Timed Finals #None NT 55.24
200 Y Fly Timed Finals #None NT 2:01.10
200 Y Fly Timed Finals #None NT 2:01.87
500 Y Free Timed Finals #None NT 5:06.32
500 Y Free Timed Finals #None NT 5:03.95
Daniel Furmanov
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Free Timed Finals #None NT 48.91
100 Y Free Timed Finals #None NT 48.66
100 Y Fly Timed Finals #None NT 55.37
100 Y Fly Timed Finals #None NT 55.43
500 Y Free Timed Finals #None NT 5:08.78
500 Y Free Timed Finals #None NT 5:14.98
Mike Diller
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None NT 58.27
100 Y Fly Timed Finals #None NT 58.69
200 Y Fly Timed Finals #None NT 2:19.86
200 Y Fly Timed Finals #None NT 2:18.91
50 Y Free Timed Finals #None NT 24.39
50 Y Free Timed Finals #None NT 24.21
Sasa Branisavljevic
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Free Timed Finals #None NT 49.29
100 Y Free Timed Finals #None NT 49.07
200 Y Free Timed Finals #None NT 1:49.73
200 Y Free Timed Finals #None NT 1:50.72
50 Y Free Timed Finals #None NT 22.35
50 Y Free Timed Finals #None NT 22.58
Erik Zvirbulis
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Free Timed Finals #None NT 52.07
100 Y Free Timed Finals #None NT 52.07
200 Y Free Timed Finals #None NT 1:54.46
200 Y Free Timed Finals #None NT 1:54.46
50 Y Free Timed Finals #None NT 23.53
50 Y Free Timed Finals #None NT 24.02
Chris Mojica
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y Free Timed Finals #None NT 2:02.19
50 Y Free Timed Finals #None NT 24.52
Relays
Event Round Heat Lane Seed Time Place
800 Y Free Relay (A) Timed Finals #None NT 7:40.55
200 Y Free Relay (A) Timed Finals #None NT 1:30.86