Swimcloud

Speedo Champions Series - Gainesville

C Final LCM
Name Team Time Score Pts Imp
17 Abigail Leisure Pipeline Swimmin logo 1:17.17 9.00 705 +3.4% SB
18 Madison Feehery T2 Aquatics logo 1:17.32 7.00 715 +3.2% SB
19 Hailey Jerew AK Sharks logo 1:17.48 6.00 685 +0.2% SB
20 Maddie Koutavas Bolles School Sharks logo 1:18.13 5.00 691 +0.6% PB
21 Annabella Boardman Southwest Stars Swim Club logo 1:18.27 4.00 662 +0.8% SB
22 Daniela Kim YMCA of Broward County logo 1:18.32 3.00 661 +1.4% PB
23 Taylor Thomson Storm Swim Club logo 1:18.58 2.00 664
24 Gabby Donahue unattached 1:19.89 1.00 627 -2.4%
Preliminaries LCM
Name Team Time Pts Imp
1 Nicole Hunnewell Golden Panther Aquatics logo 1:14.71 766 +5.4% SB
2 Molly Golding South Florida Aquatic Club logo 1:14.92 785 +0.4% PB
3 Elise Ballash Florida Elite Sw logo 1:15.09 755 +2.1% PB
4 Ally Silvestri Madison Aquatic Club logo 1:15.54 767 +6.3% SB
4 Annie Kyriakidis Hurricane Aquati logo 1:15.54 741
6 Shayna fetes Saint Andrew's Swimming logo 1:15.58 740
7 Juliana Lopez Gator Swim Club logo 1:15.60 826 +3.6% PB
8 Ryan Flynn East Coast Aquatic Club logo 1:15.92 741 +8.8% PB
9 Emily Merton Episcopal AmberJax logo 1:15.93 741
10 Lizzy White Swim Florida logo 1:16.04 727
11 Hayley Clark Laker Swimming logo 1:16.09 812 -1.3%
12 Evita Leter Metro Aquatic Club of Miami logo 1:16.11 725 +5.3% SB
13 Jessica Rodriguez South Florida Aquatic Club logo 1:16.23 721
14 Rachel Moran T2 Aquatics logo 1:16.56 737 +1.3% PB
15 Miriam Avila Martinez Westminster Academy Swim Club logo 1:16.67 708 +3.0% PB
16 Olivia Peoples Bolles School Sharks logo 1:16.77 731 -1.2%
17 Madison Feehery T2 Aquatics logo 1:17.05 723 +3.5% SB
18 Abigail Leisure Pipeline Swimmin logo 1:17.51 695 +3.0% SB
19 Gabby Donahue unattached 1:17.85 685 +0.2% SB
20 Annabella Boardman Southwest Stars Swim Club logo 1:17.90 673 +1.2% SB
21 Maddie Koutavas Bolles School Sharks logo 1:18.07 693 +0.7% PB
22 Daniela Kim YMCA of Broward County logo 1:18.27 662 +1.5% PB
23 Hailey Jerew AK Sharks logo 1:18.33 660 -0.9%
24 Taylor Thomson Storm Swim Club logo 1:18.37 670
25 Kelley Heron South Florida Aquatic Club logo 1:18.45 657 +1.0% SB
26 Olivia Hernandez Gulliver Swim Club logo 1:18.77 659 -1.4%
27 Paige MacEachern East Coast Aquatic Club logo 1:18.78 673 -1.0%
27 Stephanie suarez Metro Aquatic Club of Miami logo 1:18.78 658 +6.1% SB
29 Micaela Sierra Coral Springs Swim Club logo 1:18.92 734 -1.0%
30 Victoria Hunt Daytona Beach Speed logo 1:18.94 643 +2.2% SB
31 Jennifer Rodriguez unattached 1:18.96 642 +3.4% SB
32 Grace Khunduang Laker Swimming logo 1:19.03 666 +2.3% PB
33 Eleanor Pollitt Storm Swim Club logo 1:19.04 640 PB
34 Sasha Ramey Bolles School Sharks logo 1:19.06 665 +0.5% PB
35 Mikayla Puckett Gulf Coast Swim Team logo 1:19.34 642 -0.6%
36 Olivia Dinehart AK Sharks logo 1:19.39 721 +1.6% PB
37 Shauna Abair East Coast Aquatic Club logo 1:19.50 627 +1.0% PB
38 Kelsie Craig Storm Swim Club logo 1:19.56 636 +4.5% PB
39 Bella Giresi Wahoos of Wellington logo 1:19.58 650 +8.0% PB
40 Valeria Strohmeier Gulliver Swim Club logo 1:19.79 644 -1.0%
41 Annalise Eisold T2 Aquatics logo 1:19.91 615 +5.7% SB
42 Lucy Miller Saint Andrew's Swimming logo 1:19.94 640 +5.3% SB
43 Michaela Avedisian East Coast Aquatic Club logo 1:20.23 632 +2.7% SB
44 Bianca Degrado Bolles School Sharks logo 1:20.28 631 PB
45 Madison Lichtig North Palm Beach logo 1:20.64 595 +1.7% SB
46 Savannah Buch Gator Swim Club logo 1:20.74 592
47 Brianna Hernandez YMCA of Broward County logo 1:21.09 673 +3.7% PB
48 Chloe Hernandez Gulliver Swim Club logo 1:21.11 669 +0.1% SB
49 Kelly Schmaedeke Riptide Aquatics logo 1:21.21 579
50 Elysia Addison Planet Swim Aqua logo 1:21.24 604
51 Isabella Nigro YMCA of Broward County logo 1:21.30 602 +1.4% PB
52 Sam Trodick Sunrise Swimming logo 1:21.39 600 +1.0% PB
53 Abby Gibbons Blue Dolfins logo 1:21.50 597 -3.0%
54 Addison Reese Laker Swimming logo 1:21.79 728 -4.0%
55 Brooke Boling T2 Aquatics logo 1:21.99 583 +4.5% PB
56 Meghan Cimini Gator Swim Club logo 1:22.14 641 -0.1%
57 Marissa Spies unattached 1:22.50 555
58 Julianna Graf Titusville Swim logo 1:22.58 542 +0.1% SB
59 Sarah Alderman Titusville Swim logo 1:23.43 519 +3.8% SB
60 Daniela Spies Rocoa of Brevard logo 1:23.54 516 +3.9% SB
61 Kyleigh Harms Gulf Coast Swim Team logo 1:23.71 522 -5.2%
62 Tanya Thatayatikom Gator Swim Club logo 1:23.90 532 +1.1% SB
63 Taylor Tyle Sarasota YMCA Sharks logo 1:23.96 516 +2.2% PB
64 Sarah Gonzalez Rocoa of Brevard logo 1:24.30 582 +1.7% SB
65 Tara Leininger North Palm Beach logo 1:24.39 493 -2.8%
66 Sophie Cox Laker Swimming logo 1:24.67 576 -0.3%
67 Gabryella Tong Laker Swimming logo 1:24.89 652
68 Lauren Buddendorff NTC Aquatics  logo 1:24.97 478 +6.2% SB
69 Gina DiLullo Blue Dolfins logo 1:25.97 477 +0.4% SB
70 Julia Rosenthal Gulliver Swim Club logo 1:26.08 460 -0.0%
71 Lyndsey Huizenga Laker Swimming logo 1:26.18 447 -2.5%
72 Michelle Cabonce Wahoos of Wellington logo 1:26.19 457 +3.6% PB
73 Kamryn Smiley Rocoa of Brevard logo 1:26.26 531 -1.7%
74 Beverly Muzii Miami Country Day Aquatics logo 1:26.60 522 +3.3% PB
75 Alicia Davie Sarasota YMCA Sharks logo 1:26.71 444 +1.9% SB
76 Kirsten Adams Winter Haven Sti logo 1:27.46 439 -1.3%
Madi Tyle unattached NS